Інвестування
|
 |
 |
Ефективність інноваційної діяльності визначається інноваційною інфраструктурою.
У сучасних умовах економічного господарювання здійснення інноваційної діяльності є|з’являється,являється| одним з вирішальних|ухвальних| чинників|факторів| підвищення конкурентоспроможності, зміцнення економічної самостійності і ринкових позицій підприємств.
У сучасних умовах для подальшого розвитку українського ринку пасажирських авіаперевезень, підвищення обсягів пасажирських та вантажних авіаперевезень необхідне залучення додаткових інвестицій, як на мікрорівні (інвестицій окремих юридичних та фізичних осіб, кредитно-фінансових інститутів та ін.), так і на макрорівні та наднаціональному рівні (інвестиційних ресурсів транснаціональних утворень, урядів окремих держав, міжнародних економічних та валютно-фінансових організацій) [1; 2].
В сучасних умовах інновації перетворилися у важливий чинник конкурентоспроможності і прискореного економічного розвитку не тільки окремих організацій, але і держав.
Для реалізації національних стратегічних пріоритетів розвитку економіки країни, підвищення якості життя, досягнення стійкого економічного зростання, забезпечення оборони і безпеки необхідне впровадження високотехнологічних виробництв.
Комплекс проблем, створених рухом сучасної цивілізації, ставить людство перед необхідністю їх кардинального розв’язання.
Страховий ринок відіграє важливу роль в економічній діяльності країни.
Професійна адаптація – це процес, який відбувається на підприємстві незалежно від бажання керівництва.
В Україні склалася неефективна інституціональна система, оскільки вона зберігає традиції централізованого бюрократичного управління.
Сучасні світові фондові ринки цілком обґрунтовано вважаються місцем широкого впровадження різноманітних інновацій.
У сфері управління інноваційними процесами ефективність державної політики визначає конкурентоспроможність національної економіки з іншими країнами.
Досвід функціонування державних фінансів засвідчує важливість бюджетного менеджменту як управління бюджетними ресурсами в процесі їхнього руху на всіх етапах бюджетного процесу.
Однією з передумов сталого розвитку економіки є активне становлення інноваційної інфраструктури, яка формується на основі мереж виробників, постачальників, споживачів.
Забезпечення економічної незалежності і відродження промисловості України можливо завдяки розвитку високотехнологічних виробництв і впровадження досягнень науки і техніки.
При відмиванні грошей злочинці використовують будь-які можливості без обмежень у методах та засобах. Останнім часом злочинці все частіше використовують сучасні інформаційні технології для легалізації свої доходів.
Житлово-комунальна галузь характеризується сьогодні застарілістю обладнання, яке надзвичайно високо затратне, вимагає частих ремонтів, не сприяє ефективному використанню ресурсів, енергозбереженню, та відсутністю коштів для фінансування оновлення, модернізації та реконструкції основних фондів, відновлення житлового фонду.
Україна займаючи вигідне географічне положення, територією котрої проходять найважливіші міжнародні транспортні шляхи, з’єднуючи Європейський Союз – Росію та країни Кавказу, Центральної і Східної Азії поруч із потужною рекреаційною базою та сприятливими природно-кліматичними умовами володіє великою кількістю унікальних пам’яток архітектури, історії та культури представлених у широкому хронологічному періоді.
Сучасний розвиток світового економічного простору засвідчує тенденцію формування нових критеріїв конкурентних переваг в умовах науково-технічного прогресу. Пріоритетним і визначальним за цього постає спроможність суб’єктів міжнародних економічних відносин генерувати відповідні стратегії розвитку в контексті здійснення інноваційної інтеграції.
Розвиток інноваційної діяльності є одним з найважливіших системних факторів підвищення рівня конкурентоспроможності економіки та національної безпеки держави.
Проблематика дивідендної політики – одне із найбільш складних та неоднозначних питань в теорії та практиці корпоративних фінансів, яке у вітчизняних реаліях набуває особливої важливості, зважаючи на невисоку здатність більшості підприємств залучати капітал з фінансового ринку.
Завдання створення в Україні інноваційної інфраструктури та її активне використання з метою сприяння інноваційному розвитку вітчизняної економіки достатньо чітко сформульовані в «Концепції розвитку національної інноваційної системи» (Схвалена Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 червня 2009 р. № 680-р) та в Державній цільової економічної програмі "Створення в Україні інноваційної інфраструктури" на 2009-2013 роки (затверджена Постановою Кабінету Міністрів України від 14 травня 2008 р. № 447).
Проблеми формування сприятливого інноваційного клімату на вітчизняних підприємствах як необхідної умови підвищення їх інноваційного потенціалу належать до кола питань, вирішення яких хоча б частково, призведе до глибинних змін у сфері продукування, впровадження і використання інновацій.
Сьогодні світова господарська система знаходиться на шляху здійснення нового технологічного "стрибка", який розгортається на основі впровадження новітніх технологій, що взаємодіють між собою (мікроелектроніка, телекомунікації, комп’ютери, робототехніка, створення нових матеріалів, біотехнологій, інформатизації й т. і.), і вимагає новітніх форм організації інноваційних процесів.
Як відомо, поняття «інноваційна інфраструктура»включає в себе сукупність об’єктів інноваційної діяльності та зв’язків між ними.
Одним із негативних наслідків економічного зростання є інтенсифікація впливу людської діяльності на навколишнє середовище.
Подолання глобальної кризи та вихід на нову хвилю інноваційного циклу лежить через розвиток шостого технолого укладу.
Конкурентоспроможність економіки країни і окремих підприємств - одна з актуальних проблем маркетингу на сьогодні. Інновації виступають важливим інструментом забезпечення конкурентних переваг навіть в умовах світової фінансової кризи.
Поняття рівноваги є одним з невирішених і дискусійних поняття в економіці. Проблема економічної рівноваги почала вивчатися, ще з початку 17 століття, але й досі дане питання залишається актуальним.
Зарубіжна практика свідчить про ефективність діяльності наукових комісій при місцевих органах влади, в завдання яких входять: підготовка аналітичних і проблемних доповідей, оцінка можливих тенденцій у разі прийняття тих або інших рішень, обґрунтування доцільних напрямків регіональної політики, інноваційної інфраструктури та індикативного планування.
Інновації як "точка опори" позитивних зрушень в економіці. Аналіз останніх досліджень та публікацій. Діяльність розпочинається з постановки мети.
Сьогодні існуюча інфраструктура державного управління у сфері охорони довкілля та регулювання природокористуванням характеризується відсутністю чіткого розмежування природоохоронних та господарських функцій; несформованістю інститутів громадянського суспільства; нерозумінням пріоритетів та переваг сталого розвитку та недотриманням природоохоронного законодавства.
У теорії інституційних пасток відводиться особливе місце аналізу інноваційних рішень. Саме інноваційні рішення, які мають характер радикальності, найчастіше сприяють виникненню інноваційних пасток.
Антимонопольний комітет повідомив про видачу шведській групі Skandinaviska Enskilda Banken (SEB), що працює на українському ринку з 2004 року, дозволи на придбання контролю над українським Акцепт Банком.
30 травня 2011 в 16:03 Бізнес.
Бюджетні кризи в низці країн єврозони негативно віддзеркалилися на іміджі спільної європейської валюти.
Напередодні Дня банкіра голова правління ВТБ Банку Вадим Пушкарьов розповів "Комментариям" про ситуацію на українському банківському ринку, про те, чи можливе повторення кризи і що треба змінювати в нашому законодавстві.
Фінансовий портал «ІНВЕСТИЦІЇ.орг» є економічним експертом для широкої аудиторії користувачів, яка цікавиться інвестиційними процесами.
Національний банк України зважився на лібералізацію валютного ринку, дозволивши банкам валютні свопи.
Минулого року Юля Осьмак зайняла перше місце на Всесвітньому чемпіонаті з шахів у Грузії у своїй віковій категорії, коли їй було лише 12 років.
Російсько-українському авіабудівному підприємству "ОАК-Антонов" можуть передати виробничі активи авіабудівних підприємств Росії та Україні.
Кабінет міністрів має намiр прискорити ухвалення програми розвитку авiабудiвної галузi до 2020 року, передбачивши в нiй корпоратизацiю пiдприємств для пiдвищення їх конкурентоспроможностi.
Енергоємність промисловості в Україні в кілька разів вище, ніж у розвинених країнах. На приведення вітчизняного виробництва до світових стандартів енергоефективності знадобляться десятки мільярдів доларів.
Міжнародна науково-практична конференція "Проблеми формування та розвитку інноваційної інфраструктури" присвячена визначенню пріоритетів формування національної та регіональної інноваційної інфраструктури, дослідженню особливостей функціонування інноваційних структур, використанню дослідницького потенціалу ВНЗ в інноваційному розвитку.
Вітчизняні автовиробники звернулися до Кабінету міністрів із проханням врахувати їхню позицію в переговорному процесі щодо створення зони вільної торгівлі з ЄС.
За останні приблизно півтора року клієнти грецьких банків вивели з них за кордон близько 10% від вкладів - 30 млрд. євро.
Ціна на золото продовжує активно набирати обертів. На торгах у понеділок ціни на цей дорогоцінний метал досягли нового історичного максимуму в номінальному вираженні на рівні $1476.21 за унцію.
Валютно-фінансовий глухий кут і в цілому ситуація в білоруській економіці змушують бізнес задуматися про міграцію в більш стабільні і перспективні місця - в першу чергу в Росію і Україну.
Фундаментальний аналіз — це інтерпретація й оцінка основних економічних показників і факторів розвитку країни. Фундаментальним аналізом вивчається поточна ситуація з точки зору політичної, економічної і фінансово-кредитної політики.
Складний інвестиційний клімат не дозволяє очікувати швидкого відновлення української економіки. За оцінками агентства Standard & Poor`s, ВВП України в нинішньому році зросте максимум на 3,8%.
Україні хочуть посилити відповідальність торговців цінними паперами за порушення на фондовому ринку.
Верховна Рада України ухвалила в цілому Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи-підприємця".
Назад
|

 |
Фраза дня
|
|
 |
Підписатись на матеріали
|
|