Інвестиції.орг

Kyiv, May 19 07:11 | London, May 19 05:11 | New York, May 19 01:11
Shanghai, May 19 13:11 | Tokyo, May 19 14:11 | Sydney, May 19 16:11

Інвестиції та філософія життя

Інвестиції та філософія життя
1 червня 2009 в 14:55 - Христина


Інвестиції та філософія життя

Як пов’язана Ваша філософія життя з Вашими інвестиціями? Філософські роздуми та інвестиції... Як можна пов"язати ці дві ніби-то не сумісні речі? Як все ж таки може бути пов’язана Ваша філософія життя з інвестиціями?   Для розуміння наведу дуже поширений приклад - аналогію: про банку, яку треба наповнити сповна. І як Ви це робите? Ви спочатку берете великі камені, заповнюте ними повністю банку. Коли вона вже повна Ви берете вже гальку (маленькі камінчики) і дозаповнюєте ними ту пустоту, яка є вільна. Потім, щоб дозаповнити ще існуючі щілини і об’єднати камені - Ви берете пісок і засипаєте в банку. І вроді би вже здається все... І тут ми для повного заповнення цієї банки тоді беремо воду і заливаємо. Ось тільки тоді банка стала повною!

Банка - це Ваша філософія життя, як Ви живете, які у Вас життєві засади і принципи. Великі камені - це Ваші цілі по життю: навчитись ходити, закінчити школу, знайти спутника життя, створити сім"ю, збудувати дім, накопичити багатство, написати книгу, виховати внуків і т.д. Маленькі камені, галька - це Ваші підцілі, щоб добитись до Ваших головних цілей. Пісок, це щоденні цілі, як об"єднують підцілі та цілі воєдино. Вода це щохвилинні Ваші дії, які об"єднують все Вашу життя.

Так як пов’язана банка (Ваша філософія життя) з одним з великих каменів - накопиченням Вашого багатства, інвестуванням? І для чого взагалі це запитання?

Все просто. Як Ви бачили з прикладу - все у нашому житті взаємопов’язано! Ваше успішне особисте життя залежить від багатьох складових. Перша і основна складова - це Ваші життєві засади і принципи, Ваша стратегія та цілі у Вашому житті (великі камені) або як Ви відноситесь до Вашого життя (як наповнюєте Вашу банку)! Тобто, яка Ваша мораль, як і якими методами Ви готові досягати своїх цілей: чи це буде банка набита просто каменями, чи банка з піском, чи банка наповнена водою.

Філософія життя - це фундамент, як ті великі камені, а вже все інше ці камені об’єднує і зліплює в суцільність. І до інвестицій, інвестування можна добратись таким шляхом: філософія життя - життєві цілі (серед якийх: власне матеріальне благополуччя) - інвестиційні цілі - інвестиційні інструменти. Ось така лінійка получається...

Саме тому інвестиції і Ваш особистий інвестиційний план треба спочатку починати розглядати саме зі сторони Вашої філософії життя (життєвих засад, принципів). Потім - що Ви хочете від цього життя або які у Вас життєві матеріальні цілі (квартира, машина, компанія, завод і т.д.) і звісно за який термін Ви цього збираєтесь досягнути. Пізніше, які інвестиційні цілі - тобто сума грошей (активів), яка потрібна для того, щоб задовільнити ці Ваші потреби у цей проміжок часу. А вже як досягнути власних інвестиційних цілей Ви повинні обдумати на основі інвестиційних інструментів, якими Ви будете користуватись: обрати, які для Вас оптимальні засоби (інвестиційні інструменти), а які не будуть підходити під Ваші цілі. Також треба Вам буде визначити разом з інструментами та цілями, який Ви готові нести ризик для того, щоб досягнути Ваших цілей у поставлений Вами термін.

Без правильної філософії будь-які інвестиції приречені на коротке життя!
 

Інвестиції та філософія життя


Новини Статті Аналітика
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
"Нафтогаз" інвестує 2,4 мільярда у збільшення видобутку газу Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чим би ти не володів, ти або використовуєш це, або втрачаєш!

Генрі Форд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті