Інвестиції.орг

Kyiv, Feb 21 02:54 | London, Feb 21 00:54 | New York, Feb 20 20:54
Shanghai, Feb 21 08:54 | Tokyo, Feb 21 09:54 | Sydney, Feb 21 11:54

Класифікація приватних інвесторів, або "бізнес ангелів"

Класифікація приватних інвесторів, або "бізнес ангелів"
Рейтинг: 0
Голосів: 0
5 листопада 2010 в 18:21 - Уляна Роїк


Класифікація приватних інвесторів, або "бізнес ангелів"

 Приватні інвестори, або як ще їх називають "бізнес ангели" - одним з шляхів фінансування є наприклад кредитні інститути, інвестиційні фонди. Вони пасивніші і їхні інвестиційні можливості рідко перевищують $1 млн.   

Якщо у Вас немає активів, які могли би зацікавити кредитора, Ви не маєте достатньо коштів щоб зацікавити інституційного інвестора - бізнес-ангел - те, що Вам потрібно, що б почати новий (або розширити існуючий) бізнес. Саме вони найкращий вибір на ранній стадії бізнесу. Наведемо невелику класифікацію бізнес ангелів:

Співвласник

Переважно, це забезпечені індивідууми, які відійшли від справ. Інвестиція - мета заробити грошей. Зазвичай купують певну частину бізнесу і віддають перевагу тому, щоб не втручатися в управління.

Підприємець

Зазвичай - успішні бізнесмени (бізнесвумен) і власники діючого бізнесу. На відміну від співвласників, готові ризикувати більше і вкладати більше грошей, оскільки мають стійке джерело доходу. Головна їхня перевага полягає в тому, що вони менше вимагають і дозволяють більше свободи в діяльності, залишаючись спостерігачем, якщо все йде добре.

Ентузіаст

Намагаються не втручатися у процес управління, але з великим ентузіазмом беруть участь у розробці стратегії. Здебільшого цікавлять нові і нові висоти.

Управлінці

Виходячи зі свого досвіду, вони вважають, що точно знають, як управляти бізнесом. Досить активні учасники бізнес процесу, і разом з тим корисні, особливо на ранній стадії бізнесу, оскільки допоможуть уникнути багатьох проблем.

Професіонал

Професійні інвестори - добре розбираються як в питаннях бізнесу, так і в питаннях інвестування. Мають своє "чуття". Найбільш корисні на стадії розвитку вже побудованого бізнесу. Їхня участь у проекті часто може свідчити про можливість успішності проекту, хоча й не обов‘язково. Так само їх участь, може розглядатися як крок на шляху до портфельного або стратегічного інвестора.

Найголовніше, не варто забувати, що приватний інвестор в першу чергу людина, у нього свої вимоги і погляди, і йому байдужі будь-які класифікації.

 

Класифікація приватних інвесторів, або "бізнес ангелів"


Новини Статті Аналітика
Фондовий ринок США закрився зниженням Фондовий ринок США закрився зниженням Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Нацбанк: Санкції проти Нацбанк: Санкції проти "дочок" російських держбанків залежать від РНБО Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Курс валют на 21 лютого: гривня трохи впала Курс валют на 21 лютого: гривня трохи впала Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Держбюджет витратив половину Держбюджет витратив половину "грошей Януковича" У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Укрбуд відкрив житловий комплекс Казка Укрбуд відкрив житловий комплекс Казка Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Державні фінанси – це мистецтво передавати гроші з рук у руки доти, поки вони не зникнуть.

Р.Сарнофф
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті