Інвестиції.орг

Kyiv, Sep 26 16:05 | London, Sep 26 14:05 | New York, Sep 26 10:05
Shanghai, Sep 26 22:05 | Tokyo, Sep 26 23:05 | Sydney, Sep 27 01:05

Класифікація приватних інвесторів, або "бізнес ангелів"

Класифікація приватних інвесторів, або "бізнес ангелів"
Рейтинг: 0
Голосів: 0
5 листопада 2010 в 18:21 - Уляна Роїк


Класифікація приватних інвесторів, або "бізнес ангелів"

 Приватні інвестори, або як ще їх називають "бізнес ангели" - одним з шляхів фінансування є наприклад кредитні інститути, інвестиційні фонди. Вони пасивніші і їхні інвестиційні можливості рідко перевищують $1 млн.   Якщо у Вас немає активів, які могли би зацікавити кредитора, Ви не маєте достатньо коштів щоб зацікавити інституційного інвестора - бізнес-ангел - те, що Вам потрібно, що б почати новий (або розширити існуючий) бізнес. Саме вони найкращий вибір на ранній стадії бізнесу. Наведемо невелику класифікацію бізнес ангелів:

Співвласник

Переважно, це забезпечені індивідууми, які відійшли від справ. Інвестиція - мета заробити грошей. Зазвичай купують певну частину бізнесу і віддають перевагу тому, щоб не втручатися в управління.

Підприємець

Зазвичай - успішні бізнесмени (бізнесвумен) і власники діючого бізнесу. На відміну від співвласників, готові ризикувати більше і вкладати більше грошей, оскільки мають стійке джерело доходу. Головна їхня перевага полягає в тому, що вони менше вимагають і дозволяють більше свободи в діяльності, залишаючись спостерігачем, якщо все йде добре.

Ентузіаст

Намагаються не втручатися у процес управління, але з великим ентузіазмом беруть участь у розробці стратегії. Здебільшого цікавлять нові і нові висоти.

Управлінці

Виходячи зі свого досвіду, вони вважають, що точно знають, як управляти бізнесом. Досить активні учасники бізнес процесу, і разом з тим корисні, особливо на ранній стадії бізнесу, оскільки допоможуть уникнути багатьох проблем.

Професіонал

Професійні інвестори - добре розбираються як в питаннях бізнесу, так і в питаннях інвестування. Мають своє "чуття". Найбільш корисні на стадії розвитку вже побудованого бізнесу. Їхня участь у проекті часто може свідчити про можливість успішності проекту, хоча й не обов‘язково. Так само їх участь, може розглядатися як крок на шляху до портфельного або стратегічного інвестора.

Найголовніше, не варто забувати, що приватний інвестор в першу чергу людина, у нього свої вимоги і погляди, і йому байдужі будь-які класифікації.

 

Класифікація приватних інвесторів, або "бізнес ангелів"


Новини Статті Аналітика
"Протягнути до траншу". Київ позичив $725 млн Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Маск передумав викуповувати акції Tesla Маск передумав викуповувати акції Tesla Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Фондовий ринок США закрився зростанням Фондовий ринок США закрився зростанням Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Фондовий ринок США закрився падінням Фондовий ринок США закрився падінням У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Курс валют на 27 серпня: НБУ зміцнив гривню Курс валют на 27 серпня: НБУ зміцнив гривню Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Якщо ви хочете, щоб життя посміхалося вам, подаруєте йому спочатку свій гарний настрій!

Спіноза
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті