Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 21 10:37 | London, Jul 21 08:37 | New York, Jul 21 04:37
Shanghai, Jul 21 16:37 | Tokyo, Jul 21 17:37 | Sydney, Jul 21 19:37

Родовід Банк розробить план розвитку з урахуванням докапіталізації

Родовід Банк розробить план розвитку з урахуванням докапіталізації
13 грудня 2010 в 12:29 - Роман Зайцев


Родовід Банк розробить план розвитку з урахуванням докапіталізації

Націоналізований Родовід Банк до кінця 2010 року розробить стратегічний план розвитку з урахуванням додаткової капіталізації. Відповідне рішення було ухвалене на нараді під головуванням прем'єра Миколи Азарова за участю міністра фінансів Федора Ярошенка, голови Національного банку України Володимира Стельмаха і тимчасового адміністратора "Родовід банку" Юрія Райтбурга з питань діяльності банку, повідомляє прес-служба уряду."Тимчасовий адміністратор банку зобов'язаний вжити заходів щодо поліпшення стану ліквідності та стабільного обслуговування вкладів населення", - ідеться у повідомленні.

Згідно з ним, за станом на 1 грудня 2010 активи банку становлять понад 10 млрд. гривень, регіональна мережа банку має 110 відділень, чисельність працівників банку складає більше 2 тис. осіб.

У повідомленні відзначається, що банк проводить роботу з погашення заборгованості за кредитами і тільки за останні три місяці повернув понад 200 млн. гривень.

Родовід Банк (раніше - АКБ "Персональний комп'ютер") заснований в 1990 році. Фінустанова в 2009 році стала учасником урядової програми рекапіталізації банків.

Уряд влив у Родовід Банк 8,4 млрд. гривень, отримавши натомість 99,9907%.

У вересні 2010 року Нацбанк вирішив продовжити термін роботи тимчасової адміністрації в Родовід Банку до 15 грудня.

Тоді ж з'ясувалося, що Родовід Банк потребує нових вливань на суму 5,8 млрд. гривень, проте в кінці листопада віце-прем'єр Сергій Тігіпко повідомив про відсутність у бюджету таких коштів.

Родовід Банк розробить план розвитку з урахуванням докапіталізації


Новини Статті Аналітика
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Критерії доцільності та необхідності здійснення процесу резервування ресурсів НТПВ Критерії доцільності та необхідності здійснення процесу резервування ресурсів НТПВ Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд хоче корпоратизувати підприємства авіабудування для підвищення конкуренції Уряд хоче корпоратизувати підприємства авіабудування для підвищення конкуренції Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків
Ощадбанк виплатив понад 2 мільярди вкладникам Ощадбанк виплатив понад 2 мільярди вкладникам "Родовід Банку" В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Уряд готує формулу Уряд готує формулу "3+1" з митним союзом Виселяти українців із власного житла можуть тепер навіть у разі Виселяти українців із власного житла можуть тепер навіть у разі "суспільних потреб" Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації "Нафтогазу" 5 етапів розвитку 5 етапів розвитку "ринкових міхурів" I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чим би ти не володів, ти або використовуєш це, або втрачаєш!

Генрі Форд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті