Інвестиції.орг

Kyiv, May 23 09:39 | London, May 23 07:39 | New York, May 23 03:39
Shanghai, May 23 15:39 | Tokyo, May 23 16:39 | Sydney, May 23 18:39

Потреби банків Anglo Irish Bank і Allied Irish в капіталі можуть досягти ?14,4 млрд30 вересня 2010 в 10:38 - Христина


Потреби банків Anglo Irish Bank і Allied Irish в капіталі можуть досягти ?14,4 млрд

Ірландські банки Anglo Irish Bank Corp. і Allied Irish Banks Plc потребують докапіталізації на суму €14,4 млрд. Про це в четвер повідомляє Reuters з посиланням на заяву Центробанку Ірландії.  Anglo Irish, націоналізованому в минулому році, буде потрібно близько €6,4 млрд при розвитку ситуації за позитивним сценарієм. Однак все ще зберігаються ризики отримання непередбачених збитків, у результаті яких потреби кредитної організації в капіталі можуть вирости ще на €5 млрд.

З січня минулого року уряд Ірландії направив на порятунок Anglo Irish, постраждалого від краху ринку нерухомості, €22,9 млрд.

У загальній складності Дублін у період кризи інвестував у національні банки і великі девелоперські проекти на суму близько €33 млрд євро.

Allied Irish Banks може знадобитися додатковий капітал у розмірі €3 млрд, і уряд незабаром має намір конкретизувати свої плани щодо рекапіталізації установи.

Міністр фінансів Ірландії Брайан Леніхан заявив, що уряд планує зберегти за собою контрольний пакет акцій Allied Irish Banks. Керуючий директор банку Колм Доерті піде у відставку наприкінці 2010 року.

Тим часом сам Allied Irish оголосив, що розмістить в листопаді акції на €5,4 млрд. За словами глави ЦБ Ірландії Патріка Хонохана, "оголошення про потреби двох банків у додатковому капіталі наближає банківську систему до завершення реструктуризації, яка є необхідною умовою для стійкого відновлення економіки країни".

При цьому Bank of Ireland Plc, який залучив €2,93 млрд у червні, не потребує додаткового капіталу.

Ірландські законодавці проголосували в середу за продовження терміну урядових гарантій по депозитах у банках країни, а також деяких видів боргових зобов’язань банків.

Після вирішення проблем банківського сектора уряд Ірландії має намір вжити заходів для скорочення бюджетного дефіциту, що склав в минулому році 14% ВВП, до 3% ВВП до кінця 2014 року.

Спред прибутковості десятирічних боргових зобов’язань Ірландії щодо німецьких бондів з аналогічним терміном обігу на цьому тижні досяг рекордних 449 базисних пунктів після зниження рейтингів Ірландії агентством Standard & Poor’s.

 

Потреби банків Anglo Irish Bank і Allied Irish в капіталі можуть досягти ?14,4 млрд


Новини Статті Аналітика
Банки можуть збільшити обсяги споживчого кредитування Банки можуть збільшити обсяги споживчого кредитування Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Обзор фондового рынка 15.07.2011_Market review Обзор фондового рынка 15.07.2011_Market review
Залишок коштів на коррахунках банків України на 31 травня збільшився на 182 млн грн. Залишок коштів на коррахунках банків України на 31 травня збільшився на 182 млн грн. Заводський сектор науки, як складова підвищення конкурентоспроможності інноваційної структури Заводський сектор науки, як складова підвищення конкурентоспроможності інноваційної структури Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review
Залишок коштів на коррахунках банків України на 30 травня зменшився на 782 млн грн. Залишок коштів на коррахунках банків України на 30 травня зменшився на 782 млн грн. Інтелектуальний капітал, як наукові інновації Інтелектуальний капітал, як наукові інновації Обзор фондового рынка 11.07.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 11.07.2011_PreMarket
У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ Роль інформаційно - комунікаційних технологій в діяльності промислово - фінансових груп Роль інформаційно - комунікаційних технологій в діяльності промислово - фінансових груп Обзор фондового рынка 08.06.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 08.06.2011_PreMarket
До кінця року 37 банків повинні наростити капітал до 120 млн грн. До кінця року 37 банків повинні наростити капітал до 120 млн грн. Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Якщо хочеш збудувати корабель, то навчи своїх людей тужити по безкінечним морським просторам.

Антуан де Сент-Екзюпері
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті