|
Співробітники банку Credit Suisse переведуть 2,5% своїх бонусів на благодійність
Швейцарський банк Credit Suisse став першим у світі, який зажадав від своїх співробітників перераховувати частину бонусів на благодійність у примусовому порядку, пише The Financial Times.
Кілька сотень керівників банку в США будуть зобов'язані внести 2,5 відсотка своїх бонусів за 2010 рік на благодійні цілі.
Таким чином Credit Suisse планує зібрати близько 30 мільйонів доларів. Банк відзначив, що обов'язкові внески на благодійність будуть стосуватися тільки американського підрозділу з податкових та адміністративних міркувань.
Крім того, Credit Suisse зробив також інші кроки у своїй бонусній політиці. Велика частина премій тепер буде видаватися не готівкою, а акціями, частка яких досягне 70 відсотків. Особливо це стосується топ-менеджерів.
|