Інвестиції.орг

Kyiv, Aug 08 12:41 | London, Aug 08 10:41 | New York, Aug 08 06:41
Shanghai, Aug 08 18:41 | Tokyo, Aug 08 19:41 | Sydney, Aug 08 21:41

Інвестиції в антикварну зброю2 січня 2011 в 09:00 - Христина


Інвестиції в антикварну зброю

Антикварну зброю купують з різними цілями, які коливаються від купівлі цього антикваріату як декоративного елементу для прикраси стильного інтер'єру, оригінального подарунка, до інвестицій або створення масштабних зборів. Критерії ж формування колекції антикварної зброї залежать від добробуту і смаку людини і тут складно сказати, які саме види зброї користуються найбільшою популярністю.Зброя набагато надійніше будь-якої валюти - вважають колекціонери з досвідом, адже інвестиції в зброю дають від 10 до 30% річних. Але гроші в зброю, тим не менш, вкладають лише деякі забезпечені естети, так як ринок антикварної зброї, що розвивається вельми хаотичний.

Зовсім не потрібно володіти багатомільйонними статками, щоб почати складати пристойну збройову колекцію, тому що вартість антикварної зброї починається від 300 доларів, а кінцева точка не піддається визначенню, тут все залежить від зброї, яке оцінюється, виходячи з його ексклюзивних особливостей.

Так дуельна пара кінця дев'ятнадцятого століття коштує 3000 - 5000 доларів. А армійський револьвер системи "Кольт" 45-го калібру (серійний номер 1 випуску 1873 року), потрапив до Книги рекордів Гіннеса, тому що був проданий на аукціоні Christie's в 1987 році за 242 000 доларів. Виходячи з цього видно, що експертну вартість підтверджує або спростовує тільки аукціон.

Найлегше придбати зразки другої половини дев'ятнадцятого - початку двадцятого століття. А щоб знайти зброю, що датується вісімнадцятим століттям, потрібно буде дуже постаратися і заплатити значну суму грошей, причому вартість же ще більш давніх зразків буде обчислюватися десятками тисяч доларів.

Якщо для прикладу взяти лицарські обладунки, якими стало модно прикрашати "лицарські зали" в будинках заможних людей, то їх вартість на світових аукціонах коливається від 100 тисяч доларів, тому що попит на них великий, а кількість справді старовинних примірників залишилася мізерно малою.

Вартість же старовинної шаблі коливається від п'яти до трьохсот тисяч доларів і це за умови, що до клинка не торкалися знамениті воїни або полководці, а якщо ще і є тому документальне підтвердження, то вартість такого зразка зростає до неймовірних розмірів.

Так на минулому в 2007 році у Франції на аукціоні, шабля Наполеона, що має довжину близько метра і інкрустована візерунками у східному стилі, була спочатку оцінена експертами в суму 1,6 мільйонів доларів, а на торгах цей клинок пішов за 6,5 мільйонів доларів.

Ця шабля, якій виповнилося більше двохсот років належала великому полководцеві ще до того, як він став імператором. Зброя була продана іноземному покупцеві, але оскільки клинок є національним надбанням Франції, нового власника зобов'язали щорічно привозити їх у країну мінімум на шість місяців.

Особливу увагу колекціонерів традиційно приділяють зброї, виготовленій на Сході, яка завжди прикрашена інкрустацією, позолотою, гравіюванням, різьбленням. Такі розкішні зразки коштують набагато дорожче. Катани (японський меч), танто (японський бойовий ніж) та кріси (сталевий кинджал з змієподібним вигином леза) вишукано прикрашалися коштовними каменями і часто виготовлялися з благородних металів. До речі, древній сталевий клинок спеціального загартування в такому випадку вартий більше, ніж усі разом взяті коштовності, що його обрамляють.

Дуже цікаві в якості такого прикладу результати торгів Гонконгу аукціону Sotheby's, що пройшли під назвою "Qianlong - Sovereign, Warrior, Patron". Церемоніальна китайська шабля вісімнадцятого століття з рукояттю з різьбленого нефриту була продана за 5935476 доларів китайському бізнесмену, хоча за оцінками експертів її початкова ціна становила 1,5 мільйона доларів. Це найвища ціна за китайську холодну зброю за всю історію аукціону Sotheby's. Подібних шабель цій зброї, що має поетичну назву "літаючий скарб", було створено в епоху імператора Цяньлуна (1736-1796 роки) в кількості всього їх дев'яносто штук, але на аукціони вони не надходили.

Словом, колекціонування антикварної зброї дуже цікаве і азартне заняття, що відбиває пристрасть власника до зброї, що може бути різноманітно представлено від наконечників скіфських копалень та італійських бойових топірців "фаши" до озброєння японських ніндзя і сигнальних гарматок.
 

Інвестиції в антикварну зброю


Новини Статті Аналітика
"Нафтогаз" знову спробує продати на аукціоні бензин за ціною вище ринкової Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Заробіток на аукціонах Заробіток на аукціонах Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Тижневий огляд ринку ОВДП - 06.04.2011 Тижневий огляд ринку ОВДП - 06.04.2011
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
"Укргазвидобування" продало на аукціоні 108,69 тисяч тонн скрапленого газу Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Тижневий огляд ринку ОВДП - 29.03.2011 Тижневий огляд ринку ОВДП - 29.03.2011

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Успіх завжди результат індивідуальних зусиль, але ви обдурюєте себе, якщо вважаєте, що можете досягти успіху без співпраці з іншими людьми.

Наполеон Хілл/
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті