Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 19 10:23 | London, Jul 19 08:23 | New York, Jul 19 04:23
Shanghai, Jul 19 16:23 | Tokyo, Jul 19 17:23 | Sydney, Jul 19 19:23

Квартальний прибуток UBS перевищив очікування аналітиків26 жовтня 2010 в 12:13 - Христина


Квартальний прибуток UBS перевищив очікування аналітиків

Найбільший банк Швейцарії UBS у третьому кварталі залучив нові кошти клієнтів вперше з початку 2008 року, зумівши досягти цільових показників фінансового оздоровлення раніше, ніж очікувалося, хоча інвестиційний підрозділ був збитковим.  Чистий прибуток UBS у третьому кварталі склав 1,664 мільярда швейцарських франків ($1,72 мільярда), повідомив банк у вівторок. Аналітики, опитані Reuters, чекали прибуток на рівні 1,225 мільярда швейцарських франків.

UBS, якому потрібні були державні дотації в розпал кредитної кризи, зміг залучити нові кошти клієнтів в розмірі 1,2 мільярда швейцарських франків у третьому кварталі.

"Ми сподіваємося, що всі наші підрозділи покажуть зростання в четвертому кварталі. Ми, як і раніше, впевнені в майбутньому і вважаємо, що зможемо досягти середньострокових цілей", - сказав голова банку Освальд Грюбель.

Однак зміцнення швейцарського франка до світових валют і низька клієнтська активність позначилися на виручці підрозділу з управління капіталом. Збитки інвестиційного підрозділу склали 406 мільйонів швейцарських франків порівняно з прибутком у другому кварталі.

Частка капіталу першого рівня збільшилася до 16,7 відсотка з 16,4 відсотка на кінець другого кварталу.

Акції UBS виросли на 8,6 відсотки цього року після серйозного обвалу їх вартості на хвилі кредитної кризи, при тому що європейський фондовий індекс банківського сектора втрачає 4 відсотка.

Після відкриття торгів на фондових майданчиках Європи акції банку дешевшають на 4,2 відсотка.

 

Квартальний прибуток UBS перевищив очікування аналітиків


Новини Статті Аналітика
Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Огляд європейських ринків за 29.03.2011. Різноспрямована динаміка Огляд європейських ринків за 29.03.2011. Різноспрямована динаміка
"Київвгаз" у 2010 р. отримав майже 40 мільйонів чистого прибутку Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Огляд європейських ринків за 17.02.2011. Несміливе зростання Огляд європейських ринків за 17.02.2011. Несміливе зростання
Швейцарія відмовляється від атомних електростанцій Швейцарія відмовляється від атомних електростанцій Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Yandex підтвердив ціну розміщення 25 доларів за акцію в рамках IPO на біржі Nasdaq Yandex підтвердив ціну розміщення 25 доларів за акцію в рамках IPO на біржі Nasdaq Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Власник Правекс-Банку продасть акції на 7 мільярдів доларів Власник Правекс-Банку продасть акції на 7 мільярдів доларів Венчурний капітал як джерело інноваційних процесів в системі безпеки підприємництва Венчурний капітал як джерело інноваційних процесів в системі безпеки підприємництва I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Краще досконало виконати невелику частину справи, ніж зробити погано вдесятеро більше.

Арістотель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті