Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 19 00:09 | London, Dec 18 22:09 | New York, Dec 18 18:09
Shanghai, Dec 19 06:09 | Tokyo, Dec 19 07:09 | Sydney, Dec 19 09:09

До кінця року автокредити стануть дешевше

До кінця року автокредити стануть дешевше
10 вересня 2010 в 14:40 - Роман Зайцев


До кінця року автокредити стануть дешевше

На початку року на ринку автокредитування працювали максимум п’ять банків, а зараз їх кількість збільшилася до 25 банків.  

На початку року аванси, на яких працювали банки, перебували на рівні 40-50 відсотків, а сьогодні деякі банки пропонують аванси 15-20 відсотків. Тобто за півроку ми практично пройшли той шлях, який проходили до кризи за кілька років. Про це розповів директор Департаменту маркетингу роздрібного бізнесу VAB Банку Антон Шаперенков.

Експерт констатував, що при такому розвитку до кінця року ринок за початковим внеском може вийти на рівень до 10 відсотків. Також цілком можливо, що будуть конкретні програми з нульовими початковими внесками.

Що стосується процентних ставок, то, за словами Шаперенкова, тут зниження до кінця року може відбутися ще на 1-2 відсотки. Обсяги автокредитування поки досить малі в порівнянні з 2008 роком. Обсяг проданих автомобілів у кредит у 2009-му становив лише 5 відсотків ринку, в цьому році - 10 відсотків. На наступний ринок автокредитування може вийти на рівень 20-25 відсотків, але все ж ці цифри поки що не порівнянні з докризовими, коли в кредит продавалося 60 відсотків машин.

До кінця року автокредити стануть дешевше


Новини Статті Аналітика
У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ НБУ лібералізує валютний ринок НБУ лібералізує валютний ринок ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Процентні ставки за кредитами у лютому в гривнях знизилися до 12,92% Процентні ставки за кредитами у лютому в гривнях знизилися до 12,92% 8 пунктів правильності вибору депозиту 8 пунктів правильності вибору депозиту Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Не дивлячись на землетрус в Японії, урядові облігації продовжують рости в ціні Не дивлячись на землетрус в Японії, урядові облігації продовжують рости в ціні Золото може подорожчати наступного тижня на підйомі інвестиційного попиту Золото може подорожчати наступного тижня на підйомі інвестиційного попиту I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Кредитори Кредитори "Укртелекому" можуть змінити процентні ставки по раніше наданому кредиту після приватизації компанії Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Янукович запевняє, що ВВП буде рости на 100 мільярдів щорічно Янукович запевняє, що ВВП буде рости на 100 мільярдів щорічно Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Сидіти і робити записи - нескладно. А ось встати і взятися за роботу - набагато важче, хоча саме від цього і залежить Ваш успіх.

Ел Батт
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті