Інвестиції.орг

Kyiv, Jan 19 22:34 | London, Jan 19 20:34 | New York, Jan 19 16:34
Shanghai, Jan 20 04:34 | Tokyo, Jan 20 05:34 | Sydney, Jan 20 07:34

Комплексне забезпечення ефективного енергоспоживаня муніципальними інноваційними структурами

Комплексне забезпечення ефективного енергоспоживаня муніципальними інноваційними структурами

Ефективне використання енергетичних ресурсів на муніципальному рівні здійснюється за допомогою комплексного забезпечення функціонування сучасних інноваційних підрозділів у рамках відповідних структур органів місцевого самоврядування.Одним із таких підрозділів є відділ енергоменеджменту Департаменту економічної політики Львівської міської ради.

При виборі пріоритетів державного управління, зокрема управління енерговикористанням, недостатньо враховуються потреби розвитку глобального світового управління [1]. Ситуація в інноваційні сфері в Україні на сучасному етапі наближається до критичної межі. Не відбувається оновлення основних фондів,триває скорочення випуску інноваційної продукції, впровадження технологій та інформаційних інновацій [2, с. 155].

Неефективне використання енергоресурсів спостерігається також при обслуговуванні споживачів послуг та мешканців у муніципальному секторі. Для зростання ефективності енергоспоживання відділ енергоменеджменту Львівської міської ради слід використовувати удосконалену комп’ютерну програму Енергоплан для ефективного обліку та аналізу енергоспоживання муніципальними об’єктами. Комп’ютерна програма Енергоплан була розроблена з метою налагодження оперативного обліку спожитих енергоресурсів, контролю за якістю умов комфорту, рівнем енерговитрат, а також для проведення комплексного аналізу ефективності використання енергоресурсів у процесі експлуатації будівель промислових підприємств та інших об’єктів.

Енергоплан дає змогу провести електронну інвентаризацію основних експлуатаційних та енергетичних характеристик будівель, організувати облік енергоресурсів, послуговуючись наступними джерелами інформації: юридичні та нормативно-розпорядчі документи; технічна документація на споруди, енергосистеми та прилади; рахунки за комунальні послуги, виставлені постачальниками; показники приладів обліку енергоресурсів, термометрів, встановлених на об’єкті.

Гнучкі функції імпорту та експорту даних дають можливість ефективно організувати обмін даними між різними суб’єктами, які працюють з програмою Енергоплан, а також розподілити завдання зі збору даних між багатьма виконавцями. Програма Енергоплан була випробувана і продемонструвала стійкий характер роботи під час мінімальної конфігурації комп‘ютерного обладнання: процесор Pentium ІІІ; оперативна пам’ять – 256 MB; мінімальний вільний простір диску для встановлення програми - 40 MB (об‘єм вільного простору на жорсткому диску залежить від кількості будівель, залучених до обліку та від частоти збору даних); роздільна здатність монітору 1024Х768; операційна система - Windows 2000 і вище.

Оптимальне впровадження програмного забезпечення Енергоплан повинно ґрунтуватися на маркетингових підходах щодо вибору об’єктів, вибору доцільних об’єктів з точки зору максимізації ефекту зниження енергоспоживання та ефективності інвестицій. Достатній рівень накопичення інформації та її аналізування зумовить прийняття обґрунтованих управлінських рішень у сфері енергоспоживання.

1. Глобальне управління 2025: вирішальний момент. /Переклад з англ. Г. Лелів. – Львів, Літопис, 2011. – 120 с.
2. Україна і світове господарство: взаємодія на межі тисячоліть /А.С. Філіпенко, В.С. Буднін, А.С. Гальчинський та ін. – К.:Либідь, 2002. – 470 с.

 

Копець Г.Р., Сергатюк А.А.
НУ «Львівська політехніка»
Комплексне забезпечення ефективного енергоспоживаня муніципальними інноваційними структурами


Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Дорогоцінний камінь не можна відполірувати без тертя. Так само і людина не може стати успішним без достатньої кількості важких спроб.

Конфуцій
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті