Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 17 08:34 | London, Jul 17 06:34 | New York, Jul 17 02:34
Shanghai, Jul 17 14:34 | Tokyo, Jul 17 15:34 | Sydney, Jul 17 17:34

Керівництво НБУ зустрілось з представниками місії МВФ2 лютого 2011 в 17:15 - Ілона Чіркова


Керівництво НБУ зустрілось з представниками місії МВФ

Першого лютого 2011 року відбулася перша зустріч керівництва Національного банку України з представниками місії Міжнародного валютного фонду, яка розпочала свою роботу в Україні, на чолі з Таносом Арванітісом.Завдання фахівців місії МВФ під час візиту в Україну полягатиме в оцінці виконання Україною параметрів спільної програми та проведенні консультацій за статтею IV Статуту МВФ, метою яких є обговорення нагальних проблем та викликів, які стоять перед фінансовими системами всіх без винятку країн -членів МВФ.

Голова НБУ Сергій Арбузов поінформував представників МВФ про виконання Національним банком України параметрів програми "Стенд-бай", підкресливши виконання НБУ усіх критеріїв, які належать до його компетенції.

Крім того, Сергій Арбузов відзначив успіхи в досягненні низьких показників рівня інфляції, практичну відсутність її монетарної складової, що належить до сфери впливу НБУ, та висловив задоволення ознаками стабілізації банківського сектору України.

Керівник місії МВФ пан Арванітіс, підтверджуючи слова головного банкіра країни, відзначив успіх України у виконанні більшості показників, передбачених програмою. Завдяки спільним зусиллям НБУ та Уряду України вдалося вперше за багато років досягти показника інфляції на рівні менше 10%.

Крім того, МВФ погоджується з оцінками Української Сторони щодо відновлення стабільності економіки, що відображається, серед іншого, у зростанні вкладів населення в банках, а також поступовому відновленні кредитування.

Під час зустрічі Сторони обговорили повний спектр питань, передбачених програмою, а також можливі ризики її невиконання, водночас Голова Національного банку відзначив спільний з МВФ погляд на економічну ситуацію в Україні.

Окрему увагу було приділено необхідності введення в дію законопроектів, які значно підвищать рівень прозорості банківської системи, сприятимуть її зміцненню, а також поліпшать інвестиційний клімат у цій сфері.

Незабаром відбудуться зустрічі експертів НБУ та інших установ України з представниками місії МВФ, під час яких буде детально обговорено зазначені питання.

Керівництво НБУ зустрілось з представниками місії МВФ


Новини Статті Аналітика
Банки можуть збільшити обсяги споживчого кредитування Банки можуть збільшити обсяги споживчого кредитування Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review
Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Роль інформаційно - комунікаційних технологій в діяльності промислово - фінансових груп Роль інформаційно - комунікаційних технологій в діяльності промислово - фінансових груп Обзор фондового рынка 11.07.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 11.07.2011_PreMarket
Залишок коштів на коррахунках банків України на 31 травня збільшився на 182 млн грн. Залишок коштів на коррахунках банків України на 31 травня збільшився на 182 млн грн. Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому
Дефіцит поточного рахунку НБУ у квітні 2011 р. скоротився до 293 млн доларів Дефіцит поточного рахунку НБУ у квітні 2011 р. скоротився до 293 млн доларів Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Огляд українських ринків за 09.03.2011. Падіння на фоні низьких об’ємів Огляд українських ринків за 09.03.2011. Падіння на фоні низьких об’ємів
Загальний обсяг нових депозитів у квітні 2011 р. зменшився до 98 млрд грн. Загальний обсяг нових депозитів у квітні 2011 р. зменшився до 98 млрд грн. Головна проблема банківської системи - боржники, які прикриваються депутатськими значками Головна проблема банківської системи - боржники, які прикриваються депутатськими значками Огляд ринку банківських депозитів в Україні в січні Огляд ринку банківських депозитів в Україні в січні

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті