Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 07 05:34 | London, Dec 07 03:34 | New York, Dec 06 23:34
Shanghai, Dec 07 11:34 | Tokyo, Dec 07 12:34 | Sydney, Dec 07 14:34

На благочинність підуть фото з секонд- Хенду

На благочинність підуть фото з секонд- Хенду
29 жовтня 2015 в 21:15 - Оксана Кадай-Гриців


На благочинність підуть фото з секонд- Хенду

   http://www.beeprint.com.ua/polygraphy/offset-printing 

Серед товарів, переданих у вигляді пожертви Oxfam, знайдено два альбоми рідкісних фотографій, зроблених в Аргентині в XIX столітті.

 Їх продаж принесла понад 20 тис. доларів, які підуть на благодійні цілі.

Фотографії були зроблені уродженцем Франції Естебаном Гонне.
У 1860 році, у віці 30 років, залишивши роботу землеміра, він емігрував до Аргентини, де присвятив себе мистецтву фотографії.
Альбоми були передані кимось в магазин Oxfam в англійському місті Ньюкасл. Там на них звернув увагу один з добровольців цієї організації, зрозумів, що знімки мають неабияку цінність.
 Фотографії були продані на аукціоні в Лондоні анонімному покупцеві за 14 тисяч фунтів (близько 22 тисяч доларів).


"Запаси багатьох наших магазинів регулярно перевіряються мистецтвознавцями, які роблять це безкоштовно, - сказав представник Oxfam. - На гроші, виручені від продажу фотографій Гонне, можна забезпечити питною водою 15,5 тис осіб або придбати 560 кіз для допомоги родинам у країнах, що розвиваються".

Oxfam це міжнародне об’єднання із 15 організацій, що працюють у більше ніж 90 країнах по всьому світу. Метою діяльності об’єднання є вирішення проблем бідності в усьому світі. В усіх проектах Оксфам кінцевою метою є надати людям можливість реалізувати свої права та можливості, особисто керувати власним життям та отримувати гідну оплату за виконану працю.

Оксфам було засновано у місті Оксфорд у 1942 році як Оксфордський комітет допомоги голодуючим. І по сьогодні Оксфам базується в Оксфорді.

Першим завданням комітету було переконати британський уряд дозволити надання продовольчої допомоги голодуючим громадянам окупованої гітлерівцями Греції незважаючи на союзницбку блокаду. Перший комітет Оксфам створений за межами Великобританії було створено у 1963 році в Канаді.

Оксфам утримує велику кількість магазинів по всьому світу, які здійснюють продажі грунтуючись на принципах справедливої торгівлі та жертвуванні товарів. Свій перший благодійний магазин вони відкрили у 1948 році. Грошові надходження з таких магазинів використовуються на благодійні справи та на інші програми надання допомоги в усьому світі.

Оксфам має близько 15 000 магазинів по всьому світі. Деякі з них(близько 750 магазинів) знаходяться у Великобританії, в тому числі спеціалізовані магазини: книжкові, музичні, магазтни меблів та весільного вбрання.

 

 

На благочинність підуть фото з секонд- Хенду


Новини Статті Аналітика
Верховна Рада залишила торгівців секонд-хендом спрощенцями Верховна Рада залишила торгівців секонд-хендом спрощенцями Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Львівські підприємці займаються доброчинністю Львівські підприємці займаються доброчинністю Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Статья без названия Статья без названия Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
У Казахстані відкриється п’ятий магазин Metro У Казахстані відкриється п’ятий магазин Metro У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Падіння видобутку газу в Україні сповільнилося Падіння видобутку газу в Україні сповільнилося Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Дорога до успіху - це завжди дорога в гору і щоб піднятися в неї, потрібно докласти зусилля.

Віллі Дейвіс
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті