Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 17 01:13 | London, Jul 16 23:13 | New York, Jul 16 19:13
Shanghai, Jul 17 07:13 | Tokyo, Jul 17 08:13 | Sydney, Jul 17 10:13

На будівництво мостів у Запоріжжі невикористали 13 млн. грн.

На будівництво мостів у Запоріжжі невикористали 13 млн. грн.
26 січня 2011 в 19:04 - Ілона Чіркова


На будівництво мостів у Запоріжжі невикористали 13 млн. грн.

У Запоріжжі на будівництво мостів недоосвоїли 13 млн. грн. Про це сьогодні, 26 січня, на нараді в мерії заявив голова правління "Мостобуд" Юрій Циганок.Голова правління "Мостобуд" Юрій Циганок пояснив, що у 2010 р. до травня місяця компанія "Мостобуд" працювала за рахунок оборотних коштів і розраховувала план робіт не більше, ніж на 100 млн. грн.

Також він зазначив, що у червні стали надходити ці кошти, і тоді ж будівництво відвідав президент. Після його приїзду підписали документи, завдяки яким план обсягу робіт збільшився до 270 млн. грн. Ці кошти надходили траншами, і їх левова частка пішла на оплату металоконструкцій.

Однак, він додав, що підходив кінець бюджетного року, і жодна компанія-виробник не давала гарантій того, що встигне виконати необхідний обсяг робіт. Тобто вони не могли повністю відзвітувати за отримані кошти, які ми планували їм перерахувати. Тому закрили 16-й об‘єкт і прийняли рішення не перераховувати гроші постачальникам.

Адже невідомо, що було б, якби в листопаді не прийняли рішення про перехідні аванси. Це стало основною причиною недоосвоєння 13 млн. грн. Але ці гроші залишилися в якості авансу.

На будівництво мостів у Запоріжжі невикористали 13 млн. грн.


Новини Статті Аналітика
"ЕЛУАД" просить відкрити на підприємстві асфальтобетонний завод Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
У Шанхаї збудують 632-метровий готель У Шанхаї збудують 632-метровий готель Верховна рада спростила правила для девелоперів Верховна рада спростила правила для девелоперів Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Мінрегіонбуд планує отримати 390 млн. грн. за доступне житло Мінрегіонбуд планує отримати 390 млн. грн. за доступне житло Інтелектуальний капітал, як наукові інновації Інтелектуальний капітал, як наукові інновації I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві Цільові облігації у фінансовому механізмі формування житлового фонду Цільові облігації у фінансовому механізмі формування житлового фонду I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
"Газпром" оцінює будівництво газогону "Пiвденний потiк" в 15,5 мільярдів євро Сучасні підходи до оцінювання ефективності інноваційної діяльності машинобудівних підприємств Сучасні підходи до оцінювання ефективності інноваційної діяльності машинобудівних підприємств I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті