Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 16 05:27 | London, Dec 16 03:27 | New York, Dec 15 23:27
Shanghai, Dec 16 11:27 | Tokyo, Dec 16 12:27 | Sydney, Dec 16 14:27

"Український банк розвитку" буде створено до кінця жовтня 2011 року

"Український банк розвитку" буде створено до кінця жовтня 2011 року
17 травня 2011 в 08:20 - Роман Зайцев


"Український банк розвитку" буде створено до кінця жовтня 2011 року

В Україні до жовтня 2011 р. буде засновано Український Банк Розвитку, який консолідуватиме усі видатки розвитку української держави та знищить корупцію, яка досі загрожувала цьому сектору.

Про це заявив голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів на Українському інвестиційному саміті у Лондоні.

"Держава має намір ділити ризики з інвесторами, що значно посилить довіру до Інвестиційної реформи, яка здійснюється в Україні", - заявив В.Каськів.

"Таким  чином, через новостворений банк українська держава спів-фінансуватиме стратегічні інвестиційні проекти, поділяючи ризики з нашими партнерами-інвесторами. Діяльність цього банку будуватиметься на наступних принципах. По-перше, - це  абсолютна прозорість у інвестиційних рішеннях, а по-друге, - співробітництво лише з провідними консалтинговими та інвестиційними компаніями", - зауважив В.Каськів.

"Український банк розвитку" буде створено до кінця жовтня 2011 року


Новини Статті Аналітика
Nissan Motor і Mitsubishi Motors домовилися про створення СП по виробництву міні-карів Nissan Motor і Mitsubishi Motors домовилися про створення СП по виробництву міні-карів Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Молдова ветувала створення експертної групи при СОТ для вирішення торгової суперечки з Україною Молдова ветувала створення експертної групи при СОТ для вирішення торгової суперечки з Україною Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Росія хоче створити спільне підприємство з Росія хоче створити спільне підприємство з "Турбоатомом" Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
НБУ поніс у люди ідею про створення банку НБУ поніс у люди ідею про створення банку "поганих активів" У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Telenor і Bain Capital утворили консорціум для купівлі польського оператора зв’язку Polkomtel Telenor і Bain Capital утворили консорціум для купівлі польського оператора зв’язку Polkomtel Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Саме по собі те чи інше обставина Вашому житті не має значення, єдине, що насправді важливо - це Ваше ставлення до нього. І саме це відношення визначає успіх чи невдачу.

Норман Вінцент Пив
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті