Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 04 04:10 | London, Dec 04 02:10 | New York, Dec 03 22:10
Shanghai, Dec 04 10:10 | Tokyo, Dec 04 11:10 | Sydney, Dec 04 13:10

Інвестиції в антикваріат

Інвестиції в антикваріат
17 вересня 2009 в 14:28 - Христина


Інвестиції в антикваріат

ІНВЕСТИЦІЇ В АНТИКВАРІАТ: ПРИБУТОК ДЛЯ ТЕРПЛЯЧИХ!  Жоден антиквар не займається інвестиціями в антикваріат так активно, як гравці фондового ринку, вважають керівники антикварних галерей і аукціонних будинків. Причому за останні півтора роки приватні особи стали інвестувати в предмети антикваріату - набагато частіше, ніж банки і великі компанії.

Багато відомих сьогодні інвесторів починали з нуля: консультувалися з фахівцями, відвідували антикварні магазини та ярмарки, визначаючи для себе стиль, в який їм цікаво було інвестувати свої кошти. Серед людей, що інвестують в антикваріат і сучасне мистецтво, є колишні фінансові аналітики, трейдери і навіть математики. Вони оцінили переваги цього бізнесу, який дозволяє не лише заробляти, але і постійно знаходитися в оточенні прекрасного!


ІНВЕСТИЦІЇ В АНТИКВАРІАТ. ЯКИЙ РИЗИК ІНВЕСТІЦІЙ В АНТИКВАРІАТ?

Інвестиції в антикваріат – це велика небезпека і це також проблема. Як вважають дилери і власники антикварних галерей, останнім часом стали набагато грамотніші не лише продавці, але і покупці: вони не ризикують набувати антикваріат. У речі, достовірність яких не підтверджена - вони в них не вкладають свої інвестиції. Єдиний спосіб уникнути підробок антикваріату - уважно перевіряти документи на антикваріат і користуватися послугами інвестиційного консультанта - антиквара. Антикваріат колекційного рівня завжди продається з сертифікатом - експертним висновком фахівців-антикварів. До того ж всі салони, антикварні галереї та аукціонні будинки мають власних інвестиційних консультантів-антикварів. Більшість експертів по інвестиціях в антикваріат - колишні або діючі музейні працівники. Як правило, вони спеціалізуються на конкретному напрямі - живопис, вироби з металу і так далі.


ІНВЕСТИЦІЇ В АНТИКВАРІАТ. СТРАХОВА ОЦІНКА ВАРТОСТІ ІНВЕСТИЦІЙ В УКРАЇНІ.

Основна проблема інвестування в антикваріат в Україні полягає в тому, що питання проведення оцінки інвестиції в антикваріат сьогодні недостатньо врегульовано законодавчо. Неясно, хто може бути оцінювачем, які до нього повинні пред’являтися кваліфікаційні вимоги і так далі Адже це питання дуже важливе, оскільки вартість такого майна може досягати шестизначних цифр і звичайно ж це прекрасні інвестиції.

Ще одна з причин прохолодного відношення страховиків до проблем інвесторів-колекціонерів — більшість власників раритетів доки не в змозі прийняти адекватні заходи для забезпечення безпеки своїх антикварних скарбів.

Ряд компаній все ж примудрилися знайти спосіб кваліфіковано оцінювати інвестиції в антикваріат. Визначення страхової суми цінностей зазвичай проводиться сертифікованими експертами: по каталогу, за аукціонною ціною або шляхом порівняльного аналізу. Враховується період створення виробу, приналежність до певних історичних епох, участь в престижних виставках, наявність оригінальних гравіювань майстрів та інше. При цьому сама експертиза антикварної речі проводиться поетапно. При встановленні ціни інвестиції в антикваріат, один із основних чинників — достовірність і вік речі. Вони визначаються за допомогою вивчення складу фарби антикварної речі, наявності тріщин (якщо йдеться про картинах), складу глини, металу і так далі. І тільки тоді, з врахуванням стану речі, встановлюється її ціна. Другий спосіб підтвердити вартість майна — чек з магазина, де купувалася річ, або документи з аукціонних продажів.

Коли етап оцінки благополучно пройдений, власник майна і страховик переходять до наступного етапу — вивчення умов, в яких зберігаються цінності. Не слід думати, що компанії тривожаться виключно про засоби безпеки, які повинні перешкодити викраданню раритетів антикваріату (сейфах, сигналізаціях і так далі). Не меншу увагу страховики приділяють і таким фактам, як місцерозташування антикварної речі в будинку інвестора, мікроклімат в приміщенні і так далі Наприклад, якщо виявиться, що в квартирі дуже висока вологість, що може негативно позначитися на картинах, книгах, меблях, компанія може взагалі відмовитися їх страхувати, або ж пропише в договорі відповідні обмеження. Так, багато компаній обумовлюють в полісі, що якщо в приміщенні дуже висока вологість (із-за дефектів в будівництві або по інших причинах), псування цінного інвестиційного майна унаслідок грибка або цвілі підлягати компенсації не буде.


ІНВЕСТУВАННЯ В АНТИКВАРІАТ – ДУЖЕ ВИГІДНЕ ВКЛАДЕННЯ.

Інвестиції в старе - означає інвестиції в надійне. Інвестиції в антикваріат вважаються одним з найбільш вигідних вкладень: ринок досить розвинений, основні правила гри на нім визначені. До того ж у покупця є упевненість: придбана річ не знеціниться, що легко може статися з предметом сучасного мистецтва. Антикварні цінності і полотна старих майстрів личать для довгострокових вкладень. За даними міжнародного каталога мистецтва Hislops 2003 Price Guide, за період з 1997 по 2002 рік деякі інвестиції в антикваріат перевищили 700%.

Початкуючому інвесторові, швидше за все, доведеться зайнятися чимось менш цінним, наприклад - антикварними банківськими акціями. Приватні інвестори особливо часто набувають старовинних антикварних предметів, коли інші інструменти інвестиції вже не дають високих доходів.

Як вважають антиквари, людям подобається робити інвестиції в те, що вони можуть поторкати руками.

 

Інвестиції в антикваріат


Новини Статті Аналітика
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
"Нафтогаз" інвестує 2,4 мільярда у збільшення видобутку газу Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Якщо ти купуєш те, що тобі не потрібно, то незабаром будеш продавати те, що тобі необхідно.

Б.Франклін.
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті