Інвестиції.орг

Kyiv, Feb 19 15:46 | London, Feb 19 13:46 | New York, Feb 19 09:46
Shanghai, Feb 19 21:46 | Tokyo, Feb 19 22:46 | Sydney, Feb 20 00:46

Китайські банки відмовляються від долара

Китайські банки відмовляються від долара
12 лютого 2010 в 16:38 - Христина


Китайські банки відмовляються від долара

Уряд Китаю розпорядився, аби фонди країни, керівники валютними активами, вивели засоби з ризикованих, на їх думку, доларових активів. Про це пише The Daily Telegraph із засланням на китайське видання Asia Times.  

На думку китайських властей, фондам країни необхідно обмежити інвестиції казначейськими облігаціями США, які забезпечені держгарантіями, а також паперами іпотечних агентств, так як Freddie Mac.

Розпорядження Комуністичної партії Китаю стосується комерційних банків, контрольованих державою, а також Державного управління по валютних ринках (State Administration of Foreign Exchange). Загальний об’єм валютних активів, що знаходяться в їх управлінні, оцінюється в три трильйони доларів.

Китай є світовим лідером по інвестиціях в казначейські облігації США. В середині минулого року на балансі Китаю знаходилися облігації більш ніж на 800 мільярдів доларів.

Крім того, в 2009 році Китай вклав 9,6 мільярда доларів в акції американських компаній. Так, держфонд China Investment Corporation став власником іноритарних пакетів акцій Apple, Coca-cola, Johnson & Johnson, Motorola, а також банків Morgan Stanley, Bank of America і Citigroup.

 

Китайські банки відмовляються від долара


Новини Статті Аналітика
Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Обзор фондового рынка 14.07.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 14.07.2011_PreMarket
НБУ запевняє, що у своп-операціях немає ризику НБУ запевняє, що у своп-операціях немає ризику 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Обзор фондового рынка 07.06.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 07.06.2011_PreMarket
Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Сидіти і робити записи - нескладно. А ось встати і взятися за роботу - набагато важче, хоча саме від цього і залежить Ваш успіх.

Ел Батт
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті