Інвестиції.орг

Kyiv, Sep 21 15:21 | London, Sep 21 13:21 | New York, Sep 21 09:21
Shanghai, Sep 21 21:21 | Tokyo, Sep 21 22:21 | Sydney, Sep 22 00:21

Двадцять золотих правил інвестування від Пітера Лінча2 травня 2009 в 15:35 - Христина


Двадцять золотих правил інвестування від Пітера Лінча

Пітер Лінч - легенда інвестиційного співтовариства. Під його керівництвом взаємний фонд Magellan інвестиційної групи Fidelity досяг видатних результатів і став одним з найбільших у США, продемонструвавши зростання активів з 18 мільйонів доларів до 14 мільярдів.    У цих двадцяти правилах Пітер Лінч підсумовує найбільш важливе з того, чому його навчили два десятиліття інвестиційної діяльності.

Ваша перевага як інвестора полягає не в тому, щоб слідувати порадам професіоналів з Уолл-стріт. Перевага полягає в знаннях, якими ви вже володієте. Ви можете перевершити результати професіоналів, якщо використовуєте ці знання для інвестицій в компанії або галузі, в яких ви розбираєтесь.

В останні тридцять років на фондовому ринку взяв гору натовп професійних учасників. Всупереч розхожій думці, це тільки полегшує життя інвестору-непрофесіоналу. Ви можете перевершити ринок, не звертаючи уваги на юрбу.

Кореляція між успішною діяльністю компанії і ростом її акцій нерідко відсутня протягом декількох місяців або навіть років. Але в довгостроковому плані існує стовідсоткова кореляція між успішною діяльністю компанії і ростом її акцій. Цей розрив і дозволяє заробляти гроші, якщо ви терпляче тримаєте акції успішних компаній.

Слід мати уявлення, у що ви інвестуєте і чому. Міркування на кшталт «Ця акція виросте, як пити дати!» Тут не проходять.

Стріляючи навмання, ви майже завжди промахнетеся.

Акцій, як і дітей, не слід мати більше, ніж ви здатні впоратися. Якщо інвестиції не є вашою основною роботою, вам, імовірно, вистачить часу, щоб відслідковувати 8-12 компаній, купуючи і продаючи, коли для цього є підстави. Навряд чи доцільно мати в портфелі більше 5 компаній одночасно.

Якщо не вдається знайти компанії, які здаються вам привабливими, покладіть гроші в банк до тих пір, поки не виявите такі.

Ніколи не інвестуйте в компанію, якщо не знаєте її фінансовий стан. Саме фірми з поганим фінансовим становищем ведуть до рекордних збитків.

Уникайте модних компаній в модних галузях. Вкладення в відмінні компанії спокійних і не зростаючих галузей незмінно приносять чудовий дохід.

Перш ніж інвестувати в невеликі фірми, дочекайтеся, поки їх діяльність почне приносити прибуток.

Збиток від вкладення в акції 1000 доларів ніколи не перевищить цих 1000 доларів. Однак ви можете розраховувати, що з часом вони перетворяться в 10 000 дол або навіть 50 000 дол, якщо ви досить терплячі. Варто тільки відшукати кілька гарних акцій, щоб очікування збулося.

У кожній галузі і в кожному регіоні наглядова непрофесіонал може знайти чудові зростаючі компанії задовго до того, як їх виявлять професіонали.

Падіння фондового ринку - настільки ж звичайне явище, як січнева хуртовина у Колорадо. Якщо ви готові до неї, вона не може заподіяти вам шкоди. Падіння - прекрасна можливість дешево купити акції, які скидають полохливі інвестори, побоюючись бурі.

У кожного з нас достатньо розуму, щоб заробляти на фондовому ринку. Але не у кожного досить витримки. Якщо ви схильні до панічного продажу, вам краще обійти стороною і акції, і взаємні фонди, що інвестують в акції.

Яка-небудь причина для занепокоєння завжди знайдеться. Уникайте роздумів на вихідних і не звертайте уваги на моторошні прогнози в ЗМІ. Продавайте акції компанії, коли її фінансові показники погіршуються, а не коли замаячив «кінець світу».

Передбачити процентні ставки, перспективи економіки і динаміку фондового ринку неможливо. Відкидайте подібні прогнози і зосереджуватися на тому, що дійсно відбувається з компаніями, в які ви інвестуєте.

Вивчивши 10 компаній, ви знайдете одну, стан якої краще, ніж очікувалося. Вивчивши 50, ви знайдете 5 таких компаній. На фондовому ринку завжди є приємні сюрпризи - компанії, досягнення яких не помічають на Уолл-стріт.

Якщо ви не вивчаєте компанії, ймовірність успішної покупки акцій така ж, як імовірність виграшу в покер при замовленні хабарів з закритими очима.

Час працює на вас, якщо ви придбали акції відмінних компаній. Дозвольте собі бути терплячим: навіть якщо ви втратили акції Wal-Mart у перші п’ять років, вони чудово підходять для інвестицій і в наступні п’ять років. Час працює проти вас в тому випадку, якщо ви придбали опціони.

У довгостроковій перспективі прибутковість портфеля ретельно відібраних акцій завжди перекриє прибутковість портфеля облігацій чи рахунків грошового ринку. У довгостроковій перспективі прибутковість портфеля акцій, відібраних «як-небудь», не перевищить прибутковість вкладень «під матрац».


 

Двадцять золотих правил інвестування від Пітера Лінча


Новини Статті Аналітика
Янукович ветував зміни до закону про фондовий ринок Янукович ветував зміни до закону про фондовий ринок 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Огляд українських ринків за 17.02.2011.  Неспокійний день Огляд українських ринків за 17.02.2011. Неспокійний день
Nasdaq і ICE відмовилися від придбання NYSE Nasdaq і ICE відмовилися від придбання NYSE Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Підсумки торгового дня від інтернет-брокера iTrader Підсумки торгового дня від інтернет-брокера iTrader
ВАТ ВАТ "КБ Надра" відновило обіг акцій на УБ Основні правила бізнес-презентації Основні правила бізнес-презентації Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 16.02.2011. Японський ринок підтверджує реноме одного із найбільш привабливих Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 16.02.2011. Японський ринок підтверджує реноме одного із найбільш привабливих
Фондовому риноку України прогнозують активний приток іноземного капіталу Фондовому риноку України прогнозують активний приток іноземного капіталу Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
В Україні вводиться кримінальна відповідальність за маніпулювання на фондовому ринку В Україні вводиться кримінальна відповідальність за маніпулювання на фондовому ринку Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Немає нічого більш стимулюючого, ніж коли все йде не так, як треба.

Шерлок Холмс
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті