Інвестиції.орг

Kyiv, Oct 17 12:29 | London, Oct 17 10:29 | New York, Oct 17 06:29
Shanghai, Oct 17 18:29 | Tokyo, Oct 17 19:29 | Sydney, Oct 17 21:29

Національний банк України звинуватив банки у спробі дестабілізувати валютний ринок

Національний банк України звинуватив банки у спробі дестабілізувати валютний ринок
30 жовтня 2010 в 10:43 - Оксана Кадай-Гриців


Національний банк України звинуватив банки у спробі дестабілізувати валютний ринок

Національний банк України звинуватив комерційні банки у спробах дестабілізації валютного ринку і нагадав керівникам банків про персональну відповідальність за реалістичність заявок на купівлю валюти, говориться в телеграмі НБУ, текст якої має в своєму розпорядженні Рейтер.  

"Останнім часом почастішали випадки, коли банки при здійсненні операцій купівлі іноземної валюти за гривню з Національним банком подають нереальні заявки, які потім самі ж анулюють", - йдеться в телеграмі.

 

"Нацбанк розцінює це як свідому дестабілізацію валютного ринку", - йдеться в телеграмі.

 

На поточному тижні центральний банк двічі виходив з валютними інтервенціями на міжбанківський ринок, продаючи долари за курсом 7,9480 гривні за 1 долар, щоб задовольнити попит з-за якого котирування гривні знижувалися до рівня 7,95-7,9530 гривні за долар.

 

"Зобов’язую керівників банків взяти під особистий контроль реалістичність подачі банками до Національного банку заявок на купівлю іноземної валюти", - йдеться у телеграмі за підписом першого заступника голови НБУ Сергія Арбузова.

 

Раніше в НБУ відзначали, що з початку вересня 2010 року на валютному ринку України попит на іноземну валюту зростав швидше її пропозиції.
 

Національний банк України звинуватив банки у спробі дестабілізувати валютний ринок


Новини Статті Аналітика
НБУ хоче надати російській грошовій одиниці особливого статусу НБУ хоче надати російській грошовій одиниці особливого статусу Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Нацбанк обіцяє банкам змінювати обмінний курс протягом дня Нацбанк обіцяє банкам змінювати обмінний курс протягом дня НБУ лібералізує валютний ринок НБУ лібералізує валютний ринок Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Банки скоротили свої філій у 2010 р. на 32 % Банки скоротили свої філій у 2010 р. на 32 % Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Загальний обсяг нових депозитів у січні 2011 р. зменшився до 83,6 млрд. грн. Загальний обсяг нових депозитів у січні 2011 р. зменшився до 83,6 млрд. грн. Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Українським банкам списали 10 млрд. грн. заборгованості Українським банкам списали 10 млрд. грн. заборгованості Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Присягаюся своїм життям і любов'ю до нього, що ніколи не буду жити заради іншої людини і ніколи не попрошу і не змушу іншу людину жити заради мене.

Айн Ренд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті