Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 21 00:59 | London, Mar 20 22:59 | New York, Mar 20 18:59
Shanghai, Mar 21 06:59 | Tokyo, Mar 21 07:59 | Sydney, Mar 21 09:59

ЄБРР збільшив статутний капітал на 50%

ЄБРР збільшив статутний капітал на 50%
27 квітня 2011 в 09:00 - Роман Зайцев


ЄБРР збільшив статутний капітал на 50%

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) збільшив статутний капітал на 50% - до 30 млрд євро. Даний крок продиктований стратегією розвитку кредитора до 2015 р., Яка передбачає фінансування відновлення економік Східної Європи у розмірі 9 млрд євро (у 2011-2012 рр.) і 8,5 млрд євро (в 2013-2015 рр.), передає прес-служба банку.

Розмір капіталу збільшується з 20 млрд євро до 30 млрд євро за допомогою тимчасового збільшення оголошеного капіталу на 9 млрд євро і трансферу з резервів в оплачений капітал у розмірі 1 млрд євро.

У збільшенні капіталу, підписка на участь в якому триває, взяли участь більше половини існуючих акціонерів ЄБРР. Як очікується, незабаром в банк надійдуть нові заявки.

У 2010 р. ЄБРР прийняв масштабну інвестиційну програму, що включає 386 проектів в обсязі 9 млрд євро, тоді як роком раніше обсяг програми склав 7,9 млрд євро.

Європейський банк реконструкції і розвитку є міжнародною фінансовою організацією, яка фінансує проекти в 29 країнах від Центральної Європи до Центральної Азії. Вкладаючи капітал насамперед у ті підприємства приватного сектора, потреби яких не можуть бути в повній мірі задоволені за рахунок ринку, банк сприяє розвитку підприємництва та переходу до відкритої і демократичної ринкової економіки, говориться в повідомленні ЄБРР.

ЄБРР збільшив статутний капітал на 50%


Новини Статті Аналітика
Банки можуть збільшити обсяги споживчого кредитування Банки можуть збільшити обсяги споживчого кредитування Інвестиційне забезпечення реалізації програми інноваційних заходів на підприємстві Інвестиційне забезпечення реалізації програми інноваційних заходів на підприємстві ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Чистий приплив прямих іноземних інвестицій в квітні збільшився до 880 млн доларів Чистий приплив прямих іноземних інвестицій в квітні збільшився до 880 млн доларів Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Власник Власник "Універсальної інвестиційної групи" збирається продати свій страховий бізнес Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Україна розглядає ряд проектів зі збільшення видобутку газу Україна розглядає ряд проектів зі збільшення видобутку газу Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
В Мінпродовольства обіцяють збільшити виробництво м’яса, молока та олії В Мінпродовольства обіцяють збільшити виробництво м’яса, молока та олії Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Літом я часто їжджу на рибалку. Мені особисто подобається полуниця і вершки, але я помітив, що по якійсь дивній причині риби надають перевагу черв’якам. Тому на рибалці, не думаючи про свої особисті бажання, я насаджую на гачок не полуницю з вершками, а черв’яка, і приманюю цим рибу. Чому б не привертати увагу людей до себе за допомогою такого ж хорошого підходу? Для чого говорити про те, чого хочемо ми? Це по-дитячому. Безглуздо... Тому на землі немає іншого способу впливу на людей, окрім, як говорити їм про те, чого хочуть вони показувати їм, як це краще зробити!

Дейл Карнегі
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті