Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 21 10:27 | London, Jul 21 08:27 | New York, Jul 21 04:27
Shanghai, Jul 21 16:27 | Tokyo, Jul 21 17:27 | Sydney, Jul 21 19:27

Родовід Банк відновив виплати вкладникам

Родовід Банк відновив виплати вкладникам
10 лютого 2011 в 18:51 - Роман Зайцев


Родовід Банк відновив виплати вкладникам

Родовід Банк із 9 лютого відновив операції за платіжними картками. Власники карток проблемної фінустанови зможуть знімати з них кошти і розраховуватися в торгових мережах у межах лімітів, які діяли до 26 січня 2011 року."Починаючи з 9 лютого 2011 для виконання зобов‘язань перед утримувачами платіжних карт, Родовід Банк відновлює операції з платіжними картками в тих лімітах, які діяли до 26 січня 2011 року. А для вкладників - у збільшених добових обмеженнях - 150 грн. на добу за операціями зі зняття готівкових коштів і 1750 грн. на добу за безготівковими операціями", - ідеться у повідомленні.

Обслуговування платіжних карток, емітованих банком (крім пенсійних платіжних карток), буде здійснюватися в мережі Родовід Банку: у касах, банкоматах фінустанови, а також у торгових точках, в яких встановлені POS-термінали банку.

Як повідомлялося, 26 січня стало відомо, що Родовід Банк припинив видавати 100 гривень на день за вкладами, термін яких закінчився.

Офіційно в банку ситуацію не коментували, але джерело у "Родоводі" підтвердило, що усі виплати припинені, заблоковані були навіть зарплатні картки співробітників.

27 січня представники банку запевнили, що стався технічний збій, виплати відновлять "найближчим часом".

"Тимчасове призупинення роботи банкоматної мережі та операцій із використанням платіжних карток викликане проведенням робіт із метою подальшого збільшення добових обмежень за платіжними картками", - говорилося в повідомленні банку.

Родовід Банк відновив виплати вкладникам


Новини Статті Аналітика
Рада Асоціації Рада Асоціації "Фондове партнерство" звернулась до ДКЦПФР з проханням відновити обіг цінних паперів 12 емітентів Доплати і надбавки у стимулюванні інноваційної діяльності підприємства Доплати і надбавки у стимулюванні інноваційної діяльності підприємства ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Ощадбанк виплатив понад 2 мільярди вкладникам Ощадбанк виплатив понад 2 мільярди вкладникам "Родовід Банку" принципи ефективного мотивування працівників інноваційної інфраструктури принципи ефективного мотивування працівників інноваційної інфраструктури Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Фонд гарантування вкладів знизив статус Родовід Банку Фонд гарантування вкладів знизив статус Родовід Банку Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
На відновлення Японії необхідно 184 мільярди доларів На відновлення Японії необхідно 184 мільярди доларів Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Ощадбанк планує до осені розрахуватися із вкладниками Родовід Банку Ощадбанк планує до осені розрахуватися із вкладниками Родовід Банку Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чим би ти не володів, ти або використовуєш це, або втрачаєш!

Генрі Форд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті