Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 19 03:12 | London, Jul 19 01:12 | New York, Jul 18 21:12
Shanghai, Jul 19 09:12 | Tokyo, Jul 19 10:12 | Sydney, Jul 19 12:12

ThyssenKrupp побудує в Китаї новий металургійний завод

ThyssenKrupp побудує в Китаї новий металургійний завод
1 грудня 2010 в 13:05 - Христина


ThyssenKrupp побудує в Китаї новий металургійний завод

Підприємство буде спеціалізуватися на виробництві кривошипних валів, які використовуються в автомобільній промисловості. Інвестиції в реалізацію проекту оцінюються в 170 млн. євро (222,5 млн. доларів). Завод буде розташовуватися недалеко від Шанхая.Як відомо, ThyssenKrupp за підсумками минулого фінансового року отримала прибуток до оподаткування у розмірі 1,135 млрд. євро. Ринкові аналітики припускали, що цей показник буде становити 1,077 млрд. євро. У новому фінансовому році ThyssenKrupp сподівається збільшити операційний прибуток до 2 млрд. євро проти 1,2 млрд. євро в минулому році за рахунок зростання продажів на 10-15%.

Раніше повідомлялося, що ThyssenKrupp з 1 січня 2011 року має намір підняти ціни на сталеву продукцію на 50%. "Ми будемо пропонувати 12-місячні контракти на поставки сталі тільки за умови, що туди входить сировинна складова. Якщо клієнт не згоден, йому будуть запропоновані квартальні або піврічні контракти", - сказали в холдингу.

Передбачається, що ціни на гарячекатаний рулон виростуть на 200 евро/тонн, до 400 евро/тонн.

ThyssenKrupp є одним з найбільших технологічних концернів у світі. До компетенції концерну входять такі сфери діяльності, як промислові товари і послуги, а також п‘ять сегментів: сталь, нержавіюча сталь, ліфти/ескалатори, технології та сервісне обслуговування.
 

ThyssenKrupp побудує в Китаї новий металургійний завод


Новини Статті Аналітика
Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Китай хоче виробити рекордну кількість сталі 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання? Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання?
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.03.2011. Песимізм не проходить Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.03.2011. Песимізм не проходить

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Краще досконало виконати невелику частину справи, ніж зробити погано вдесятеро більше.

Арістотель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті