Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 22 19:16 | London, Jul 22 17:16 | New York, Jul 22 13:16
Shanghai, Jul 23 01:16 | Tokyo, Jul 23 02:16 | Sydney, Jul 23 04:16

Банк "Газпрому" купує Агрокомбанк

Банк "Газпрому" купує Агрокомбанк
Рейтинг: 0
Голосів: 0
28 вересня 2010 в 11:00 - Роман Зайцев


Банк "Газпрому" купує Агрокомбанк

Російський Газпромбанк, що займає третє місце за активами - 55 млрд. доларів, купує український Агрокомбанк.  У Агрокомбанку вчора підтвердили факт ведення переговорів пише видання "Комерсант-Україна".

"Продаж банку не пов‘язаний з нестачею грошей у акціонерів. Вони просто вирішили залучити стратега", - повідомив співробітник банку.

Високопоставлений менеджер у Газпромбанку сказав: "Так, переговори дійсно велися", при цьому відзначив, що "слабо вірить у те, що операція відбудеться".

Купівля Агрокомбанку, який знаходиться всього на 113-му місці за активами, забезпечить Газпромбанку недорогий і швидкий вихід на український ринок.

"Для них не принципово - великий банк чи маленький - він їм потрібен як розрахунковий центр. Вони зможуть в будь-який момент влити достатньо грошей в його розвиток", - повідомило джерело в Нацбанку.

У Газпромбанку достатньо коштів - на 1 липня його капітал досяг 7,53 млрд. доларів.

При цьому власні кошти банку за 2009 рік виросли на 3,29 млрд. доларів за рахунок балансового прибутку за 2009 рік і в I половини 2010 року, а також залучених в II половині 2009 року субординованих депозитів від Зовнішекономбанку і акціонерів.

Видання відмічає, що Газпромбанк контролює п‘ять російських банків, по одній установі в Білорусії, Вірменії та Швейцарії.

Інвестор почав проявляти інтерес до українського ринку ще в 2006 році.

Купивши Агрокомбанк, Газпромбанк отримає невелику філіальну мережу: два відділення в Києві, по одному - у Житомирі і Коцюбинському.

На 1 липня великими власниками банку були глава його правління Олександр Новиков (24,4%), депутат Київради від фракції БЮТ Володимир Дробот (15,7%), Анатолій Дробот (7,4%) і Тетяна Етенко (13,3%) .

Прибуток банку в I півріччі склав 1,1 млн. гривень.

Видання пише, що інтерес до банківського ринку пояснюється необхідністю обслуговувати рахунки клієнтів і партнерів "Газпрому" в Україну.

Банк "Газпрому" купує Агрокомбанк


Новини Статті Аналітика
Банки можуть збільшити обсяги споживчого кредитування Банки можуть збільшити обсяги споживчого кредитування Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review
Залишок коштів на коррахунках банків України на 31 травня збільшився на 182 млн грн. Залишок коштів на коррахунках банків України на 31 травня збільшився на 182 млн грн. Роль інформаційно - комунікаційних технологій в діяльності промислово - фінансових груп Роль інформаційно - комунікаційних технологій в діяльності промислово - фінансових груп Обзор фондового рынка 11.07.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 11.07.2011_PreMarket
Європа істотно скоротила споживання російського газу Європа істотно скоротила споживання російського газу Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому
Залишок коштів на коррахунках банків України на 30 травня зменшився на 782 млн грн. Залишок коштів на коррахунках банків України на 30 травня зменшився на 782 млн грн. Головна проблема банківської системи - боржники, які прикриваються депутатськими значками Головна проблема банківської системи - боржники, які прикриваються депутатськими значками Огляд ринку банківських депозитів в Україні в січні Огляд ринку банківських депозитів в Україні в січні
У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ НБУ лібералізує валютний ринок НБУ лібералізує валютний ринок Огляд європейських ринків за 21.01.2011. Підсумки тижня Огляд європейських ринків за 21.01.2011. Підсумки тижня

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Хто кладе гроші в банк, не повинен забувати, що він просто пасажир, а кермо в руках у банку.

В.Швебель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті