Інвестиції.орг

Kyiv, May 24 14:01 | London, May 24 12:01 | New York, May 24 08:01
Shanghai, May 24 20:01 | Tokyo, May 24 21:01 | Sydney, May 24 23:01

Ощадбанк розпочне виплату вкладникам "Родовід Банку" з 23 квітня

Ощадбанк розпочне виплату вкладникам "Родовід Банку" з 23 квітня
15 квітня 2011 в 19:40 - Роман Зайцев


Ощадбанк розпочне виплату вкладникам "Родовід Банку" з 23 квітня

Виплати вкладникам підконтрольного уряду проблемного "Родовід Банку" через Ощадбанк планується почати з 23 квітня.Повідомив заступник глави Національного банку Ігор Соркін, інформує "Інтерфакс-Україна".

"Плануємо вже 20 квітня розпочати реєстрацію. З 23 числа плануємо розпочати виплати", - сказав він журналістам під час Міжнародного інвестиційного форуму "Ялтинські ділові зустрічі".

"Жодних зривів не буде", - підкреслив він.

Заступник голови НБУ також повідомив, що монетизація відповідних облігацій внутрішньої державної позики буде проводитися в міру необхідності.

Говорячи про перспективи "Родовід Банку" після переведення його зобов‘язань в Ощадбанк,  Соркін повідомив про переведення його діяльності в режим "поганого банку" для державних фінустанов.


"Він не буде "поганим банком" для всіх банків, які мають погані активи. Ті активи, з якими не зможуть впоратися, - щодо них будуть прийматися рішення про перевід", - пояснив він схему роботи банку.

Як повідомлялося, уряд вирішив збільшити статутний капітал "Родовід Банку" до 12,36 мільярда гривень в рамках здійснення операції з переведення його вкладників у Ощадбанк.

Сума докапіталізації "Родовід Банку" відповідає його обсягу вкладів фізичних осіб: всі вони будуть передані в Ощадбанк.

Капіталізація банку буде проводитися за рахунок випуску семирічних облігацій внутрішньої державної позики з прибутковістю 9,5% річних.

Родовід Банк заснований в 1990 році. У ході антикризової програми рекапіталізації банків у власність держави перейшло 99,9907% фінустанови.

Ощадбанк розпочне виплату вкладникам "Родовід Банку" з 23 квітня


Новини Статті Аналітика
Залишок коштів на коррахунках банків України на 31 травня збільшився на 182 млн грн. Залишок коштів на коррахунках банків України на 31 травня збільшився на 182 млн грн. Доплати і надбавки у стимулюванні інноваційної діяльності підприємства Доплати і надбавки у стимулюванні інноваційної діяльності підприємства Огляд українських ринків за 09.03.2011. Падіння на фоні низьких об’ємів Огляд українських ринків за 09.03.2011. Падіння на фоні низьких об’ємів
Ощадбанк виплатив понад 2 мільярди вкладникам Ощадбанк виплатив понад 2 мільярди вкладникам "Родовід Банку" Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
Дефіцит поточного рахунку НБУ у квітні 2011 р. скоротився до 293 млн доларів Дефіцит поточного рахунку НБУ у квітні 2011 р. скоротився до 293 млн доларів принципи ефективного мотивування працівників інноваційної інфраструктури принципи ефективного мотивування працівників інноваційної інфраструктури Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня
Загальний обсяг нових депозитів у квітні 2011 р. зменшився до 98 млрд грн. Загальний обсяг нових депозитів у квітні 2011 р. зменшився до 98 млрд грн. НБУ лібералізує валютний ринок НБУ лібералізує валютний ринок Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків
Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Інвестиції в закордонні активи в українських умовах Інвестиції в закордонні активи в українських умовах Огляд українських ринків за 14.01.2011. Підсумки тижня Огляд українських ринків за 14.01.2011. Підсумки тижня

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ти сам створюєш свій всесвіт у міру просування вперед.

Уїнстон Черчілль
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті