Інвестиції.орг

Kyiv, Sep 21 14:09 | London, Sep 21 12:09 | New York, Sep 21 08:09
Shanghai, Sep 21 20:09 | Tokyo, Sep 21 21:09 | Sydney, Sep 21 23:09

П’ять принципів гравця, необхідних для придбання акцій18 грудня 2010 в 16:04 - Христина


П’ять принципів гравця, необхідних для придбання акцій

Про що завжди потрібно пам'ятати, купуючи акції? Радять Уоррен Баффетт, Джордж Сорос, Пітер Лінч.Ви принесли гроші на біржу. Незалежно від того, навіщо ви це зробили - просто розважаєтесь чи всерйоз сподіваєтеся збільшити свій дохід, - вам треба вибрати стратегію інвестування. У кожного вона своя: хтось буде шукати недооцінені папери, хтось - купувати акції, грунтуючись на своїх ідеях.

З чого почати новачку, який хоче стати професійним інвестором? Проаналізувавши поради легендарних біржовиків - Уоррена Баффета, Джорджа Сороса і Пітера Лінча, - можна сформулювали п'ять заповідей інвестора-початківця. Правила доволі прості.

- Розберіться в бізнесі компанії, акції якої купуєте

"Ваша перевага як інвестора полягає не в тому, щоб слідувати порадам професіоналів з Уолл-стріт. Перевага в хорошому знанні компанії або галузі, до якої ви інвестуєте. Завдяки цьому ви можете перевершити професіоналів" (Пітер Лінч, "Переграти Уолл-стріт").

"Ніколи не інвестуйте в компанію, якщо не знаєте її фінансовий стан. Саме папери фірм з поганим фінансовим становищем ведуть до рекордних збитків" (Пітер Лінч, "Переграти Уолл-стріт").

"Ніколи не інвестуйте в те, чого не розумієте" (Уоррен Баффет, з виступів).

- Намагайтеся передбачити не реальні події, а очікування інших гравців

"Фінансові ринки самі по собі функціонують як недосконалий механізм передбачення подій в реальному світі. Завжди існує розбіжність між превалюючими очікуваннями і дійсним перебігом подій. Фінансовий успіх залежить від здатності передбачити переважаючі очікування, а не від здатності прогнозувати зміни в реальному світі" ("Алхімія фінансів", Джордж Сорос).

"Купуй коли всі продають, продавай коли всі купують" (Уоррен Баффетт).

- Сформуйте свою власну стратегію і слідуйте їй

"Я не граю в рамках даного набору правил, я прагну змінити правила гри" ("Сорос про Сороса. Випереджаючи зміни", Джордж Сорос).

"Слід мати уявлення, у що ви інвестуєте і чому. Міркування на кшталт "Ця акція виросте, як пити дати!" Тут не підходять". "Стріляючи на удачу, ви майже завжди промахнетеся" ("Переграти Уолл-стріт", Пітер Лінч).

- Вкладайте в недооцінені, але перспективні активи

"У кожній галузі і в кожному регіоні спостережливий непрофесіонал може знайти чудово зростаючі компанії задовго до того, як їх виявлять професіонали" ("Переграти Уолл-стріт", Пітер Лінч).

"Набагато краще купити хорошу компанію за смішні гроші, ніж смішну компанію за хороші гроші" (Уоррен Баффетт, з виступів).

- Будьте терплячі, не піддавайтеся емоціям

"У кожного з нас достатньо розуму, щоб заробляти на фондовому ринку. Але не в кожного досить витримки. Якщо ви схильні до панічного продажу, вам краще обійти стороною і акції, і взаємні фонди, що інвестують в акції" ("Переграти Уолл-стріт", Пітер Лінч).

"Я дам вам пораду, яку я отримав в Колумбійському університеті від Бена Грехема і яку я ніколи не забував, а саме: "Ти правий не тому, що інші люди згодні з тобою. Ти правий, тому що твої факти, твоя логіка міркувань вірні - і лише це робить тебе правим" (Уоррен Баффетт).

 

П’ять принципів гравця, необхідних для придбання акцій


Новини Статті Аналітика
Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Огляд українських ринків за 17.02.2011.  Неспокійний день Огляд українських ринків за 17.02.2011. Неспокійний день
Yandex підтвердив ціну розміщення 25 доларів за акцію в рамках IPO на біржі Nasdaq Yandex підтвердив ціну розміщення 25 доларів за акцію в рамках IPO на біржі Nasdaq 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Підсумки торгового дня від інтернет-брокера iTrader Підсумки торгового дня від інтернет-брокера iTrader
Янукович ветував зміни до закону про фондовий ринок Янукович ветував зміни до закону про фондовий ринок Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 16.02.2011. Японський ринок підтверджує реноме одного із найбільш привабливих Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 16.02.2011. Японський ринок підтверджує реноме одного із найбільш привабливих
Власник Правекс-Банку продасть акції на 7 мільярдів доларів Власник Правекс-Банку продасть акції на 7 мільярдів доларів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Інвестори втрачають інтерес до СНД Інвестори втрачають інтерес до СНД Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Немає нічого більш стимулюючого, ніж коли все йде не так, як треба.

Шерлок Холмс
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті