Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 18 02:18 | London, Jul 18 00:18 | New York, Jul 17 20:18
Shanghai, Jul 18 08:18 | Tokyo, Jul 18 09:18 | Sydney, Jul 18 11:18

У Moody’s кажуть, що криза для українських банків закінчується

У Moody’s кажуть, що криза для українських банків закінчується
19 квітня 2011 в 12:40 - Роман Зайцев


У Moody’s кажуть, що криза для українських банків закінчується

Зростання кредитного портфеля банків України в 2011 році складе близько 10%, а в 2012 році може прискоритися до 15-20%.Такий прогноз озвучив старший кредитний експерт міжнародного рейтингового агентства Moody‘s Investors Service Ярослав Совгіра, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

"На 2011 рік наш базовий прогноз (приросту кредитного портфеля) - 10%. Може, буде і більше", - сказав він.

За словами Совгіри, збільшення кредитного портфеля може призвести до невеликого зниження частки проблемних кредитів у загальному обсязі позик.

Однак, на його думку, зменшення самого обсягу проблемних кредитів поки не очікується.


"У цілому по системі частка прострочених або реструктуризованих кредитів не менше 40%. Подальшого якогось істотного погіршення якості активів ми не передбачаємо, але й поліпшення теж", - додав він.

Разом із тим, старший кредитний експерт Moody‘s зазначив, що відрахування в резерви в 2011 році будуть істотно меншими, ніж у 2010 році, що поліпшить фінансові результати банків, незважаючи на вірогідне зниження операційного прибутку.

За даними Moody‘s, зниження процентного доходу банків частково компенсується зниженням вартості залучення клієнтських коштів.


Крім того, очікується збереження досить високої маржі.

Говорячи про вплив ситуації в економіці на показники банківського сектора, Совгіра відзначив, що кредитно-фінансові установи відчують відновлення зростання з лагом у 1,5-2 роки.

При цьому він підкреслив, що навіть складання зростання ВВП країни в 2010 році і прогнозів економічної динаміки в 2011 і 2012 роках зможе лише компенсувати, в кращому випадку, падіння 2009 року.

"Ми виходимо з того, що зупинилися негативні тенденції. Про те, що почалися позитивні зміни - поки говорити рано", - резюмував Совгіра.

У Moody’s кажуть, що криза для українських банків закінчується


Новини Статті Аналітика
Банки можуть збільшити обсяги споживчого кредитування Банки можуть збільшити обсяги споживчого кредитування Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review
Залишок коштів на коррахунках банків України на 31 травня збільшився на 182 млн грн. Залишок коштів на коррахунках банків України на 31 травня збільшився на 182 млн грн. Роль інформаційно - комунікаційних технологій в діяльності промислово - фінансових груп Роль інформаційно - комунікаційних технологій в діяльності промислово - фінансових груп Обзор фондового рынка 11.07.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 11.07.2011_PreMarket
Moody’s помістило рейтинги 13 японських позичальників в список на перегляд з можливістю зниження Moody’s помістило рейтинги 13 японських позичальників в список на перегляд з можливістю зниження Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому
Залишок коштів на коррахунках банків України на 30 травня зменшився на 782 млн грн. Залишок коштів на коррахунках банків України на 30 травня зменшився на 782 млн грн. Головна проблема банківської системи - боржники, які прикриваються депутатськими значками Головна проблема банківської системи - боржники, які прикриваються депутатськими значками Огляд ринку банківських депозитів в Україні в січні Огляд ринку банківських депозитів в Україні в січні
Євро дешевшає через кризу в Греції Євро дешевшає через кризу в Греції НБУ лібералізує валютний ринок НБУ лібералізує валютний ринок Огляд європейських ринків за 21.01.2011. Підсумки тижня Огляд європейських ринків за 21.01.2011. Підсумки тижня

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Соромно бути багатим, коли країна не має шляху. Соромно бути бідним, коли країна стала на свій шлях!

Конфуцій
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті