Інвестиції.орг

Kyiv, May 25 07:33 | London, May 25 05:33 | New York, May 25 01:33
Shanghai, May 25 13:33 | Tokyo, May 25 14:33 | Sydney, May 25 16:33

Білорусь припинила репресії проти українського пива

Білорусь припинила репресії проти українського пива
Рейтинг: 0
Голосів: 0
26 січня 2011 в 11:23 - Роман Зайцев


Білорусь припинила репресії проти українського пива

Міністерство закордонних справ Білорусі припинило антидемпінгове розслідування щодо імпорту пива з України.Про це ідеться в листі МЗС Білорусі українським пивоварним компаніям, повідомляє агентство "Українські Новини" із посиланням на прес-службу компанії "Оболонь".

"Антидемпінгове розслідування щодо імпорту українського пива на територію Білорусі офіційно припинено", - ідеться у повідомленні.

Так, зокрема, в документі повідомляється, що наказом МЗС Білорусі № 1 від 18 січня припинено розслідування, яке проводилося з метою запровадження антидемпінгових заходів щодо українського пива.

Причиною припинення розслідування зазначено той факт, що Білоруський державний концерн харчової промисловості "Белгоспищепром" відкликав свою заяву про застосування антидемпінгових заходів щодо імпорту пива з України.

Як повідомлялося, МЗС Білорусі почало антидемпінгове розслідування щодо імпорту українського пива в квітні 2010 року, у червні Україна і Білорусь домовилися про припинення цього розслідування.

Рада міністрів Білорусі ввела разові ліцензії на імпорт пива українського виробництва з 1 січня 2011 року до 31 грудня 2012 року.

За даними компанії "Укрпиво", в 2009 році в Білорусь було поставлено 4,6 млн. дал українського пива.

Експорт пива на білоруський ринок здійснюють всі великі українські виробники, найбільшу питому вагу в експорті має "Оболонь".

Білорусь припинила репресії проти українського пива


Новини Статті Аналітика
Україна скоротила експорт електроенергії Україна скоротила експорт електроенергії Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Класифікація інституціональних проблем, які обмежують інноваційний розвиток Класифікація інституціональних проблем, які обмежують інноваційний розвиток Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Нацбанк Білорусі з 1 червня 2011 р. підвищує ставку рефінансування до 16% річних Нацбанк Білорусі з 1 червня 2011 р. підвищує ставку рефінансування до 16% річних Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна "Одеса-Броди" може почати працювати на Коломойського Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня СОТ хоче, щоб Україна знизила експортні мита на брухт СОТ хоче, щоб Україна знизила експортні мита на брухт I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

У мене невибагливий смак. Мені досить найкращого!

О. Уальд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті