Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 19 05:23 | London, Jul 19 03:23 | New York, Jul 18 23:23
Shanghai, Jul 19 11:23 | Tokyo, Jul 19 12:23 | Sydney, Jul 19 14:23

Резервний Банк Австралії залишить процентну ставку на рівні 4,75%

Резервний Банк Австралії залишить процентну ставку на рівні 4,75%




6 грудня 2010 в 13:02 - Христина


Резервний Банк Австралії залишить процентну ставку на рівні 4,75%

Резервний Банк Австралії залишить без зміни свою процентну ставку на своєму завтрашньому засіданні, так як попередні підвищення сповільнили економіку і знизили ризики швидко-зростаючої інфляції.



Як вважає переважна більшість економістів, ставка залишиться на рівні 4,75%. 10 днів тому у своєму виступі глава РБА Гленн Стівенс заявив, що в області ставок "навряд чи варто що-небудь очікувати". Як вважають в Citigroup Inc., австралійська економіка, можливо, не досягне значень прогнозу зростання на цей рік на рівні 3,5% після того, як в 3 кварталі вона показала слабкі темпи зростання за майже 2 роки.

Мета Стівенса зі стримування цін була підтримана деякими великими банками країни, які після підвищення ставки РБА на 0,25% збільшили свою ставку по іпотеці на 0,50%.

"На фоні підвищення ставки 2 листопада, з контрольованою інфляцією та сповільнення економікою в 3 кварталі стає очевидно ясним, що підвищення очікувати не слід", - вважає Крейг Джеймс, старший економіст з Commonwealth Bank of Australia. Трейдери оцінюють шанси залишення ставки на нинішньому рівні до 1 кварталу 2011 року в 90%.

Дані про уповільнення економіки Австралії привели до того, що австралійський долар втратив 2,3% проти долара США. "Навряд чи РБА підвищить ставки до 2 кварталу наступного року, оскільки економіка повинна ще відчути ефекти від минулого посилення політики, та й ставки по іпотеці зросли на 40 базисних пунктів", - говорить Пол Блоксхем, головний економіст по Австралії і Нової Зеландії з HSBC Holdings Plc.
 

Резервний Банк Австралії залишить процентну ставку на рівні 4,75%


Новини Статті Аналітика
Пройшла сертифікацію Програма TSLab компанії Пройшла сертифікацію Програма TSLab компанії "Лабораторія Торгових Систем" Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 26.04.2011. Падіння при низькій активності Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 26.04.2011. Падіння при низькій активності
Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Управління інвестиційними ризиками підприємства Управління інвестиційними ризиками підприємства Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції
Мінекономіки Білорусі чекає розгону інфляції до 33-39% Мінекономіки Білорусі чекає розгону інфляції до 33-39% Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 13.04.2011. І знову неспокій Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 13.04.2011. І знову неспокій
Shell інвестуватиме в будівництво плавучого заводу з виробництва ЗПГ в Австралії Shell інвестуватиме в будівництво плавучого заводу з виробництва ЗПГ в Австралії Переваги накопичувального страхування Переваги накопичувального страхування Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 02.04.2011. Ситуація залишається невизначеною Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 02.04.2011. Ситуація залишається невизначеною
Ціни на овочі продовжують бити рекорди Ціни на овочі продовжують бити рекорди Епоха нової резервної валюти Епоха нової резервної валюти Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються. Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Краще досконало виконати невелику частину справи, ніж зробити погано вдесятеро більше.

Арістотель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті