Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 21 06:22 | London, Jul 21 04:22 | New York, Jul 21 00:22
Shanghai, Jul 21 12:22 | Tokyo, Jul 21 13:22 | Sydney, Jul 21 15:22

Фонд гарантування вкладів знизив статус Родовід Банку

Фонд гарантування вкладів знизив статус Родовід Банку
23 травня 2011 в 14:00 - Роман Зайцев


Фонд гарантування вкладів знизив статус Родовід Банку

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб перевів проблемний підконтрольний уряду Родовід Банк у категорію тимчасових учасників.Про це повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна" із посиланням на прес-службу Фонду.

"19 травня з категорії учасників у категорію тимчасових учасників Фонду гарантування вкладів фізичних осіб переведено ПАТ "Родовід Банк", - йдеться у повідомленні.

У повідомленні також відзначається, що дніпропетровський Діалогбанк виключений із переліку тимчасових учасників Фонду у зв‘язку з ліквідацією кредитно-фінансової установи.

Родовід Банк (раніше - АКБ "Персональний комп‘ютер ") заснований в 1990 році.

До початку квітня 2011 року частка держави в статутному капіталі Родовід Банку становила 99,9907%: уряд отримав контроль над банком у ході антикризової програми рекапіталізації.

У 2011 році уряд вирішив перевести всі вклади фізичних осіб з Родовід Банку в Ощадбанк, зосередивши його зусилля на роботі з проблемними активами.

Фонд гарантування вкладів знизив статус Родовід Банку


Новини Статті Аналітика
Nokia прогнозує Nokia прогнозує "істотне зниження" виручки за підсумками II кварталу 2011 р. Акції Акції "Луганськтепловозу" впали на 24,3% Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Ощадбанк виплатив понад 2 мільярди вкладникам Ощадбанк виплатив понад 2 мільярди вкладникам "Родовід Банку" Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з "негативним" прогнозом Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Європа істотно скоротила споживання російського газу Європа істотно скоротила споживання російського газу Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
НБУ хоче надати російській грошовій одиниці особливого статусу НБУ хоче надати російській грошовій одиниці особливого статусу У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Як з’їсти слона? По кусочкам!

Народна мудрість
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті