Інвестиції.орг

Kyiv, Jan 18 02:25 | London, Jan 18 00:25 | New York, Jan 17 20:25
Shanghai, Jan 18 08:25 | Tokyo, Jan 18 09:25 | Sydney, Jan 18 11:25

Банк "Львів" та "НЕФКО" підписали угоду про кредитування енергозберігаючих проектів

Банк "Львів" та "НЕФКО" підписали угоду про кредитування енергозберігаючих проектів
Рейтинг: 0
Голосів: 0
8 жовтня 2010 в 14:50 - Роман Зайцев


Банк "Львів" та "НЕФКО" підписали угоду про кредитування енергозберігаючих проектів

Банк "Львів" та "НЕФКО" підписали угоду про кредитування енергозберігаючих проектів у соціальній сфері Львівської обл. обсягом 3 млн грн.  

Документ підписано під час X Міжнародного економічного форуму "Транскордонна співпраця. Погляд в майбутнє" (м. Трускавець) головою правління банку "Львів" Миколою Вознюком та старшим менеджером "НЕФКО" Елізабет Паулінг-Теннес. Кредит надається на 5 років для впровадження енергозберігаючих технологій.

"Позики на дуже пільгових умовах під 3% річних у гривнях. Планується, що проект буде генерувати такий фінансовий потік за рахунок енергозбереження, що це дасть можливість вивільнити додаткові бюджетні ресурси на повернення такої позики. Загальна сума позики на проект складає до 3 млн грн і при цьому "НЕФКО" дає додаткове забезпечення банку, щоб банк зміг кредитувати під 3%" - заявила Е.Паулінг-Теннес.

В свою чергу, голова правління банку "Львів" М.Вознюк заявив, що планується кредитувати 6 соціальних установ - шкіл та дитсадків. 5 знаходяться у Львові, 1 в Львівській області. "Ми будемо кредитувати тільки комунальні підрозділи, які будуть на це уповноважені", - заявив М.Вознюк.

Банк "Львів" та "НЕФКО" підписали угоду про кредитування енергозберігаючих проектів


Новини Статті Аналітика
Львів розмістить 2,5 млн грн на депозиті в Львів розмістить 2,5 млн грн на депозиті в "Укрексімбанку" Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
"Ютейр" і "Мотор Січ" підписали угоду про ремонт авіадвигунів для вертольотів на 20 млн доларів Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Кабмін дав Львову 8,7 мільйона на цирк Кабмін дав Львову 8,7 мільйона на цирк Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Україна та Індія можуть домовитись про безвізовий режим Україна та Індія можуть домовитись про безвізовий режим У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Держава дасть Львову 4 мільярди на Держава дасть Львову 4 мільярди на "Олімпійську надію-2022" Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Той день, коли ви повністю візьмете на себе відповідальність за власне майбутнє і припините шукати виправдання сумнівам, стане днем початку руху до вершин.

Джон Сімпсон
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті