Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 05 17:44 | London, Mar 05 15:44 | New York, Mar 05 11:44
Shanghai, Mar 05 23:44 | Tokyo, Mar 06 00:44 | Sydney, Mar 06 02:44

Способи заробітку на колекціонуванні старовинних монет9 листопада 2010 в 17:41 - Уляна Роїк


Способи заробітку на колекціонуванні старовинних монет

Збирання старовинних монет - дуже добрий спосіб інвестувати в майбутнє. З року в рік вартість цих скарбів лише зростає. Нумізматика - цікаве хобі, що дає можливість не просто формувати колекції, але й розширювати кругозір, вивчати історію і як наслідок пізнавати світ.   Нумізмати - це люди захоплені і цікаві, варто лише поговорити з ними і Ви дізнаєтесь про таємниці предків, увійдете в тонкий світ минулого, зрозумієте своє місце у світі сьогоднішньому.

Чи можна заробити на цьому хобі? Звичайно, як і на будь-якому іншому. І зовсім не обов‘язково для цього продавати свою безцінну колекцію.

Нумізмати мають декілька способів заробітку. Перший - платне консультування з питань достовірності монет та оцінці їхньої сьогоднішньої вартості. Для цього потрібно бути професіоналом у своїй справі. Отримати потрібні знання сьогодні неважко. Для цього існує безліч сайтів, журналів і клубів за інтересами.

Другий спосіб - створення сайту нумізматичної тематики. Заробляння грошей за допомогою сайту може так само відбуватися кількома шляхами. Від реклами на сайті до платних аукціонів і подібних консультацій. Від відкриття Інтернет - магазину старовинних монет до організації роботи дошки оголошень на тему.

Третій спосіб - прямий продаж або обмін колекції.

Не кожен сайт, не кожен спеціаліст зможе оцінити справжність монет, чи навчити як оцінити підробку. Щоб знати точну вартість кожного примірника колекції, добре б зробити експертну оцінку в декількох фахівців. З урахуванням того, що щорічно вартість колекції зростає на 10-20% у валюті, важливо знати дійсну вартість своїх скарбів. Естетична насолода від володіння, інтелектуальна складова і вигідні вкладення - ось неповний перелік переваг будь-якої колекції.

У квітні 2006 року в світі нумізматики відбулася подія, яка в подальшому отримала прописку в книзі рекордів. "King of Coins", срібний долар був проданий за астрономічну суму - два мільйони чотириста сімдесят п‘ять тисяч доларів. 2475 тисяч! У далекому 1950 власник цієї монети, житель Техасу (США), купив її за $3, 250. Це вже третій рекорд продажу рідкісної монети. До цього у 2001 році таку ж монету продали в Огайо на благодійному аукціоні за 874 тис. доларів, а в 2003 - за 1207 тисяч 500 доларів. Зростання цін на рідкісні монети не змогла зупинити навіть світова фінансова криза.

Але нумізматика як спосіб бізнесу має декілька особливостей. Це не просто вкладення, не звичайні інвестиції. Важливо мати в колекції лише цінні екземпляри, які б були цікаві колекціонерам. Саме вони оцінюють рідкість, художню цінність, історичну гідність і потрібність таких монет.

Ціна на монети схильна до різких коливань. Потрібно бути справжнім експертом, щоб вирахувати момент входження в ринок нумізматики. Зараз ціна на золото зростає. Вміст цього металу в кожній конкретній монеті лише частина її справжньої вартості. Цінність колекції буде визначатися не лише її рідкістю, але і запитом кожного конкретного колекціонера - покупця.

 

Способи заробітку на колекціонуванні старовинних монет


Новини Статті Аналітика
Генпрокуратура хоче знати, на що пішли гроші Євро-2012 Генпрокуратура хоче знати, на що пішли гроші Євро-2012 Заробіток на аукціонах Заробіток на аукціонах Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Переваги власного бізнесу Переваги власного бізнесу УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Гроші – це воля, викарбувана із золота.

Е.Ремарк
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті