Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 04 12:54 | London, Dec 04 10:54 | New York, Dec 04 06:54
Shanghai, Dec 04 18:54 | Tokyo, Dec 04 19:54 | Sydney, Dec 04 21:54

Світові лідери автомобілебудування інвестували в технічні розробки 50 млрд. євро18 травня 2011 в 14:20 - Роман Зайцев


Світові лідери автомобілебудування інвестували в технічні розробки 50 млрд. євро

Двадцять світових лідерів автомобілебудування інвестували за 2010 рік у технічні розробки і дослідження рекордну суму - 50 млрд євро. У 2009 році цей показник дорівнював 48,2 млрд євро, а п'ять років тому - лише 44,2 млрд євро, говориться в доповіді Центру автомобільних досліджень в німецькому Бергіш-Гладбаху.Основний акцент у своїй роботі над інноваціями автомобілебудівники робили на вдосконалення традиційних двигунів внутрішнього згоряння (ДВЗ). Незважаючи на зростаючу у світі увагу до альтернативних технологій, кількість пов‘язаних з ДВС інновацій продовжувало зростати, досягнувши 160. У той же час кількість технологічних новинок у галузі гібридних приводів зросла до 88, а той же показник по електромобілям залишився приблизно на колишньому рівні - 29. Всього ж за 2010 рік аналітики нарахували 634 інновації за різними сферами світового автопрому.

У перших рядах борців за технологічний прогрес виявилися німецькі автоконцерни. Як і в попередньому році, список з великим відривом очолює Volkswagen - 128 інновацій. На 2-е місце піднявся Daimler (64 новинки), який у 2009 році обіймав лише 4-е місце. На цю позицію - з 5-го місця - піднявся нині його головний конкурент - BMW.

За словами голови Центру автомобільних досліджень в Бергіш-Гладбаху професора Штефана Братцеля, найбільший прогрес помітний у американського концерну General Motors (GM), який завдяки своїм "дочкам" Opel і Chevrolet після торішнього 6-го місця зайняв 3-е місце. Успіх американців пояснюється в першу чергу появою на ринку першого серійного електромобіля Chevrolet Volt, який у ФРН продається під назвою Opel Ampera.

Помітно поліпшила свої позиції і Hyundai, яка з 9-го місця перебралася відразу на 5-е. "Корейці прагнуть зміцнитися в преміальному сегменті, а там без інновацій не обійтися", - відзначив Ш.Братцель.

В якості головного невдахи в дослідженні названа японська Toyota, яка в 2009 році займала в інноваційному ренкінгу 2-е місце слідом за VW. Однак після серії відгуків своїх авто для усунення технічних недоліків і трагедії на АЕС "Фукусіма-1" японці відкотилися на 8-е місце (найгірший результат для компанії з моменту початку складання рейтингу в 2004 році). "Японцям доводиться зараз звертати основну увагу не на інновації, а на виробництво і якість", - відзначив Ш.Братцель.

Світові лідери автомобілебудування інвестували в технічні розробки 50 млрд. євро


Новини Статті Аналітика
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
"Нафтогаз" інвестує 2,4 мільярда у збільшення видобутку газу Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Якщо ти купуєш те, що тобі не потрібно, то незабаром будеш продавати те, що тобі необхідно.

Б.Франклін.
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті