Інвестиції.орг

Kyiv, Jun 18 16:12 | London, Jun 18 14:12 | New York, Jun 18 10:12
Shanghai, Jun 18 22:12 | Tokyo, Jun 18 23:12 | Sydney, Jun 19 01:12

Правильність вибору банку для управління своїм станом4 грудня 2010 в 12:09 - Ілона Чіркова


Правильність вибору банку для управління своїм станом

Стежте за вартістю послуг тому, що індивідуальний підхід, довіру, конфіденційність обіцяють всі приватні банки.Популярний образ з рекламних матеріалів приватних швейцарських банків повинен викликати асоціації з конфіденційністю, ексклюзивністю послуг, індивідуальним підходом і традиціями, що передаються через століття - це уважна особа у солідному костюмі неспішно розмовляє з клієнтами в строгих інтер‘єрах старовинного приватного будинку.

У реальності колись сімейний банківський бізнес давно перетворився на глобальну індустрію. Нішу банків з двохсотрічною історією займають міжнародні фінансові конгломерати начебто Bank of America, Morgan Stanley або UBS, кожен з яких керує більш ніж трильйоном доларів. Понад 64% світового ринку wealth management (близько $16,5 трлн.) контролюється всього десятьма банками. Серед них тільки Pictet є представником традиційного швейцарського банку, існуючого у формі приватного партнерства, що, власне, і породило термін "приватний банк".

Індивідуальний підхід, довіра, конфіденційність і багаторічні традиції обіцяє кожен банк без винятку, незважаючи на те що менеджер, з яким клієнт розмовляє сьогодні, через пару років опиниться в конкуруючому банку.

Питання розцінок на обслуговування набуває особливої актуальності. Послуги wealth management за своєю суттю набагато ближчі до керуючої чи брокерської компанії, ніж до банку в традиційному розумінні. Приватний банк не видає комерційних кредитів. Ставки по депозитах мінімальні, щоб змусити клієнта інвестувати. Клієнт може самостійно купувати цінні папери, використовуючи інфраструктуру банку, або надати банку право керувати його грошима.

Комісійні банк буде брати по-різному: плату за кожну транзакцію в першому випадку або відсоток від вартості активів у другому. Приготуйтеся платити також за зберігання паперів, ведення рахунків, онлайн-доступ до них, пересилання кореспонденції і т. д. Це те, що клієнт побачить у виписці по рахунку. Однак частину комісій в виписці не видно.

Клієнту не покажуть, що при покупці інструменту в іноземній валюті конвертація була зроблена за спеціальним курсом, істотно відрізняється від ринкового. Не дуже цікавий клієнт, який не володіє в своєму розпорядженні доступом до торгових терміналів, швидше за все, не дізнається, що при придбанні біржових паперів він може втратити не тільки на комісії банку, а й на тому, що папери будуть куплені не за найвигіднішою ціною.

Розуміти повну вартість послуг дуже важливо. Більшість банків декларують консервативний підхід при управлінні клієнтськими активами, а явні і приховані комісії істотно зменшують і без того невеликий дохід.

Як це не парадоксально, але чим більший банк, тим простіше вирішувати проблему зайвих поборів. Такий банк працює як величезний фінансовий конвеєр, і в цілому він більш ефективно вирішує проблему зниження витрат. Щоправда, і клієнтам він віддає перевагу відповідним. Наприклад, британський офіс банку JP Morgan, керуючого більше $600 млрд. і обслуговуючого більше 40% світового списку Forbes, не працює з клієнтами, що володіють менше ?10 млн. ліквідного капіталу.

Невеликий банк, швидше за все, буде значно скромнішим в своїх початкових вимогах, але саме тому змушений "вичавлювати" кожен рахунок по максимуму.

Ще в 1953 році творець індустрії взаємних фондів сер Джон Темплтон зауважив, що придбання і утримання клієнтів - це один з найбільш складних аспектів його бізнесу, тому що рішення клієнтів на 90% обумовлені підсвідомими мотивами і тільки на 10% - логікою. Співробітники управлінь wealth management розуміють це як не можна краще, апелюючи в основному до перших 90% і наполягаючи на особливих відносинах, які набуває клієнт.

Мова, однак, йдеться про продаж фінансових послуг, до вибору яких застосуємо універсальний критерій: максимальна якість за мінімальні гроші. Визначте, який саме набір послуг вам необхідний і які фінансові інститути здатні його надати. Можливо, звичайний банк і рахунок у брокера - це все, що вам насправді потрібно.

Правильність вибору банку для управління своїм станом


Новини Статті Аналітика
У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах Економічна природа та об’єктивні передумови трансформації бізнесу Економічна природа та об’єктивні передумови трансформації бізнесу iTrader: Начало недели ознаменовалось снижением индекса UX iTrader: Начало недели ознаменовалось снижением индекса UX
Квартальний прибуток Morgan Stanley впав майже на 50% Квартальний прибуток Morgan Stanley впав майже на 50% Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств iTrader: Индекс UX просел еще на 0,08% iTrader: Индекс UX просел еще на 0,08%
Експерти вважають, що дохід за депозитами не покриває рівень інфляції Експерти вважають, що дохід за депозитами не покриває рівень інфляції Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (25.05.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (25.05.)
Квартальний чистий прибуток банку Goldman Sachs впав на $5,5 млн. Квартальний чистий прибуток банку Goldman Sachs впав на $5,5 млн. Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування iTrader: На Украинской бирже сохраняется негативная динамика iTrader: На Украинской бирже сохраняется негативная динамика
Україна підписала з банком Китаю угоду про кредит на залізницю до Україна підписала з банком Китаю угоду про кредит на залізницю до "Борисполя" Економічна думка щодо розвитку підприємництва: історичний аспект Економічна думка щодо розвитку підприємництва: історичний аспект Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (24.05.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (24.05.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чудеса – там, де в них вірять, і чим більше вірять, тим частіше вони трапляються.

Дені Дідро
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті