Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 17 15:42 | London, Apr 17 13:42 | New York, Apr 17 09:42
Shanghai, Apr 17 21:42 | Tokyo, Apr 17 22:42 | Sydney, Apr 18 00:42

На благочинність підуть фото з секонд- Хенду

На благочинність підуть фото з секонд- Хенду
29 жовтня 2015 в 21:15 - Оксана Кадай-Гриців


На благочинність підуть фото з секонд- Хенду

   http://www.beeprint.com.ua/polygraphy/offset-printing 

Серед товарів, переданих у вигляді пожертви Oxfam, знайдено два альбоми рідкісних фотографій, зроблених в Аргентині в XIX столітті.

 Їх продаж принесла понад 20 тис. доларів, які підуть на благодійні цілі.

Фотографії були зроблені уродженцем Франції Естебаном Гонне.
У 1860 році, у віці 30 років, залишивши роботу землеміра, він емігрував до Аргентини, де присвятив себе мистецтву фотографії.
Альбоми були передані кимось в магазин Oxfam в англійському місті Ньюкасл. Там на них звернув увагу один з добровольців цієї організації, зрозумів, що знімки мають неабияку цінність.
 Фотографії були продані на аукціоні в Лондоні анонімному покупцеві за 14 тисяч фунтів (близько 22 тисяч доларів).


"Запаси багатьох наших магазинів регулярно перевіряються мистецтвознавцями, які роблять це безкоштовно, - сказав представник Oxfam. - На гроші, виручені від продажу фотографій Гонне, можна забезпечити питною водою 15,5 тис осіб або придбати 560 кіз для допомоги родинам у країнах, що розвиваються".

Oxfam це міжнародне об’єднання із 15 організацій, що працюють у більше ніж 90 країнах по всьому світу. Метою діяльності об’єднання є вирішення проблем бідності в усьому світі. В усіх проектах Оксфам кінцевою метою є надати людям можливість реалізувати свої права та можливості, особисто керувати власним життям та отримувати гідну оплату за виконану працю.

Оксфам було засновано у місті Оксфорд у 1942 році як Оксфордський комітет допомоги голодуючим. І по сьогодні Оксфам базується в Оксфорді.

Першим завданням комітету було переконати британський уряд дозволити надання продовольчої допомоги голодуючим громадянам окупованої гітлерівцями Греції незважаючи на союзницбку блокаду. Перший комітет Оксфам створений за межами Великобританії було створено у 1963 році в Канаді.

Оксфам утримує велику кількість магазинів по всьому світу, які здійснюють продажі грунтуючись на принципах справедливої торгівлі та жертвуванні товарів. Свій перший благодійний магазин вони відкрили у 1948 році. Грошові надходження з таких магазинів використовуються на благодійні справи та на інші програми надання допомоги в усьому світі.

Оксфам має близько 15 000 магазинів по всьому світі. Деякі з них(близько 750 магазинів) знаходяться у Великобританії, в тому числі спеціалізовані магазини: книжкові, музичні, магазтни меблів та весільного вбрання.

 

 

На благочинність підуть фото з секонд- Хенду


Новини Статті Аналітика
Верховна Рада залишила торгівців секонд-хендом спрощенцями Верховна Рада залишила торгівців секонд-хендом спрощенцями Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Львівські підприємці займаються доброчинністю Львівські підприємці займаються доброчинністю Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Статья без названия Статья без названия Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
У Казахстані відкриється п’ятий магазин Metro У Казахстані відкриється п’ятий магазин Metro У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Автовиробник Chery відкриє в Іспанії свій перший європейський завод Автовиробник Chery відкриє в Іспанії свій перший європейський завод Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Про нас думають погано лише ті, хто гірше нас, а ті хто краще нас ... Їм просто не до нас.

Омар Хайям
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті