Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 04 06:10 | London, Dec 04 04:10 | New York, Dec 04 00:10
Shanghai, Dec 04 12:10 | Tokyo, Dec 04 13:10 | Sydney, Dec 04 15:10

Інвестування

RSS стрічка
Американський банк Wachovia легалізував $ 378 мільярдів наркобаронів

Мексиканська організована злочинність з 2004 по 2007 рік провела виручені від продажу наркотиків гроші на суму 378,4 млрд доларів через рахунки американського банку Wachovia (у розпал кризи куплений гігантом Wells Fargo за гроші платників податків), фактично легалізувавши їх.

4 квітня 2011 в 11:57  Бізнес.  
 
Імпортери нафтопродуктів будуть судитися з Мінекономрозвитку

Імпортери нафтопродуктів подали позов до Мінекономрозвитку з вимогою припинити проведення відносно них спеціального розслідування.

29 березня 2011 в 14:08  Енергетичні товари.  
 

Нещодавно голова держкомпанії "Укртранснафта" Олександр Лазорко отримав право оперативного розпорядження нафтовою магістраллю "Одеса-Броди".

18 березня 2011 в 10:09  Енергетичні товари.  
 
СОТ хоче, щоб Україна знизила експортні мита на брухт

СОТ звернулася до уряду України з проханням розглянути можливість скасування чинних мит на експорт відходів і брухту чорних металів.

17 березня 2011 в 10:41  Економіка.  
 
Експерти назвали три головні загрози світовій економіці

Якщо відновлення економіки не буде підірвано стрибком цін на нафту сьогодні, то в недалекому майбутньому воно, ймовірно, закінчиться масштабною борговою кризою. Експерти наполягають: економіка та грошова система потребують перебудови.

14 березня 2011 в 16:10  Економіка.  
 
Оператори ринку нафтопродуктів мають намір підвищити ціни на бензин до 10-10,2 грн за літр

Найбільші оператори ринку нафтопродуктів мають намір підвищити ціни на бензин до 10-10,2 грн за літр, пояснюючи таку необхідність зростанням цін на нафту та збільшенням ставок акцизного збору на нафтопродукти. Експерти відзначають, що найбільш різко подорожчають нафтопродукти в імпортерів, які вже продають бензин на 20% дорожче рекомендованого Кабміном рівня.

12 березня 2011 в 12:53  Економіка.  
 
Переваги накопичувального страхування

Накопичувальне страхування має як серйозні переваги, як і недоліки в порівнянні з іншими інвестиційними інструментами.

8 березня 2011 в 18:06  Страхування.  
 
Епоха нової резервної валюти

Про перспективи долара й можливості дефолта США розмірковує начальник управління інвестиційно-банківських послуг одного з банків Ерік Найман.

8 березня 2011 в 17:07  Валютний ринок.  
 
Як можуть вплинути європейські авіакомпанії на українські?

У 2011 році, влада обіцяє, Україна може приєднатися до програми "Відкрите небо". Спільний авіаційний простір дозволяє компаніям країн-учасниць літати до них та обслуговувати їхні внутрішні рейси без обмежень у виборі маршрутів та частоти польотів.

8 березня 2011 в 16:31  Бізнес.  
 
Як навчитись заощаджувати?

Не виходить заощаджувати кошти? Можна знайти багато способів, як заощадити на різних речах.

8 березня 2011 в 15:28  Особисті фінанси.  
 
Золото і криза: плюси та мінусии

Сьогодні, коли долар і євро нестабільні, (не кажучи вже про гривню), підвищується попит на золото. Ті, у кого є гроші, купують золото, щоб зберегти накопичення.

6 березня 2011 в 15:52  Банківські метали.  
 
Інвестиції через ETF (exchange-traded funds)

За 18 років свого існування ETF (exchange-traded funds), або індексні фонди, що торгуються на біржі, справили тиху революцію на ринку управління активами. Ідея індексного інвестування, що дозволяє дешево купити кошик акцій, так сподобалася інвесторам, що сьогодні під управлінням ETF перебуває $862 млрд., а їхні акції можна купити на 42 біржах по всьому світу.  

6 березня 2011 в 09:15  ІСІ.  
 
Фінансові та боргові проблеми американських штатів

Ринок муніципальних та регіональних зобов’язань практично в будь-якій країні - місце, як правило, тихе і спокійне. Потрапляють, звичайно, муніципальні чиновники і корумповані їх банкіри в кримінальну хроніку і навіть у класичну літературу. Але зазвичай самі емітенти там тихі і мирні, до дефолтів не схильні, та й інвестор більший і солідніший, ризику не любить. Тому широка дискусія в американській пресі про наростаючі проблеми з державним боргом ряду найбільших штатів (в "чорному списку" Іллінойс і Каліфорнія), а також намічені слухання про можливість банкрутства конкретних штатів уже викликали паніку на борговому ринку.  

5 березня 2011 в 14:59  Економіка.  
 
Як грамотно поводитись з боргами?

10 фактів про борги і кредити, які потрібно знати кожному, якщо не хочете потрапити в боргову яму і опинитися на узбіччі цього життя.

5 березня 2011 в 10:21  Депозити та кредити.  
 
Куди небезпечно інвестувати

Світова фінансова криза переплутала всі карти, до яких звикли ті, хто займався інвестиціями. Ті сегменти, які давно і міцно увійшли в нашу свідомість, як найбільш надійні для інвестицій тепер виявилися найбільш ризикованими.

3 березня 2011 в 14:15  Власні фінанси.  
 
Біржа Перспектива торгуватиме ф’ючерсами на курс гривні до інших валют

Біржа Перспектива має намір почати торгівлю ф’ючерсами на офіційний курс гривні до долара, євро та російського рубля, пише газета КоммерсантЪ-Украина в статті "Торговцы запасутся валютой впрок".

28 лютого 2011 в 15:40  Цінні папери.  
 
Перші кроки Інтернет-трейдера

Пару років тому в нашій країні з’явилася нова можливість для вкладання коштів. Стало доступним придбання акцій вітчизняних підприємств через Інтернет. Послуга називається Інтернет-трейдинг, надала її "Українська біржа" спільно з десятком брокерів. Оперативність здійснення угоди, надійність технології і географічна незалежність підкуповує людей, що йдуть в ногу з часом. Не залишився байдужим до нової "теми" і автор статті.

28 лютого 2011 в 11:54  Цінні папери.  
 
Переваги інвестицій в ринки, що розвиваються

Коли на ринках починається паніка, інвестори звичайно скуповують на перший погляд безпечні американські долари та казначейські папери США. Це явище отримало назву "втеча в якість". Проте якість на сьогоднішній день в дефіциті. Всі розвинені країни знаходяться в складному становищі, намагаючись справитися з величезними боргами і дефіцитом бюджету. Ринки, які традиційно вважалися тихою гаванню, більше не є оазисами безпеки.

 
10 цікавих фактів про борги

10 місце:

У Стародавній Греції на землі боржника кредитор встановлював табличку, що означала, що в разі невиплати боргу земля перейде у власність кредитора. Ця табличка називалася іпотека.

27 лютого 2011 в 15:23  Депозити та кредити.  
 
10 порад щоб отримати іпотечний кредит

1. Реальне оцінення своїх можливостей

 

Перш за все потрібно визначити, на яку суму кредиту претендувати і в скільки в підсумку обійдеться квартира. Зробити це допоможуть кредитні калькулятори, які є на сайтах багатьох банків.

 

26 лютого 2011 в 09:06  Депозити та кредити.  
 
У яких випадках розвиток персоналу це не викинуті на вітер гроші

Навчання персоналу може принести компанії як високу конкурентоспроможність на ринку, так і ризик, що навчившись, новоспечений фахівець підшукає собі більш привабливого роботодавця.

23 лютого 2011 в 16:08  Самовдосконалення.  
 
Страховики хочуть заробити на Євро-2012

Через тиждень Антимонопольний комітет України (АМКУ) може надати дозвіл дев’яти найбільшим страховикам України на створення ними "Європулу 2012". На страхуванні "футбольних" ризиків компанії планують заробити, як мінімум, 10 млн. грн.

22 лютого 2011 в 16:14  Страхування.  
 

У п’ятницю стала відома схема розрахунку НАК "Нафтогаз Україна" за газ, відібраний у компанії RosUkrEnergo (RUE) в 2009 році. Газ для цього буде куплений за рахунок боргу RUE перед "Газпромом" і коштів, які російська монополія надасть НАК під 4% річних. У результаті втрати "Нафтогазу" складуть близько $ 1,1 млрд. Разом з тим схема дозволить забезпечити завантаження української газопровідної системи на найближчі чотири роки, відзначають експерти.

21 лютого 2011 в 13:33  Енергетичні товари.  
 
Інвестування в ПІФи: переваги і недоліки

Як тільки у людини з'являються зайві кошти або вільні кошти, в яких у неї немає миттєвої потреби, її можна назвати потенційним інвестором, а її гроші - капіталом.

20 лютого 2011 в 15:46  Інвестування.  
 
Шість помилок інвестора, що можуть принести крах

Аналітик Вільям Лінотт задається питанням, чи є нинішні злети і падіння основних індексів передбачуваною і навіть здоровою корекцією, чи нас чекає крах інвесторів?

19 лютого 2011 в 16:56  ІСІ.  
 
Переваги інвестицій в золото

Інвестиції в золото в умовах високої інфляції можуть бути досить цікавими для приватних інвесторів. Щоправда, в Україні для них пропонують не такий вже і великий вибір інвестиційних інструментів.

19 лютого 2011 в 10:04  Інвестування.  
 
Українські експортери залишають Європу

Три роки кризи істотно змінили структуру українського експорту. Зниження частки металургії в експорті товарів майже на чверть відбулося на тлі зростання в півтора рази частки аграрної продукції. При цьому українські виробники все більше стали орієнтуватися на ринки країн СНД та Азії, поступово залишаючи Європу. За оцінками експертів, ця тенденція збережеться в найближчі роки і може помінятися лише після створення зони вільної торгівлі з ЄС.

17 лютого 2011 в 15:36  Економіка.  
 
МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу

У Міжнародному валютному фонді (МВФ) погодилися з проханням Україні зробити 50-відсоткове підвищення тарифів на газ для населення більш плавним, але наполягли на затвердження пенсійної реформи вже в березні. Перегляд ціни газу почнеться в середині року і пройде в три етапи, якщо в Кабміні знайдуть кошти для компенсації цієї відстрочки. Експерти вважають, що МВФ буде діяти обережно і надасть третій транш кредиту stand-by тільки після прийняття закону про пенсійну реформу.

16 лютого 2011 в 17:10  Економіка.  
 
Китай доріс до другого місця

Китай вчора офіційно став другою економікою світу, обігнавши за обсягом номінального ВВП Японію, яка майже півстоліття утримувала друге після США місце в табелі про ранги найбільших економічних держав.

15 лютого 2011 в 16:45  Економіка.  
 
Прибуткові інвестиції в антикварний бізнес

Для старту антикварного бізнесу в Україні знадобиться не менше $150 тис., які можуть окупитися за три-чотири роки.

13 лютого 2011 в 09:00  Колекціонування.  
 
Рецепт боротьби Китаю з інфляцією

Суперечки про те, наскільки далеко китайські власті готові зайти в боротьбі з інфляцією спалахнули з новою силою після підвищення ставок Народним банком Китаю. Подальше посилення кредитно-грошової політики змушує побоюватися за збереження високих темпів зростання економіки.

12 лютого 2011 в 17:09  Економіка.  
 
8 пунктів правильності вибору депозиту

1. Вибір терміну відкриття депозиту. Як скоро Вам знадобляться гроші? Відповівши на це питання, Ви тим самим визначите термін депозиту.

12 лютого 2011 в 09:00  Депозити та кредити.  
 
Виселяти українців із власного житла можуть тепер навіть у разі

Виселити вас зможуть у разі несплати іпотеки, у разі визнання будинку аварійним і таким, що підлягає знесенню або реконструкції, при несплаті заборгованості та пені, а також у разі "суспільних потреб".

9 лютого 2011 в 16:11  Нерухомість.  
 
Поняття грошового квадранту

Поняття "грошовий квадрант" (а точніше квадрант грошового потоку) в широкі маси населення вніс популярний письменник і професійний інвестор Роберт Кійосакі в своїй другій книзі з однойменною назвою.

6 лютого 2011 в 16:04  Бізнес.  
 
Гармонізація податкових систем

Національні податкові системи країн-членів ЄС дуже диференційовані і відрізняються за багатьма параметрами. Основні відмінності: податкова база, ставка податку і його тип. Стратегія інституційних органів Євросоюзу полягає у сприянні забезпеченню однакових умов конкуренції для господарських агентів країн-учасниць, що передбачає усунення податкових кордонів, заходи щодо об'єднання та уніфікації єдиного внутрішнього ринку як основного рушія інтеграційних процесів у регіоні.

6 лютого 2011 в 09:00  Економіка.  
 
Кадровий аутсорсинг, лізинг персоналу, аутстаффінг - або просто

Всім добре відомий бренд Red Bull - напої, які окриляють. Однак не всі знають, що Red Bull самостійно не займається виробництвом енергетиків, ця функція в компанії передана зовнішньому партнеру. Компанія Nike сильна в розробці та просуванні товарів, але не є експертом в їх виробництві, тому вважає за краще довірити цей процес досвідченим компаніям. У всьому світі сформувалася і усталилася практика аутсорсинга, що є однією зі складових розвиненої глобальної економіки.

5 лютого 2011 в 17:13  Бізнес.  
 
Чи достатньо мільйона, щоб стати заможною людиною?

Стати мільйонером - мрія більшості жителів світу. Це - фінансова незалежність, влада, визнання і багато іншого до чого прагне, кожна розсудлива людина на Землі.

5 лютого 2011 в 09:00  Особисті фінанси.  
 
Слабкий долар може трансформуватися у зростання ринків, що розвиваються

На початку листопада Федеральний резерв почав другу хвилю прямого валютного стимулювання, оголосивши про скупку державних облігацій на $600 млрд. По суті, Америка друкує нові гроші. До подібних заходів доводиться вдаватися, коли стандартні кроки на кшталт зниження облікових ставок перестають працювати.

30 січня 2011 в 19:23  Валютний ринок.  
 
5 етапів розвитку

Під терміном "міхур" мається на увазі ситуація, коли ціна активів починає значно перевищувати їх базову вартість. Ціна як би "надувається" і зовсім не відображає реальний стан справ. У економічному середовищі вживаються терміни "ціновий міхур", "фінансовий міхур", "спекулятивний міхур". Всі вони означають одне і те ж явище, і найчастіше економісти називають його просто "міхуром".

29 січня 2011 в 16:04  ІСІ.  
 

Компанія презентувала унікальну технологію переробки природного і попутного нафтового газу в синтетичне і рідке паливо.

28 січня 2011 в 16:01  Бізнес.  
 
Сім причин не брати кредит в банку

Багато людей, що взяли кредит на товари та послуги, залишилися більш-менш задоволені цим фінансовим продуктом. Але у багатьох, дуже багатьох людей, що вступили в кредит, життя змінилося в гірший бік... Про які глобальні речі треба поміркувати перед кредитуванням, щоб не потрапити в другу категорію позичальників? Які причини варті того, щоб відмовитися від ідеї позики грошей у банку?

 
Антикваріат як вид альтернативних інвестицій

Для деяких інвесторів стан фондової біржі не має ніякого значення - на цьому фронті справи завжди йдуть плачевно однаково. Постійні коливання на ринку цінних паперів грунтовно похитнули довіру до цієї сфери інвестування, і інвестори все частіше звертаються до інших, так званих "альтернативних" інвестицій.

23 січня 2011 в 09:00  Колекціонування.  
 
Хороші інвестиції в нерухомість під час кризи

Вкладати гроші в нерухомість, що стрімко дешевшає, здавалося б, заняття малопривабливе і дивне. Однак валюти і акції компаній демонструють ще більшу схильність до раптових віражів і нестабільності. А значить, є сенс повернутися до знайомих інструментів.

22 січня 2011 в 16:04  Нерухомість.  
 
Секрет успіху колекціонування марок

Інвестиції в марки на перший погляд можуть здатися позбавленими логіки і вельми ризикованими. Критерії оцінки марок в значній мірі носять суб'єктивний характер.


22 січня 2011 в 09:00  Марки.  
 
PR та антикризове управління підприємством

Підприємства, що потрапили в ситуацію кризи, найчастіше виглядають наступним чином. Спостерігається сильне зменшення обсягу продажів, пов'язане з різними внутрішньофірмовими або ринковими чинниками. Проблема ускладнюється неузгодженими діями керівництва і тривожним настроєм персоналу, пов'язаним з невизначеністю майбутнього фірми або із зростаючою недовірою до керівництва. Відсутні внутрішні і зовнішні організовані інформаційні потоки.У кожного підприємства своя специфіка кризової ситуації, різним буває й підхід керівництва підприємств до вирішення проблем. Зрозуміло, що єдиного рецепту виходу з кризи не існує, але є загальні правила вирішення проблем підприємства.

16 січня 2011 в 16:04  Бізнес.  
 
5 уроків, які потрібно засвоїти із краху emerging markets

Інвестори за останні роки зазнали великих збитків за своїми інвестиціями у ринки, що розвиваються. Експерти американського видання Washington Post пропонують згадати одвічну істину і повчитися на своїх помилках. Отже, п'ять уроків, які можна отримати з краху феномена emerging markets.

16 січня 2011 в 09:00  ІСІ.  
 
10 найдорожчих казусів біржових гравців на фондовому ринку

Завдяки розвитку комп'ютерних і телекомунікаційних технологій біржова торгівля здійснюється зі швидкістю натискання клавіші. Так само блискавично відбуваються помилки.

15 січня 2011 в 16:04  ІСІ.  
 
Поштові марки - престижна тема для колекції і надійне інвестування

Крім поштових знаків, в деяких країнах існували ще телеграфні, податкові, штемпельні марки, але для цих цілей часто вживали і поштові марки. Так, в Англії двоїста мета марки позначалася написом "Postage and Revenue" ("Поштовий збір і податкове управління"), в Іспанії - "Correos y Telegrafos" і т. д.

15 січня 2011 в 09:00  Марки.  
 
Місцевий економічний розвиток

Місцевий економічний розвиток (МЕР) – це процес зміцнення конкурентної позиції міста та активізації його економічного зростання, підвищення добробуту, створення робочих місць, залучення інвестицій та підвищення якості життя для всіх мешканців громади на основі стратегічного партнерства влади, бізнесу, сектору НУО та інших важливих складових частин громади.

9 січня 2011 в 16:04  Економіка.  
 
Інвестиції в готельний сектор Бразилії

Ще десять років тому іноземні інвестори вважали, що бразильський ринок таїть в собі безліч ризиків: нестабільна економіка, гіперінфляція, мінливий політичний курс і зростаючий державний борг.

9 січня 2011 в 09:00  Нерухомість.  
 

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Якщо ти купуєш те, що тобі не потрібно, то незабаром будеш продавати те, що тобі необхідно.

Б.Франклін.
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті