Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 16 11:32 | London, Jul 16 09:32 | New York, Jul 16 05:32
Shanghai, Jul 16 17:32 | Tokyo, Jul 16 18:32 | Sydney, Jul 16 20:32

Росія хоче різко підвищити акцизи на "шкідливі звички"

Росія хоче різко підвищити акцизи на "шкідливі звички"
27 квітня 2011 в 08:20 - Роман Зайцев


Росія хоче різко підвищити акцизи на "шкідливі звички"

Російський Мінфін у понеділок пом'якшив плани щодо посилення податкового навантаження на тютюнову та алкогольну галузь, пообіцявши стримати темпи підвищення акцизів на "шкідливі звички"."Приблизно на 25-30 відсотків в найближчі роки зростатимуть акцизи на горілку, акцизи на тютюн. Навіть при цьому вони будуть нижчими, ніж в наших країнах-сусідах", - сказав міністр фінансів Олексій Кудрін, виступаючи на спільній колегії Мінфіну і Мінекономрозвитку РФ в понеділок.

Заступник глави Мінфіну Сергій Шаталов пізніше уточнив, що, говорячи про підвищення акцизів на 25-30 відсотків, Кудрін мав на увазі податкове навантаження на алкоголь. За задумом Мінфіну, до 2014 року ставка акцизу на міцний алкоголь повинна бути доведена до 500 рублів за літр етилового спирту.

Акцизи на тютюн, за словами Шаталова, планується підвищувати на 40 - 42 відсотки.

"Це схвалили, це прийнято", - сказав Шаталов журналістам.

Ще в березні Мінфін планував підвищити з наступного року ставку акцизу на сигарети на 60 відсотків і далі щорічно збільшувати податкове навантаження такими ж темпами до 2015 року. Але в п‘ятницю, 22 квітня, джерело в Мінфіні сказало Рейтер, що відомство визнало можливим обмежитися підвищенням акцизу на тютюн в середньому на 40-42 відсотки на рік.

Ідею плавного, а не стрибкоподібного підвищення акцизів у понеділок публічно підтримав прем‘єр-міністр РФ Володимир Путін.

"Що стосується акцизів - це конкретне практичне питання. Акцизи будемо підвищувати не поспішаючи, поступово, в плановому порядку, не роблячи підвищення акцизів основним інструментом, які покривали б доходи у зв‘язку з можливим пониженням соціальних виплат", - сказав Путін, виступаючи на розширеній колегії Мінфіну РФ і Мінекономрозвитку РФ.

Росія хоче різко підвищити акцизи на "шкідливі звички"


Новини Статті Аналітика
Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви "ОАК-Антонов" можуть передати виробничі активи авіабудівних підприємств Росії та Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Нацбанк Білорусі з 1 червня 2011 р. підвищує ставку рефінансування до 16% річних Нацбанк Білорусі з 1 червня 2011 р. підвищує ставку рефінансування до 16% річних Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Гармонізація податкових систем Гармонізація податкових систем I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Перспективи нафто-газового сектору в Україні Перспективи нафто-газового сектору в Україні I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Лукашенко заборонив підвищувати ціни Лукашенко заборонив підвищувати ціни Потенційні ринки для інвестування Потенційні ринки для інвестування I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті