Інвестиції.орг

Kyiv, May 23 21:57 | London, May 23 19:57 | New York, May 23 15:57
Shanghai, May 24 03:57 | Tokyo, May 24 04:57 | Sydney, May 24 06:57

Колесніков протягом 5 років закатає Україну в автобани

Колесніков протягом 5 років закатає Україну в автобани
19 січня 2011 в 11:23 - Роман Зайцев


Колесніков протягом 5 років закатає Україну в автобани

Віце-прем'єр міністр-міністр інфраструктури Борис Колесніков заявив, що протягом 5 років в Україні планують побудувати нові швидкісні автомагістралі.Прем'єр-міністр Микола Азаров доручив віце-прем'єру зробити інфраструктуру Україну європейською "за лічені роки", передає "Дзеркало тижня".

"За лічені роки наші автошляхи, розв'язки, залізні дороги, вокзали, аеропорти мають набути цілком європейського вигляду і бути, безумовно, європейської якості. На цьому завданні повинен зосередитися віце-прем'єр-міністр-міністр інфраструктури Борис Колесніков", - заявив Азаров.

Колесніков зазначив, що вже визначено основні напрямки, на яких протягом 5 років з'являться автобани.

"Буде побудована трансукраїнська магістраль від Краковця до Успенки і нова Трансдніпровська магістраль на правому березі Дніпра за маршрутом Київ-Канів-Черкаси-Дніпродзержинськ-Дніпропетровськ-Донецьк-Успенка-Ростов-на-Дону". Окрім того, буде закінчено інший важливий об'єкт - трасу Москва-Сімферополь, яка буде повністю швидкісною", - розповів Борис Колесніков.

Будівництво автобанів планується провести за рахунок акцизів на паливо, які дозволять за державні кошти розвивати дорожнє господарство.

За попередньою оцінкою вартість одного кілометра дороги може становити від 1 до 6 млн. доларів.

"Вартість залежить від умов будівництва і тих можливостей, які будуть закладатися у дорожнє полотно. Потрібно розуміти, що чим менше грошей ми витратимо на дорогу, тим неякіснушою вона вийде", - підкреслив Віце-прем'єр-міністр.

Колесніков протягом 5 років закатає Україну в автобани


Новини Статті Аналітика
У Шанхаї збудують 632-метровий готель У Шанхаї збудують 632-метровий готель Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Мінрегіонбуд планує отримати 390 млн. грн. за доступне житло Мінрегіонбуд планує отримати 390 млн. грн. за доступне житло Верховна рада спростила правила для девелоперів Верховна рада спростила правила для девелоперів Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві Застосування інноваційних рішень при організації обслуговування негабаритних та надважких вантажів авіаційним транспортом Застосування інноваційних рішень при організації обслуговування негабаритних та надважких вантажів авіаційним транспортом I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
"Укрзалізниця" ввела новий графік руху поїздів Цільові облігації у фінансовому механізмі формування житлового фонду Цільові облігації у фінансовому механізмі формування житлового фонду I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Пасажирські міжнародні авіаперевезення в Україні за I кв. зросли на 54% Пасажирські міжнародні авіаперевезення в Україні за I кв. зросли на 54% Банківське кредитування в стратегії модернізації та інноваційного розвитку економіки України Банківське кредитування в стратегії модернізації та інноваційного розвитку економіки України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Хто багато працює, у того не має часу робити гроші!

Рокфелер
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті