Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 22 20:00 | London, Mar 22 18:00 | New York, Mar 22 14:00
Shanghai, Mar 23 02:00 | Tokyo, Mar 23 03:00 | Sydney, Mar 23 05:00

В Україні може подорожчати горілка і пиво

В Україні може подорожчати горілка і пиво
21 квітня 2011 в 19:20 - Роман Зайцев


В Україні може подорожчати горілка і пиво

Мінімальна вартість горілки в Україні встановлюється державою, і вже найближчим часом вона може підвищитися в півтора рази - з 17,96 до 28,0 гривні за традиційні півлітра.

Такого подорожчання не було за всю історію держрегулювання цін на цей традиційний вид алкоголю, зазначає Weekly.

Підняти ціни на гірку вимагають найбільші учасники алкогольного ринку. "Горілчані королі" вже написали листа до Мінекономіки і першому віце-прем‘єр-міністру Андрію Клюєву з проханням вирішити питання.

Під документом стоять підписи керівників асоціації "Укргорілка" і семи компаній-виробників: ТД "Мегаполіс", лікеро-горілчаного заводу "Пройм", Національної горілчаної компанії, Nemiroff, Золотоніського ЛГЗ "Златогор", Кременчуцького ЛГЗ та Кримської горілчаної компанії.

Домагаючись підвищення цін, великі алкогольні компанії намагаються вплинути і на розстановку сил на суміжних ринках, зокрема, на ринку пива.

Вже зараз лунають заяви про те, що потрібно встановити мінімальну вартість пива на рівні 20 гривень за літр.

Підгрунтя цьому зрозуміле: відповідно до маркетингових досліджень, як тільки ціна пива подолає позначку 9-10 гривень за пляшку, споживач переорієнтується на більш міцний алкоголь, пляшка якого обійдеться йому, зрештою, дешевше, ніж кілька пляшок пива.

Представники дрібних українських горілчаних компаній вважають, що великі гравці просто хочуть витіснити їх з ринку і збільшити власні продажі.

Адже невеликі компанії не витрачають мільйони доларів на рекламу та інші представницькі потреби, тому й можуть тримати ціни на свою продукцію на меншому рівні й тим самим відбирати частину покупців у горілчаних гігантів.

В Україні може подорожчати горілка і пиво


Новини Статті Аналітика
Вартість медичних страховок для українських туристів подорожчала Вартість медичних страховок для українських туристів подорожчала Дорогоцінні метали дорожчають і будуть дорожчати Дорогоцінні метали дорожчають і будуть дорожчати ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Виробництво горілки скоротилося більш ніж на чверть Виробництво горілки скоротилося більш ніж на чверть Золото на міжнародних ринках продовжує стабільно і довгостроково дорожчати Золото на міжнародних ринках продовжує стабільно і довгостроково дорожчати Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
"Газпром" допускає подорожчання газу для Європи Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Carlsberg з початку року продав пива на 1,68 млрд євро Carlsberg з початку року продав пива на 1,68 млрд євро Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
"Олімпійський" подорожчав майже на 8 мільйонів гривень Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Все, що нам потрібно для досягнення успіху знаходиться не в заморських далях, а в нашій власній голові - саме там і треба шукати все необхідне.

Роберт Стівенсон
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті