Інвестиції.орг

Kyiv, May 29 07:23 | London, May 29 05:23 | New York, May 29 01:23
Shanghai, May 29 13:23 | Tokyo, May 29 14:23 | Sydney, May 29 16:23

Інвестиції в антикваріат

Інвестиції в антикваріат
17 вересня 2009 в 14:28 - Христина


Інвестиції в антикваріат

ІНВЕСТИЦІЇ В АНТИКВАРІАТ: ПРИБУТОК ДЛЯ ТЕРПЛЯЧИХ!  Жоден антиквар не займається інвестиціями в антикваріат так активно, як гравці фондового ринку, вважають керівники антикварних галерей і аукціонних будинків. Причому за останні півтора роки приватні особи стали інвестувати в предмети антикваріату - набагато частіше, ніж банки і великі компанії.

Багато відомих сьогодні інвесторів починали з нуля: консультувалися з фахівцями, відвідували антикварні магазини та ярмарки, визначаючи для себе стиль, в який їм цікаво було інвестувати свої кошти. Серед людей, що інвестують в антикваріат і сучасне мистецтво, є колишні фінансові аналітики, трейдери і навіть математики. Вони оцінили переваги цього бізнесу, який дозволяє не лише заробляти, але і постійно знаходитися в оточенні прекрасного!


ІНВЕСТИЦІЇ В АНТИКВАРІАТ. ЯКИЙ РИЗИК ІНВЕСТІЦІЙ В АНТИКВАРІАТ?

Інвестиції в антикваріат – це велика небезпека і це також проблема. Як вважають дилери і власники антикварних галерей, останнім часом стали набагато грамотніші не лише продавці, але і покупці: вони не ризикують набувати антикваріат. У речі, достовірність яких не підтверджена - вони в них не вкладають свої інвестиції. Єдиний спосіб уникнути підробок антикваріату - уважно перевіряти документи на антикваріат і користуватися послугами інвестиційного консультанта - антиквара. Антикваріат колекційного рівня завжди продається з сертифікатом - експертним висновком фахівців-антикварів. До того ж всі салони, антикварні галереї та аукціонні будинки мають власних інвестиційних консультантів-антикварів. Більшість експертів по інвестиціях в антикваріат - колишні або діючі музейні працівники. Як правило, вони спеціалізуються на конкретному напрямі - живопис, вироби з металу і так далі.


ІНВЕСТИЦІЇ В АНТИКВАРІАТ. СТРАХОВА ОЦІНКА ВАРТОСТІ ІНВЕСТИЦІЙ В УКРАЇНІ.

Основна проблема інвестування в антикваріат в Україні полягає в тому, що питання проведення оцінки інвестиції в антикваріат сьогодні недостатньо врегульовано законодавчо. Неясно, хто може бути оцінювачем, які до нього повинні пред’являтися кваліфікаційні вимоги і так далі Адже це питання дуже важливе, оскільки вартість такого майна може досягати шестизначних цифр і звичайно ж це прекрасні інвестиції.

Ще одна з причин прохолодного відношення страховиків до проблем інвесторів-колекціонерів — більшість власників раритетів доки не в змозі прийняти адекватні заходи для забезпечення безпеки своїх антикварних скарбів.

Ряд компаній все ж примудрилися знайти спосіб кваліфіковано оцінювати інвестиції в антикваріат. Визначення страхової суми цінностей зазвичай проводиться сертифікованими експертами: по каталогу, за аукціонною ціною або шляхом порівняльного аналізу. Враховується період створення виробу, приналежність до певних історичних епох, участь в престижних виставках, наявність оригінальних гравіювань майстрів та інше. При цьому сама експертиза антикварної речі проводиться поетапно. При встановленні ціни інвестиції в антикваріат, один із основних чинників — достовірність і вік речі. Вони визначаються за допомогою вивчення складу фарби антикварної речі, наявності тріщин (якщо йдеться про картинах), складу глини, металу і так далі. І тільки тоді, з врахуванням стану речі, встановлюється її ціна. Другий спосіб підтвердити вартість майна — чек з магазина, де купувалася річ, або документи з аукціонних продажів.

Коли етап оцінки благополучно пройдений, власник майна і страховик переходять до наступного етапу — вивчення умов, в яких зберігаються цінності. Не слід думати, що компанії тривожаться виключно про засоби безпеки, які повинні перешкодити викраданню раритетів антикваріату (сейфах, сигналізаціях і так далі). Не меншу увагу страховики приділяють і таким фактам, як місцерозташування антикварної речі в будинку інвестора, мікроклімат в приміщенні і так далі Наприклад, якщо виявиться, що в квартирі дуже висока вологість, що може негативно позначитися на картинах, книгах, меблях, компанія може взагалі відмовитися їх страхувати, або ж пропише в договорі відповідні обмеження. Так, багато компаній обумовлюють в полісі, що якщо в приміщенні дуже висока вологість (із-за дефектів в будівництві або по інших причинах), псування цінного інвестиційного майна унаслідок грибка або цвілі підлягати компенсації не буде.


ІНВЕСТУВАННЯ В АНТИКВАРІАТ – ДУЖЕ ВИГІДНЕ ВКЛАДЕННЯ.

Інвестиції в старе - означає інвестиції в надійне. Інвестиції в антикваріат вважаються одним з найбільш вигідних вкладень: ринок досить розвинений, основні правила гри на нім визначені. До того ж у покупця є упевненість: придбана річ не знеціниться, що легко може статися з предметом сучасного мистецтва. Антикварні цінності і полотна старих майстрів личать для довгострокових вкладень. За даними міжнародного каталога мистецтва Hislops 2003 Price Guide, за період з 1997 по 2002 рік деякі інвестиції в антикваріат перевищили 700%.

Початкуючому інвесторові, швидше за все, доведеться зайнятися чимось менш цінним, наприклад - антикварними банківськими акціями. Приватні інвестори особливо часто набувають старовинних антикварних предметів, коли інші інструменти інвестиції вже не дають високих доходів.

Як вважають антиквари, людям подобається робити інвестиції в те, що вони можуть поторкати руками.

 

Інвестиції в антикваріат


Новини Статті Аналітика
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
"Нафтогаз" інвестує 2,4 мільярда у збільшення видобутку газу Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Між тим, що я думаю; тим, що я хочу сказати; тим, що я, як мені здається, кажу; тим, що кажу; і тим, що ви хочете почути; і тим, що як вам видається, ви чуєте; тим, що хочете зрозуміти; і тим, що як вам здається, розумієте; стоїть десять варіантів виникнення нерозуміння. І все ж, давайте спробуємо...

Едмонд Уелс (Вербер)
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті