Інвестиції.орг

Kyiv, Jun 24 15:44 | London, Jun 24 13:44 | New York, Jun 24 09:44
Shanghai, Jun 24 21:44 | Tokyo, Jun 24 22:44 | Sydney, Jun 25 00:44

Класифікація приватних інвесторів, або "бізнес ангелів"

Класифікація приватних інвесторів, або "бізнес ангелів"
Рейтинг: 0
Голосів: 0
5 листопада 2010 в 18:21 - Уляна Роїк


Класифікація приватних інвесторів, або "бізнес ангелів"

 Приватні інвестори, або як ще їх називають "бізнес ангели" - одним з шляхів фінансування є наприклад кредитні інститути, інвестиційні фонди. Вони пасивніші і їхні інвестиційні можливості рідко перевищують $1 млн.   Якщо у Вас немає активів, які могли би зацікавити кредитора, Ви не маєте достатньо коштів щоб зацікавити інституційного інвестора - бізнес-ангел - те, що Вам потрібно, що б почати новий (або розширити існуючий) бізнес. Саме вони найкращий вибір на ранній стадії бізнесу. Наведемо невелику класифікацію бізнес ангелів:

Співвласник

Переважно, це забезпечені індивідууми, які відійшли від справ. Інвестиція - мета заробити грошей. Зазвичай купують певну частину бізнесу і віддають перевагу тому, щоб не втручатися в управління.

Підприємець

Зазвичай - успішні бізнесмени (бізнесвумен) і власники діючого бізнесу. На відміну від співвласників, готові ризикувати більше і вкладати більше грошей, оскільки мають стійке джерело доходу. Головна їхня перевага полягає в тому, що вони менше вимагають і дозволяють більше свободи в діяльності, залишаючись спостерігачем, якщо все йде добре.

Ентузіаст

Намагаються не втручатися у процес управління, але з великим ентузіазмом беруть участь у розробці стратегії. Здебільшого цікавлять нові і нові висоти.

Управлінці

Виходячи зі свого досвіду, вони вважають, що точно знають, як управляти бізнесом. Досить активні учасники бізнес процесу, і разом з тим корисні, особливо на ранній стадії бізнесу, оскільки допоможуть уникнути багатьох проблем.

Професіонал

Професійні інвестори - добре розбираються як в питаннях бізнесу, так і в питаннях інвестування. Мають своє "чуття". Найбільш корисні на стадії розвитку вже побудованого бізнесу. Їхня участь у проекті часто може свідчити про можливість успішності проекту, хоча й не обов‘язково. Так само їх участь, може розглядатися як крок на шляху до портфельного або стратегічного інвестора.

Найголовніше, не варто забувати, що приватний інвестор в першу чергу людина, у нього свої вимоги і погляди, і йому байдужі будь-які класифікації.

 

Класифікація приватних інвесторів, або "бізнес ангелів"


Новини Статті Аналітика
В Укравтодорі назвали суму на ремонт всіх доріг В Укравтодорі назвали суму на ремонт всіх доріг Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Uber піде на угоду з судом, щоб працювати в Лондоні Uber піде на угоду з судом, щоб працювати в Лондоні Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
BMW попередив Лондон про можливий відхід через Brexit BMW попередив Лондон про можливий відхід через Brexit Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
В Україні ввели оплату за відбитком пальця В Україні ввели оплату за відбитком пальця У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
НБУ зібрався виготовляти банкноти для інших країн НБУ зібрався виготовляти банкноти для інших країн Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Розум є у людини для того, щоб думати, а серце - щоб думати не тільки про себе!

Народна мудрість
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті