Інвестиції.орг

Kyiv, May 23 21:53 | London, May 23 19:53 | New York, May 23 15:53
Shanghai, May 24 03:53 | Tokyo, May 24 04:53 | Sydney, May 24 06:53

ЦБ Індії в 6-й раз підняв процентні ставки в цьому році

ЦБ Індії в 6-й раз підняв процентні ставки в цьому році
2 листопада 2010 в 10:33 - Христина


ЦБ Індії в 6-й раз підняв процентні ставки в цьому році

Резервний банк Індії (ЦБ країни) у вівторок підвищив процентні ставки в шостий раз з початку 2010 року, на 0,25 процентного пункту, оскільки прискорення економічного зростання загрожує країні посиленням інфляційного тиску.  Індійський регулятор попередив, що ймовірність подальших дій за ставкою найближчим часом порівняно низька. Резервний банк Індії цього року піднімав ставки частіше за всіх інших ЦБ Азії.

Як говориться в прес-релізі ЦБ, процентна ставка за операціями прямого РЕПО підвищена з 6% до 6,25%, зворотного РЕПО - з 5% до 5,25%.

15 з 23 економістів, опитаних агентством Bloomberg, прогнозували підвищення обох ставок на чверть процентного пункту. Решта не очікували змін.

Інфляція в Індії є найвищою в "групі двадцяти" після Аргентини: в Індії споживчі ціни зросли на 9,9% у вересні, в Аргентині - на 11,1%.

"Поточний рівень інфляції все ще вище зони комфорту для Резервного банку", - заявив глава індійського ЦБ Дуввурі Суббарао. Індійський фондовий ринок близький до історичного рекорду, а ціни на житло в містах вже перевищили докризові рівні, зазначив він.

Разом з тим підвищення процентних ставок в Індії збільшить привабливість цього ринку для іноземних інвесторів, що призведе до припливу капіталу в країну і може загострити проблеми інфляції, попереджають експерти.
 

ЦБ Індії в 6-й раз підняв процентні ставки в цьому році


Новини Статті Аналітика
Перша партія модернізованих Ан-32 відбула до Індії Перша партія модернізованих Ан-32 відбула до Індії Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Україна та Індія можуть домовитись про безвізовий режим Україна та Індія можуть домовитись про безвізовий режим Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Інвестори втрачають інтерес до СНД Інвестори втрачають інтерес до СНД Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Янукович обіцяє Янукович обіцяє "сприятливі умови" для інвесторів Венчурний капітал як джерело інноваційних процесів в системі безпеки підприємництва Венчурний капітал як джерело інноваційних процесів в системі безпеки підприємництва I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Голландські інвестори повернуться до кораблебудівної галузі України після поліпшення інвестиційного клімату Голландські інвестори повернуться до кораблебудівної галузі України після поліпшення інвестиційного клімату Роль інформаційно - комунікаційних технологій в діяльності промислово - фінансових груп Роль інформаційно - комунікаційних технологій в діяльності промислово - фінансових груп I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Хто багато працює, у того не має часу робити гроші!

Рокфелер
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті