Інвестиції.орг

Kyiv, Feb 20 23:41 | London, Feb 20 21:41 | New York, Feb 20 17:41
Shanghai, Feb 21 05:41 | Tokyo, Feb 21 06:41 | Sydney, Feb 21 08:41

Хороші інвестиції в нерухомість під час кризи22 січня 2011 в 16:04 - Христина


Хороші інвестиції в нерухомість під час кризи

Вкладати гроші в нерухомість, що стрімко дешевшає, здавалося б, заняття малопривабливе і дивне. Однак валюти і акції компаній демонструють ще більшу схильність до раптових віражів і нестабільності. А значить, є сенс повернутися до знайомих інструментів.Поки гривні і євро не вселяють впевненості у власній надійності, земля залишається надійним вкладенням власних коштів. Щоправда, лише в тому випадку, якщо документи на неї правильно оформлені. Так, не всі землі на території України можуть бути передані у приватну власність, і перед купівлею непогано б ознайомитися зі списком обмежень - там і землі лісів, і землі, прилеглі до водних територій, і землі сільськогосподарських призначень. Однак, якщо документи в повному порядку, а інвестиції плануються довгострокові (так як в найближчій перспективі вдало реалізувати куплене навряд чи вдасться), то ця купівля може виявитися цілком доречною.

Нерухомість в тих країнах, де ще не докотилася криза, або в тих, де вона вже підкоригувала ціни на неї, теж може стати досить вдалим вкладенням. Не дарма ж економісти кажуть, що розвиток ринку завжди має циклічний характер і за будь-яким спадом йде зростання. А це означає, що, купивши сьогодні на спаді нерухомість у США або у Великобританії, ви отримаєте можливість реалізувати її через 5-7 років після закінчення цього економічного циклу з хорошим прибутком.

Хорошою інвестицією можна назвати і іншу крайність ринку нерухомості - ексклюзивні проекти вартістю у кілька мільйонів доларів. Як правило, до таких висот не добирається жодна криза. Так, навіть сьогодні в США пентхаус на Мангеттені коштує 64 мільйони доларів. Точно так і квартира з видом на Храм Христа Спасителя в 10 кімнат з ремонтом від відомого дизайнера не впаде в ціні, що б не відбувалося з ринком в цілому. Такі об'єкти перебувають поза ринком, поза його законами і існують за своїми особливими правилами. Втім, для того щоб успішно грати на цьому ринку, ці правила теж треба знати.

Однак головне правило будь-якого інвестора - це ретельне вивчення всіх документів при купівлі. Так, наприклад, при інвестуванні в нове будівництво, необхідно мати на увазі, що найменш ризиковими є максимально добудовані об'єкти - у них менше шансів бути замороженими навіть у період кризи. Оптимальна ступінь готовності об'єкта - 75-80%. Дуже важливо також, щоб квартири продавалися не за сірими схемами, а за законом про пайове будівництво. Якщо ви дотримуєтеся і фінансової, і правової обережності, а також твердо оцінюєте свої ризики і готові на довгострокові інвестиції, то навіть криза не завадить вашій успішній фінансовій діяльності на ринку нерухомості.
 

Хороші інвестиції в нерухомість під час кризи


Новини Статті Аналітика
Євро дешевшає через кризу в Греції Євро дешевшає через кризу в Греції Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Основні правила бізнес-презентації Основні правила бізнес-презентації УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Переваги власного бізнесу Переваги власного бізнесу УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ніколи ніколи ніколи ніколи не здавайся.

Уїнстон Черчілль
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті