Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 21 06:52 | London, Jul 21 04:52 | New York, Jul 21 00:52
Shanghai, Jul 21 12:52 | Tokyo, Jul 21 13:52 | Sydney, Jul 21 15:52

Недалеко від Чорнобиля побудують трасу для "Формули-1"

Недалеко від Чорнобиля побудують трасу для "Формули-1"
22 грудня 2010 в 11:23 - Роман Зайцев


Недалеко від Чорнобиля побудують трасу для "Формули-1"

Київська обласна державна адміністрація планує побудувати міжнародну автотрасу для проведення змагань.Про це в ході прес-конференції розповів голова обладміністрації Анатолій Присяжнюк, передає "Обком".

"Ми будемо будувати у Поліському та Іванківському районі міжнародну автотрасу, щоб проводити міжнародні змагання. На сьогоднішній день є інвестор. Ми затвердили проект траси "Формула-1", - зазначив Присяжнюк.

Голова обладміністрації не озвучив інвестора.

Він повідомив, що для реалізації даного проекту виділено 100 га землі, а інвестиції складуть близько 1 млрд. доларів.

"Я бачив цей проект. Він пройшов експертну оцінку в Європі, ним займається людина з Данії, який будував останні траси в Еміратах, Сінгапурі, інших країнах. Це не тільки кільце протяжністю 5,2 км, а й відповідна інфраструктура", - сказав Присяжнюк.

Голова обладміністрації повідомив, що для реалізації даного проекту буде потрібно близько 2 років.

При цьому він не уточнив, коли планується почати його реалізацію.

Також Присяжнюк повідомив, що вже створена робоча група в обладміністрації, яка займається підготовкою необхідної документації для початку реалізації проекту.

Недалеко від Чорнобиля побудують трасу для "Формули-1"


Новини Статті Аналітика
У Шанхаї збудують 632-метровий готель У Шанхаї збудують 632-метровий готель Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Мінрегіонбуд планує отримати 390 млн. грн. за доступне житло Мінрегіонбуд планує отримати 390 млн. грн. за доступне житло 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чим би ти не володів, ти або використовуєш це, або втрачаєш!

Генрі Форд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті