Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 21 07:06 | London, Mar 21 05:06 | New York, Mar 21 01:06
Shanghai, Mar 21 13:06 | Tokyo, Mar 21 14:06 | Sydney, Mar 21 16:06

Нацбанк ввів обмеження на діяльність комерційних банків

Нацбанк ввів обмеження на діяльність комерційних банків
6 жовтня 2010 в 12:10 - Роман Зайцев


Нацбанк ввів обмеження на діяльність комерційних банків

Національний банк України (НБУ) встановив низку обмежень, які можуть бути введені на діяльність комбанку, що отримав стабілізаційний кредит, згідно з Технічним порядком проведення операцій з надання НБУ стабілізаційних кредитів комбанкам, затверджених постановою Нацбанку від 30 вересня, повідомляє прес-служба НБУ.  

Зокрема, в банку, який отримав стабкредит, може бути призначений куратор НБУ. Для банку-позичальника може бути обмежений обсяг здійснення активних операцій, заборона на надання нових кредитів, у тому числі на міжбанківському ринку (окрім кредитів овернайт).

НБУ може також ввести для кредитно-фінансової установи, яка отримала стабкредит, заборону на придбання цінних паперів або здійснення прямих інвестицій. Регулятор на термін користування стабкредитом може зупинити активні операції з інсайдерами банку.

Серед санкцій також числиться заборона на викуп акцій власної емісії і погашення своїх цінних паперів, заборона на підписання нових депозитних договорів, які передбачають авансову виплату відсотків. Відповідні обмеження мають бути вказані в укладеному між Нацбанком і комбанком кредитному договорі.

Як повідомлялося раніше, положенням про надання Нацбанком стабілізаційних кредитів, яке було затверджено в липні, передбачено, що загальний термін користування стабкредитом не може перевищувати 360 днів, а в разі реальної загрози стабільності роботи банку - 450 днів. Розмір відсоткової ставки по стабкредитах визначається на рівні облікової ставки НБУ плюс 2 відсоткові пункти, ставка є плаваючою. Забезпеченням під стабкредит можуть виступати: державні облігації всіх випусків; боргові цінні папери, емітовані НБУ; облігації, випущені під держгарантії; гарантії уряду і кошти в іноземній валюті.

Нацбанк ввів обмеження на діяльність комерційних банків


Новини Статті Аналітика
Залишок коштів на коррахунках банків України на 31 травня збільшився на 182 млн грн. Залишок коштів на коррахунках банків України на 31 травня збільшився на 182 млн грн. Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи Огляд українських ринків за 09.03.2011. Падіння на фоні низьких об’ємів Огляд українських ринків за 09.03.2011. Падіння на фоні низьких об’ємів
Дефіцит поточного рахунку НБУ у квітні 2011 р. скоротився до 293 млн доларів Дефіцит поточного рахунку НБУ у квітні 2011 р. скоротився до 293 млн доларів Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
Загальний обсяг нових депозитів у квітні 2011 р. зменшився до 98 млрд грн. Загальний обсяг нових депозитів у квітні 2011 р. зменшився до 98 млрд грн. НБУ лібералізує валютний ринок НБУ лібералізує валютний ринок Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня
Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Інвестиції в закордонні активи в українських умовах Інвестиції в закордонні активи в українських умовах Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків
Залишок коштів на коррахунках банків України на 30 травня зменшився на 782 млн грн. Залишок коштів на коррахунках банків України на 30 травня зменшився на 782 млн грн. Нацбанку нарахували мільярдну неефективність Нацбанку нарахували мільярдну неефективність Огляд українських ринків за 10.01.2011. Початок корекції? Огляд українських ринків за 10.01.2011. Початок корекції?

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Літом я часто їжджу на рибалку. Мені особисто подобається полуниця і вершки, але я помітив, що по якійсь дивній причині риби надають перевагу черв’якам. Тому на рибалці, не думаючи про свої особисті бажання, я насаджую на гачок не полуницю з вершками, а черв’яка, і приманюю цим рибу. Чому б не привертати увагу людей до себе за допомогою такого ж хорошого підходу? Для чого говорити про те, чого хочемо ми? Це по-дитячому. Безглуздо... Тому на землі немає іншого способу впливу на людей, окрім, як говорити їм про те, чого хочуть вони показувати їм, як це краще зробити!

Дейл Карнегі
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті