Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 16 01:38 | London, Dec 15 23:38 | New York, Dec 15 19:38
Shanghai, Dec 16 07:38 | Tokyo, Dec 16 08:38 | Sydney, Dec 16 10:38

ЄС проведе нові стрес-тести банків 2 березня

ЄС проведе нові стрес-тести банків 2 березня
22 лютого 2011 в 17:04 - Христина


ЄС проведе нові стрес-тести банків 2 березня

Євросоюз оголосив про нову серію банківських стрес-тестів для перевірки фінансової спроможності кредитних установ на випадок кризи, передає AFP.

Тести будуть проведені 2 березня. Які параметри будуть закладені в тестування, не повідомляється.

Минулого року ЄС вже організовував стрес-тести для банків. Більша частина кредитних організацій за їх підсумками була визнана стійкою до погіршення економічної ситуації.

З 91 банку в групу ризику потрапили тільки сім - п‘ять іспанських і по одному з Німеччини та Греції. Проте пізніше тести були розкритиковані експертами як занадто м‘які. Вже після їх проведення труднощі почалися у банку Allied Irish Banks, через що Ірландії знадобилася фінансова допомога Брюсселя.

За словами комісара ЄС з фінансових послуг Мішеля Барньє, нові тести будуть проведені на більш жорстких умовах; таким чином, їх результатам можна буде довіряти повною мірою.

Фінансова ситуація в ряді країн Європи останніми місяцями продовжує погіршуватися. Так, в Іспанії обсяг "поганих" боргів досяг максимуму за останні 15 років.
 

ЄС проведе нові стрес-тести банків 2 березня


Новини Статті Аналітика
Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Обзор фондового рынка 14.07.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 14.07.2011_PreMarket
Німеччина готова надати Греції додаткову фінансову допомогу Німеччина готова надати Греції додаткову фінансову допомогу Формування безпечного інноваційного розвитку та забезпечення інноваційної безпеки реону Формування безпечного інноваційного розвитку та забезпечення інноваційної безпеки реону Обзор фондового рынка 07.06.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 07.06.2011_PreMarket
Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Маркетинговий підхід до дифузії інновацій у промисловості Маркетинговий підхід до дифузії інновацій у промисловості ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Греція може не отримати наступного траншу фінансової допомоги від МВФ Греція може не отримати наступного траншу фінансової допомоги від МВФ Державно - приватне партнерство в Україні Державно - приватне партнерство в Україні Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Єврорегіональний вектор транскордонного розвитку підприємства Єврорегіональний вектор транскордонного розвитку підприємства I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Саме по собі те чи інше обставина Вашому житті не має значення, єдине, що насправді важливо - це Ваше ставлення до нього. І саме це відношення визначає успіх чи невдачу.

Норман Вінцент Пив
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті