Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 21 08:26 | London, Jul 21 06:26 | New York, Jul 21 02:26
Shanghai, Jul 21 14:26 | Tokyo, Jul 21 15:26 | Sydney, Jul 21 17:26

Банк "Надра" відновив роботу на міжбанку3 вересня 2010 в 11:45 - Роман Зайцев


Банк "Надра" відновив роботу на міжбанку

Банк "Надра", що входить до групи найбільших, в якому з 9 лютого 2009 введена тимчасова адміністрація, відновив роботу на міжбанківському валютному ринку. Про це говориться в повідомленні фінустанови.  "Банк" Надра "відновлює свою діяльність і повертається до режиму нормального функціонування фінансової установи з надання повного комплексу банківських послуг усім категоріям клієнтів. Так, в серпні 2010 року банк відновив операції з купівлі та продажу валюти в інтересах клієнтів на міжбанківському валютному ринку", - наголошується в повідомленні.

Загальний обсяг операцій з купівлі валюти з моменту відновлення роботи на міжбанку перевищив 300 млн. гривень (в еквіваленті), операцій з продажу - 100 млн. гривень (в еквіваленті).

Як повідомлялося раніше, банк "Надра" відзначає поліпшення якості кредитного портфеля.

З 9 лютого 2009 року НБУ ввів тимчасову адміністрацію в банку "Надра" і призначив тимчасовим адміністратором цієї фінустанови Валентину Жуковську.

18 травня 2010 власник міжнародної холдингової компанії Group DF Дмитро Фірташ заявив, що розраховує стати акціонером банку "Надра" спільно з державою до липня.

20 травня експертно-аналітична рада з питань участі держави в капіталізації банків при Кабінеті Міністрів ухвалив рішення про рекапіталізацію банку "Надра" за участю держави та приватного інвестора.

Після цього заступник міністра фінансів Андрій Кравець заявив про наявність низки проблем для участі держави в рекапіталізації банку "Надра", однією з яких назвав досить проблемний пакет зовнішньої заборгованості банку, відзначивши, що держава не зможе брати участь у рекапіталізації, поки не буде досягнуто домовленості із зовнішніми кредиторами.

Банк "Надра" відновив роботу на міжбанку


Новини Статті Аналітика
Нацбанк у вівторок продав на міжбанку 100 мільйонів доларів Нацбанк у вівторок продав на міжбанку 100 мільйонів доларів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Обзор фондового рынка 18.07.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 18.07.2011_PreMarket
Уряд стимулюватиме авіакомпанії вітчизняні літаки Уряд стимулюватиме авіакомпанії вітчизняні літаки Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Обзор фондового рынка 15.07.2011_Market review Обзор фондового рынка 15.07.2011_Market review
Експерт вважає, що дозвіл на валютні свопи є однією з вимог МВФ Експерт вважає, що дозвіл на валютні свопи є однією з вимог МВФ Шведська група SEB, можливо, купить третій банк в Україні Шведська група SEB, можливо, купить третій банк в Україні Обзор фондового рынка 15.07.2011_Market review Обзор фондового рынка 15.07.2011_Market review
НБУ дозволив банкам валютні свопи НБУ дозволив банкам валютні свопи НБУ лібералізує валютний ринок НБУ лібералізує валютний ринок Обзор фондового рынка 14.07.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 14.07.2011_PreMarket
НБУ випустив в обіг 4,1 мільярда гривень для викупу іноземної валюти НБУ випустив в обіг 4,1 мільярда гривень для викупу іноземної валюти Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Обзор рынка акций перед открытием дня (13.07.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (13.07.2011)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чим би ти не володів, ти або використовуєш це, або втрачаєш!

Генрі Форд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті