Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 05 17:35 | London, Dec 05 15:35 | New York, Dec 05 11:35
Shanghai, Dec 05 23:35 | Tokyo, Dec 06 00:35 | Sydney, Dec 06 02:35

Переваги накопичувального страхування8 березня 2011 в 18:06 - Ілона Чіркова


Переваги накопичувального страхування

Накопичувальне страхування має як серйозні переваги, як і недоліки в порівнянні з іншими інвестиційними інструментами.Найважливішою особливістю накопичувального страхування є відсутність у програмі ризикової складової. Вона гарантує клієнту отримання доходу навіть у тому випадку, якщо внески припиняться з причини непрацездатності.

Процентна ставка за договором накопичувального страхування є фіксованою. Це означає, що страхова компанія на свій розсуд не має права переглядати її з якихось причин. Це одна з переваг накопичувальних страхових програм перед банківськими вкладами.

За законодавством, банки можуть протягом терміну вкладу переглянути розмір ставки - як в меншу, так і в більшу сторону. Зазвичай ставка змінюється після зміни ставки рефінансування НБ.

Зі стабілізацією економічної ситуації ставка рефінансування в СНД поступово знижується. Це означає, що через 10-15 років прибутковість банківських операцій цілком може зрівнятися з прибутковістю накопичувальних страхових програм.

Вкладення в недержавні пенсійні фонди (НПФ) дуже нагадує накопичувальне страхування. Клієнт НПФ теж поступово збирає гроші на час виходу на пенсію. Але при накопичувальному страхуванні клієнт сам обирає умови отримання відшкодування.

Цією умовою може бути не тільки досягнення пенсійного віку, а й, наприклад, втрата працездатності або створення сім‘ї. Клієнт визначає для себе значні події в житті та заздалегідь до них готується. З іншого боку, НПФ забезпечують більш високу прибутковість, ніж програми накопичувального страхування.

У порівнянні з паями пайових інвестиційних фондів (ПІФів) накопичувальне страхування забезпечує гарантований дохід.


Якщо сьогодні дохідність паю ПІФу становить 40%, то завтра вона цілком може обернутися негативною величиною. При накопичувальному страхуванні клієнта забезпечений невеликий, але гарантований дохід.

Треба запам‘ятати, що накопичувальне страхування - це в першу чергу можливість страхового захисту, а не спосіб заробляння грошей.

Є різні фінансові інструменти, які пропонують різні комбінації ризиків та прибутковості. З них клієнт може вибрати той інвестиційний продукт, який найбільше відповідає його цілям.

Переваги накопичувального страхування


Новини Статті Аналітика
Вартість медичних страховок для українських туристів подорожчала Вартість медичних страховок для українських туристів подорожчала Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Generali Group пішла з українського ринку Generali Group пішла з українського ринку Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
ЄБРР може отримати до 23% в СК ЄБРР може отримати до 23% в СК "Універсальна" Управління інвестиційними ризиками підприємства Управління інвестиційними ризиками підприємства Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Центробанк Єгипту зберіг базову процентну ставку на рівні 8,25% Центробанк Єгипту зберіг базову процентну ставку на рівні 8,25% Страхування у системі фінансування житлового будівництва Страхування у системі фінансування житлового будівництва I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
На ринку іпотечного кредитування збільшилось число гравців На ринку іпотечного кредитування збільшилось число гравців Інноваційний підхід до формування страхових продуктів Інноваційний підхід до формування страхових продуктів I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Краще бути м'яким і твердим зовні всередині, ніж твердим зовні і м'яким всередині.

Лао Цзи
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті