Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 09 00:12 | London, Mar 08 22:12 | New York, Mar 08 18:12
Shanghai, Mar 09 06:12 | Tokyo, Mar 09 07:12 | Sydney, Mar 09 09:12

Поштові марки - престижна тема для колекції і надійне інвестування15 січня 2011 в 09:00 - Ілона Чіркова


Поштові марки - престижна тема для колекції і надійне інвестування

Крім поштових знаків, в деяких країнах існували ще телеграфні, податкові, штемпельні марки, але для цих цілей часто вживали і поштові марки. Так, в Англії двоїста мета марки позначалася написом "Postage and Revenue" ("Поштовий збір і податкове управління"), в Іспанії - "Correos y Telegrafos" і т. д.Вартість поштової марки може означати одне з трьох:

- суспільно необхідна праця, витрачена при виробництві та реалізації марок і втілена в них. У цьому значенні вартість марки цікавить перш за все замовника марки (поштове відомство) і безпосереднього її виробника (компанію, яка друкує марку). Вартість поштової марки безпосередньо залежить від витрат праці на її виготовлення. Оскільки витрати на виготовлення марки, у свою чергу, залежать від обраного способу друку, то друкуються великими тиражами стандартні марки зазвичай виготовляються більш дешевими способами високого або офсетного друку;

- вартість (номінал), надруковану на поштовій марці, і яка відображає грошову суму, на яку будуть надані поштові послуги при пред'явленні цієї марки;

- "колекційну вартість" - якусь грошову величину, яка виражає, як поштові марки співвідносяться між собою як предмети колекціонування (обміну), або ціну, яку встановлює на неї сам колекціонер.

В основі ціноутворення тут лежить функція марки як предмета колекціонування, а результатом є тільки фіктивна вартість, від якої залежить торговельна (також аукціонна) ціна поштової марки. З вартістю поштової марки в цьому значенні корелює її каталожна ціна, під якою розуміється оцінка поштової марки (чи інших знаків поштової оплати) в каталозі марок (інших знаків поштової оплати).

Історія друкування поштових марок вельми цікава. За старих часів марки друкували на ручних пресах по одній штуці. У наш час їх друкують у друкарнях, де використовується складна техніка. Щороку в усьому світі випускається в середньому 5 тисяч різних поштових марок (поштових мініатюр). Це значить, що не проходить і двох годин, як у продаж виходить нова поштова марка. Кожну марку друкують у сотнях тисяч, а часто в мільйонах екземплярів. Звичайний тираж для Радянського Союзу становив 3.5 - 7 млн. примірників поштових марок.

За характером друкованої форми розрізняють три види друку: високу (друкарську), плоску і глибоку. При високому друку друкуючі елементи (зображення) вище, ніж не друкувальні (пробіли).

Марки - найкращі інвестиції. Нестабільність на фондових ринках змушує інвесторів шукати нові інвестиційні можливості, наприклад вкладати кошти в колекції марок. Згідно з даними компанії Stanley Gibbons, яка надає інформацію про вартість поштових марок з усього світу, кількість людей, бажаючих вкласти кошти в придбання марок, збільшується.

За словами голови Stanley Gibbons Пола Фрейзера - безліч багатих людей не можуть знайти застосування своїм грошам, і раптом з'являється щось, що приносить задоволення і дохід одночасно. Це як ніби у вас є матеріальні aктіви. Колекціонування марок входить у сферу інтересів багатьох людей. Воно розвивається в міжнародних масштабах, і цьому значно сприяє Інтернет. Марки портативні, вони переміщаються по всьому світу.

Пол Фрейзер повідомив, що Stanley Gibbons розраховує індекс 100 марок, які продають найчастіше. Найближчим часом компанія почне публікувати індекс у пресі. Рух індексів продемонструє, що марки приносять гарний прибуток в порівнянні з іншими інвестиціями, відзначив Фрейзер. За його словами, зокрема, він продав одну дуже рідкісну марку за 71 тис. фунтів стерлінгів (109 тис. доларів). Фрейзер повідомив про це, представляючи піврічні результати роботи його компанії, прибуток якої за I півріччя 2002р. збільшилася з 67 тис. (103 тис. доларів) до 203 тис. фунтів стерлінгів (311 тис. доларів).

Поштові марки - престижна тема для колекції і надійне інвестування


Новини Статті Аналітика
В Ірландії посади в кабінеті міністрів покинули 6 осіб В Ірландії посади в кабінеті міністрів покинули 6 осіб Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Шахта ім.Засядька хоче інвестувати близько $130 млн. у розробку нафтогазових родовищ Шахта ім.Засядька хоче інвестувати близько $130 млн. у розробку нафтогазових родовищ Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Корпорация Kraft Foods $36 млн. інвестуватиме в кондитерську фабрику Корпорация Kraft Foods $36 млн. інвестуватиме в кондитерську фабрику "Україна" Інтелектуальний капітал, як наукові інновації Інтелектуальний капітал, як наукові інновації Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Скасування подвійного оподаткування Францією та Гонконгом дає Скасування подвійного оподаткування Францією та Гонконгом дає "зелене світло" для іноземних інвесторів Інноваційно - інвестиційний потенціал лізингу в умовах кризи Інноваційно - інвестиційний потенціал лізингу в умовах кризи I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Інвестування в 192 млн. гривень в промисловість Сумщини Інвестування в 192 млн. гривень в промисловість Сумщини Стратегії інвестування: сутність і умови реалізації Стратегії інвестування: сутність і умови реалізації I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Розум є у людини для того, щоб думати, а серце - щоб думати не тільки про себе!

Народна мудрість
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті