Інвестиції.орг

Kyiv, May 21 20:05 | London, May 21 18:05 | New York, May 21 14:05
Shanghai, May 22 02:05 | Tokyo, May 22 03:05 | Sydney, May 22 05:05

Чистий прибуток Wells Fargo виріс на 48%

Чистий прибуток Wells Fargo виріс на 48%
20 квітня 2011 в 16:14 - Роман Зайцев


Чистий прибуток Wells Fargo виріс на 48%

Чистий прибуток одного з найбільших банків США Wells Fargo в I кварталі 2011р. виріс на 48% і склав 3,76 млрд доларів проти прибутку в 2,55 млрд доларів, отриманого в I кварталі минулого року.Виручка банку за січень-березень поточного року склала 20,33 млрд доларів, що на 5,2% нижче за виручку річної давності у розмірі 21,45 млрд доларів. Такі дані містяться в поширених сьогодні матеріалах Wells Fargo.

Квартальний прибуток Wells Fargo в розрахунку на акцію склав 0,67 доларів (+49% у річному вираженні), тоді як аналітики, опитані Reuters, у середньому прогнозували прибуток на акцію в розмірі 0,66 доларів.

Банк відзначає, що прибуток в 3,8 млрд доларів, отриманий в січні-березні ц.р., виявився рекордним квартальним прибутком в його історії.

Wells Fargo & Company - один з найбільших американських комерційних банків з активами на 1,26 трлн доларів (4-е місце в США), посідає друге місце в США за обсягами залучених депозитів (750 млрд доларів) Штаб-квартира банку розташована в м. Сан-Франциско. Компанія надає банківські та страхові послуги, послуги з іпотечного кредитування та споживчого фінансування через більш ніж 9 тис. відділень і 12 тис. банкоматів.

Чистий прибуток Wells Fargo виріс на 48%


Новини Статті Аналітика
У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах Китай доріс до другого місця Китай доріс до другого місця Огляд українських ринків за 14.02.2011.  Укрнафта тягне ринки вгору Огляд українських ринків за 14.02.2011. Укрнафта тягне ринки вгору
Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання
Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Україна: перебіг торгів Україна: перебіг торгів
Обсяг реалізованої промпродукції в Україні за 4 місяці виріс на 32,5% Обсяг реалізованої промпродукції в Україні за 4 місяці виріс на 32,5% Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Пасажирські міжнародні авіаперевезення в Україні за I кв. зросли на 54% Пасажирські міжнародні авіаперевезення в Україні за I кв. зросли на 54% У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Саме по собі те чи інше обставина Вашому житті не має значення, єдине, що насправді важливо - це Ваше ставлення до нього. І саме це відношення визначає успіх чи невдачу.

Норман Вінцент Пив
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті