Інвестиції.орг

Kyiv, Aug 08 13:12 | London, Aug 08 11:12 | New York, Aug 08 07:12
Shanghai, Aug 08 19:12 | Tokyo, Aug 08 20:12 | Sydney, Aug 08 22:12

Прибуткові інвестиції в антикварний бізнес13 лютого 2011 в 09:00 - Христина


Прибуткові інвестиції в антикварний бізнес

Для старту антикварного бізнесу в Україні знадобиться не менше $150 тис., які можуть окупитися за три-чотири роки.Цінні папери, нерухомість і банківські депозити після фінансово-економічної кризи перестали бути надійними засобами збереження та примноження капіталу. Замість цього унікальні та ексклюзивні предмети старовини віком старше 50 років завжди в ціні. Незалежно від політичного, соціального та економічного клімату в будь-якому суспільстві, антикваріат завжди був, є і залишиться високоліквідним інвестиційним інструментом, що забезпечує стабільний прибуток на рівні 20-50% річних. Ось чому колекціонування старовинних речей сьогодні є прерогативою не тільки мільйонерів і мільярдерів, а й представників середнього класу. Їх кількість у світі протягом 2010 року, за даними компанії Citizen Watch, збільшилася до 49%. Примітно, що при цьому вони керуються не тільки матеріальною мотивацією. Володіння раритетними речами - своєрідна перепустка в елітарний дивізіон, підвищення власного престижу і респектабельності, прекрасна можливість налагодити ділові контакти з потрібними людьми.

Проміжною ланкою у процесі кругообігу антикваріату в природі, як правило, виступають антикварні салони та аукціонні будинки. І вони чудово на цьому наживаються - на сьогоднішній день бізнес купівлі-продажу старовинних предметів займає за рівнем доходів третю позицію після торгівлі нафтою та алмазами. А за рівнем "конфіденційності" нічим не поступається таким кримінальним видами діяльності, як продаж зброї і наркотиків. Саме тому визначити конкретні фінансові обсяги українського антикварного ринку - справа не з легких. Експерти оцінюють їх у досить широкому діапазоні - від $300 млн. до $1 млрд. І все тому, що у нас на фальшиві старовинні речі доводиться частка аж у 20-40%. Крім цього вітчизняний ринок характеризується абсолютною зовнішньої ізольованістю. Справа в тому, що вивозити антикваріат за межі України, згідно із законодавством, суворо заборонено. А при його ввезенні з-за кордону стягується мито в розмірі 25-40% від вартості (на Заході цей показник не перевищує 5-10%).

Хобі і не більше - така скромна роль відводилася антикваріату за радянської влади. І лише починаючи з 1991 року, з‘явилася можливість перетворити його на засіб основного заробітку.

З усіх сегментів антикваріату в даний час найбільші доходи приносять живопис, букіністика і нумізматика.

Паралельним каналом продажу антикваріату виступають аукціони, які заробляють на різниці між стартовою та фінішною ціною кожного лота (предмета старовини заздалегідь придбаного у його власника або виставленого організатором на торги за комісію).

Кілька разів на рік аукціони в Україні проводять не тільки антикварні салони, але й існуючі спеціально для цього вісім аукціонних будинків. Більшість з них в першу чергу враховує поточну кон‘юнктуру антикварного ринку, тому серед лотів перевага виключно на боці живопису.

Вартість старовинних книг з кожним роком збільшується не менш ніж на 30%.

Фінішна ціна вже проданих антикварних лотів на торгах в європейських і американських аукціонних будинках на 600-800% виявляється вище стартової. В Україні вона рідко перевищує 100%, тому і рентабельність місцевих аукціонних будинків становить не більше 35%. У цілому для виходу на український ринок як у формі антикварного салону, так і у формі аукціонного будинку буде потрібно не менш $150 тис. (первинна закупівля товару, оренда приміщення, забезпечення охорони), які при вдалому входження в ринок окупляться через три-чотири роки.
 

Прибуткові інвестиції в антикварний бізнес


Новини Статті Аналітика
Рада Асоціації Рада Асоціації "Фондове партнерство" звернулась до ДКЦПФР з проханням відновити обіг цінних паперів 12 емітентів Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
ДКЦПФР заборонила на 12 місяцівторгувати цінними паперами 12 підприємств групи ДКЦПФР заборонила на 12 місяцівторгувати цінними паперами 12 підприємств групи "Донецьксталь" Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Успіх завжди результат індивідуальних зусиль, але ви обдурюєте себе, якщо вважаєте, що можете досягти успіху без співпраці з іншими людьми.

Наполеон Хілл/
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті