Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 17 03:08 | London, Jul 17 01:08 | New York, Jul 16 21:08
Shanghai, Jul 17 09:08 | Tokyo, Jul 17 10:08 | Sydney, Jul 17 12:08

Проблемні банки продовжують працювати в мінус

Проблемні банки продовжують працювати в мінус
Рейтинг: 0
Голосів: 0
12 листопада 2010 в 15:10 - Роман Зайцев


Проблемні банки продовжують працювати в мінус

Рекапіталізовані банки продовжують працювати або в "мінус", або із символічним прибутком. Так, негативний кеш-флоу (різниця між реальними, а не тими, що нараховуються, доходами та витратами) "Родовід Банку", "Укргазбанку" та банку "Київ" становить 11 млн. гривень на добу - 2 млрд. гривень за півріччя.  Про це повідомляють джерела "Дзеркала тижня".

На покриття тільки мінімальних потреб трьох зазначених фінустанов потрібно ще як мінімум 12,5 млрд. гривень.

Зокрема ,"Родовіду" - 5,8 млрд., "Укргазбанку" - 3,7 млрд., "Києву" - 3 млрд. гривень.

Нагадаємо, що на внески до капіталу цих банків з держскарбниці вже виділено майже 17 млрд. гривень - 8,4 млрд., 5 млрд. і 3,56 млрд. гривень відповідно.

Реципієнтом частини запланованих на рекапіталізацію мільярдів може стати і банк "Надра", доля якого стала одним зі спеціальних предметів обговорення в ході роботи нинішньої місії МВФ у Києві.

Нагадаємо, що основним із розглянутих зараз варіантів оздоровлення "Надр" є входження держави до їхнього капіталу на паритетних засадах з приватним інвестором - CentraGaz Holding AG, за яким, як відомо, стоїть Дмитро Фірташ.

 При цьому на частку кожної зі сторін, судячи з озвученої інформації, доводилося близько 5 млрд. гривень.

Однак до самого останнього часу запропонована схема дуже не подобалася іноземним донорам українського уряду.

Здійснення повного аудиту "Надр" відповідно до міжнародних стандартів фінансової звітності до прийняття остаточного рішення щодо банку було одним зі структурних маяків, зафіксованих меморандумом із МВФ.

Буквально напередодні приїзду місії вимога була виконана. Аудитори Ernst&Young підрахували, що для виконання базельського нормативу адекватності капіталу установі не вистачає 8,3 млрд. гривень.

Раніше аудиторська фірма "ВКФ Аудит-фінанси" визначила, що для дотримання банком нормативу адекватності регулятивного капіталу, встановленого НБУ, на 30 червня цього року потрібно 9,5 млрд. гривень.

Як відзначають джерела, оздоровлення банку на паритетних засадах цілком можливо.

Проблемні банки продовжують працювати в мінус


Новини Статті Аналітика
Банки можуть збільшити обсяги споживчого кредитування Банки можуть збільшити обсяги споживчого кредитування Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review
Залишок коштів на коррахунках банків України на 31 травня збільшився на 182 млн грн. Залишок коштів на коррахунках банків України на 31 травня збільшився на 182 млн грн. Роль інформаційно - комунікаційних технологій в діяльності промислово - фінансових груп Роль інформаційно - комунікаційних технологій в діяльності промислово - фінансових груп Обзор фондового рынка 11.07.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 11.07.2011_PreMarket
Дефіцит поточного рахунку НБУ у квітні 2011 р. скоротився до 293 млн доларів Дефіцит поточного рахунку НБУ у квітні 2011 р. скоротився до 293 млн доларів Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому
Загальний обсяг нових депозитів у квітні 2011 р. зменшився до 98 млрд грн. Загальний обсяг нових депозитів у квітні 2011 р. зменшився до 98 млрд грн. Територіальні  відмінності розвитку регіонів України та інструменти  їх регулювання Територіальні відмінності розвитку регіонів України та інструменти їх регулювання Огляд українських ринків за 09.03.2011. Падіння на фоні низьких об’ємів Огляд українських ринків за 09.03.2011. Падіння на фоні низьких об’ємів
Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті