Інвестиції.орг

Kyiv, Sep 21 16:07 | London, Sep 21 14:07 | New York, Sep 21 10:07
Shanghai, Sep 21 22:07 | Tokyo, Sep 21 23:07 | Sydney, Sep 22 01:07

5 уроків, які потрібно засвоїти із краху emerging markets

5 уроків, які потрібно засвоїти із краху emerging markets
16 січня 2011 в 09:00 - Христина


5 уроків, які потрібно засвоїти із краху emerging markets

Інвестори за останні роки зазнали великих збитків за своїми інвестиціями у ринки, що розвиваються. Експерти американського видання Washington Post пропонують згадати одвічну істину і повчитися на своїх помилках. Отже, п'ять уроків, які можна отримати з краху феномена emerging markets.1. Потрібно пам'ятати про поняття “волатильний”. Такий показник, як волатильність, хвилює небагатьох в умовах коливань ринку цінних паперів. За останні 15 років індекс ринків, що розвиваються, MSCI у середньому в 1,6 рази перевищив ступінь волатильності індексу S&P 500.

2. Всі тісно пов'язані. Серед інвесторів було прийнято вважати, що ринки, що розвиваються, вже досить зміцніли, щоб вистояти в умовах проблем, які є на розвинених ринках.

Інвестори не врахували серйозного фактора - за останні 20 років розвиток світової економіки визначали дві країни - США і Китай. В однієї була величезна потреба в споживанні, в іншої - величезна потреба у виробництві. Цей "двигун зростання" привів до бума споживання, що став запорукою процвітання багатих ресурсами країн, таких як Росія і Бразилія. Тому криза споживання в США обвалила всю систему.

Аналітики вважають, що економіки, що розвиваються, перестануть залежати від розвинених країн дуже нескоро.

3. Спекулянти створювали короткочасні прибутки. Визначити, який вплив цього на тенденції підвищення на ринках, що розвиваються, хедж-фондів і спекулятивних інвесторів, складно. Але однозначно те, що як тільки ринок "затрясло", першими вийшли з ринку спекулятивні інвестори. "Більша частина грошей, що були присутні на emerging markets - інвестиції з-за кордону. Як тільки настала криза, люди почали повертати гроші "додому", говорять аналітики.

4. Важливо скласти план інвестицій і вирішити, скільки ви готові вкласти в ринки, що розвиваються, і скласти чіткий план з тимчасовою перспективою. А також пам'ятати, що якщо якась частина інвестиційного пакета показує кращі результати, ніж пакет у цілому, то доведеться періодично підрізати ці активи. Це називається перебалансування.

5. Якщо є чіткий план інвестицій, не доведеться виводити свої гроші з ринку за несприятливих обставин. Відповідно, якщо немає потреби виводити гроші зараз, то можна дати їм час повернути прибуток. Зовсім не обов'язково фіксувати збитки.

 

5 уроків, які потрібно засвоїти із краху emerging markets


Новини Статті Аналітика
Рада Асоціації Рада Асоціації "Фондове партнерство" звернулась до ДКЦПФР з проханням відновити обіг цінних паперів 12 емітентів Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
ДКЦПФР заборонила на 12 місяцівторгувати цінними паперами 12 підприємств групи ДКЦПФР заборонила на 12 місяцівторгувати цінними паперами 12 підприємств групи "Донецьксталь" Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
За три роки Білорусь має приватизувати активи на 7,5 мільярдів доларів За три роки Білорусь має приватизувати активи на 7,5 мільярдів доларів Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Збитки банківської системи України за п’ять місяців склали майже півмільярда гривень Збитки банківської системи України за п’ять місяців склали майже півмільярда гривень Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Інвестори втрачають інтерес до СНД Інвестори втрачають інтерес до СНД Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Немає нічого більш стимулюючого, ніж коли все йде не так, як треба.

Шерлок Холмс
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті