Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 23 05:20 | London, Apr 23 03:20 | New York, Apr 22 23:20
Shanghai, Apr 23 11:20 | Tokyo, Apr 23 12:20 | Sydney, Apr 23 14:20

Інвестиції в готельний сектор Бразилії9 січня 2011 в 09:00 - Христина


Інвестиції в готельний сектор Бразилії

Ще десять років тому іноземні інвестори вважали, що бразильський ринок таїть в собі безліч ризиків: нестабільна економіка, гіперінфляція, мінливий політичний курс і зростаючий державний борг.Але країна, яку ще недавно називали "сплячим гігантом", тепер "прокинулася" і перетворилася на одне з привабливих місць для інвестицій.

Бразилія відносно легко пережила кризу. Інфляцію вдалося приборкати, уряд проводить жорстку кредитно-грошову політику. Банківський сектор здоровий, а політичний клімат стабільний. У 2010 році на пост президента обрали Ділму Руссефф, яка, як очікується, продовжить курс свого попередника да Сільви.

Держава проводить стимулюючу політику, полегшуючи одержання кредиту на покупку житла. Державна ініціатива "Minha Casa, Minha Vida" ("Мій дім, моє життя") націлена на створення більш ніж 8 млн. одиниць бюджетного житла. Покупці зможуть отримати вигідні іпотечні субсидії, забудовникам теж нададуть зручні варіанти фінансування.

За останній час Бразилія помітно поліпшила прозорість ринку. Поки країні не вдалося повністю подолати нестачу інформації про боргові зобов'язання. Аналітики також стурбовані високими податками і суворим трудовим законодавством, що може обмежити інвестиційні потоки.

Тим не менш, бразильський сектор нерухомості, поряд з Мексикою, залучає найбільший обсяг інвестицій у комерційну нерухомість Латинської Америки.

CalPERS, американський пенсійний фонд держслужбовців, нещодавно оголосив про намір спільно з відомою девелоперською компанією Hines вкласти 190 млн. доларів в новий фонд, який інвестуватиме в бразильський ринок житлової та комерційної нерухомості. СalPERS вже протягом п'яти років активно діє в Бразилії.

Ринок країни величезний і підтримується стійким внутрішнім попитом. Це дозволяє інвесторам диверсифікувати активи, розподіляти ризики і отримувати більшу вигоду від вкладених коштів.

Готельний сектор Бразилії особливо цікавий інвесторам. Доходи населення ростуть, з'являється більше можливостей для відпочинку і подорожей. Економіка, що розвивається сприяє збільшенню числа ділових поїздок. Все це - серйозний заділ для розвитку туристичної бази. За даними агентства STR Global, що досліджує міжнародний готельний сектор, у вересні 2010 року бразильські готелі були заповнені на 66%, що на 9,7% більше торішніх показників.

80% інвесторів переконані, що активи в готельному секторі будуть додавати в ціні. Вигідні пропозиції піднімають ажіотаж серед інвесторів, у результаті чого вартість таких об'єктів значно збільшується, а угоди укладаються в надзвичайно короткі терміни.

В основному боротьба триває за готелі невеликого і середнього розміру в ціновому діапазоні від 25 до 50 млн. доларів.
 

Інвестиції в готельний сектор Бразилії


Новини Статті Аналітика
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
Витрати з обслуговування державного боргу склали 7,4 млрд грн. Витрати з обслуговування державного боргу склали 7,4 млрд грн. Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Хто володітиме собою - володітиме цілим світом.

Сократ
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті