Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 04 04:33 | London, Dec 04 02:33 | New York, Dec 03 22:33
Shanghai, Dec 04 10:33 | Tokyo, Dec 04 11:33 | Sydney, Dec 04 13:33

Десять способів врятувати інвестиції, коли падають біржі



8 жовтня 2010 в 17:13 - Христина


Десять способів врятувати інвестиції, коли падають біржі

Іан Коуї, редактор відділу особистих фінансів газети Daily Telegraph, радить, що робити дрібним інвесторам у ситуації, коли біржі падають, і як перетворити втрати на нові можливості.  



1. Не панікуйте. Продавати після того, як ціни впали, це вірний спосіб втратити гроші. Паперові втрати прикрі, але не такі болючі, як втрати реальні, а ви не втратили ні пенса, поки нічого не продали.

2. Зберігайте почуття перспективи. Навіть після падіння індекс найбільших британських акцій FTSE 100 виріс на 75% менше ніж за п’ять років у порівнянні з найнижчим з початку століття значенням 3287 пунктів у березні 2003 року. Багато розумників і тоді радили продавати.

3. Намагайтеся купувати дешево і продавати дорого. Якщо це здається тривіальним, згадайте, що програми пільгового продажу акцій службовцям компаній і іменні накопичувальні рахунки залучили більше 3 млрд. фунтів стерлінгів протягом 2000 року, що FTSE 100 почав з позначки, що перевищує 6900 пунктів. Однак торік спостерігався відтік, коли цінні папери реалізовувало більше рахунків, ніж купувало.

4. Розподіляйте ризик. Інвестиції в акції та біржі ризиковані за своєю природою. Однак ризик можна зменшити шляхом диверсифікованості через об’єднані кошти, такі як пайові та інвестиційні трасти. Вони розподіляють гроші індивідуальних інвесторів по десятках компаній, щоб зменшити вашу залежність від збитків або банкрутства однієї компанії.

5. Сформуйте власну думку про те, дорогі акції чи дешеві. Одним зі способів оцінити вартість є співвідношення ціни та доходів (публікується в колонці поруч із ціною акцій). Це показник ціни акції компанії за критерієм того, скільки вона заробляє на акцію - чим менший коефіцієнт, тим краща оцінка. За цим критерієм цінність акцій найкраща зараз, коли вони проходять через період падіння ринків. Це пояснюється тим, що в останні п’ять років доходи корпорацій росли швидше, ніж ціни акцій.

6. Пам’ятайте, що поспішний відхід може виявитися дорогим. Під час краху в жовтні 1987 року FTSE 100 втратив 20% за два дні. Але падіння індексу припинилося на 1565 пунктах, що трохи більше чверті його нинішнього значення, і він завершив 1987 рік на більш високому значенні, ніж почав.

7. Якщо не можете інвестувати як мінімум на п’ять років, уникайте біржових інвестицій. За даними Barclays Capital, акції приносять більш високі доходи, ніж ощадні рахунки, за п’ятирічний період в 75% випадків.

8. Короткострокові спекуляції ризиковані, на довгострокових інвесторів працює час. Аналіз доходів на інвестиції в 1899-2007 року, проведений Barclays, показав, що, якщо ви можете інвестувати всього два роки підряд, імовірність, що акції переможуть внески, падає приблизно до 67%. Якщо ви інвестуєте більше 10 років, імовірність, що акції виграють, перевищує 90%. На проаналізований період припало дві світові війни, Велика депресія і кілька обвалів бірж.

9. Ризиковано не тільки бути на біржах, але і не бути на них. За підрахунками Fidelity Investments, 1000 фунтів, інвестованих в FTSE протягом 15 років, виросли до 3452 фунтів. Однак, якщо ви пропустили 40 кращих днів біржі, або менше 3 кращих днів кожного року із цих 15 років, у вас залишиться всього 985 фунтів. Ще більші будуть збитки, якщо ви пропустили поворотні моменти на багатьох іноземних біржах.

10. Ключовим фактором для інвесторів є час - але не вибір часу. Ніхто не знає, як поводитиметься біржа через тиждень, місяць або рік. Але це не має значення, якщо ви, наприклад, накопичуєте пенсію і не збираєтеся виходити на пенсію через тиждень, місяць або рік. Якщо вас турбує те, що ви інвестуєте велику суму безпосередньо перед падінням цін, кращим способом зменшити ризик невдалого вибору часу є регулярне інвестування. Багато об’єднаних фондів готові приймати щомісячний внесок 50 фунтів, а іноді і менше. Зараз гарний час, щоб почати.

 

Десять способів врятувати інвестиції, коли падають біржі


Новини Статті Аналітика
Рада Асоціації Рада Асоціації "Фондове партнерство" звернулась до ДКЦПФР з проханням відновити обіг цінних паперів 12 емітентів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Обзор фондового рынка 18.07.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 18.07.2011_PreMarket
Обсяг угод, укладених на біржах України у І кварталі, зменшився на 2,4% Обсяг угод, укладених на біржах України у І кварталі, зменшився на 2,4% Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Обзор фондового рынка 15.07.2011_Market review Обзор фондового рынка 15.07.2011_Market review
ДКЦПФР заборонила на 12 місяцівторгувати цінними паперами 12 підприємств групи ДКЦПФР заборонила на 12 місяцівторгувати цінними паперами 12 підприємств групи "Донецьксталь" Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Обзор фондового рынка 12.07.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 12.07.2011_PreMarket
Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Обзор фондового рынка 11.07.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 11.07.2011_PreMarket
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Обзор фондового рынка 07.07.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 07.07.2011_PreMarket

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Якщо ти купуєш те, що тобі не потрібно, то незабаром будеш продавати те, що тобі необхідно.

Б.Франклін.
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті